-Aralık 2008- cam rondo ve katı meyve sıkacağı

miss12

aşkların♥en♥güzeli♥KAYRA
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
1.139
0
41
merhaba arkidişlerr..

ya ben bu işlerden pek anlamıyorum biiyosunus. bende artık meyve suyu ile ucunan tattırrarak başlamak istiyorum bişiler yedirmeye.. anne sütü ağırlıklı dewam elbette ama uzun süren araştırmalarıma göre ilerisi için yeme alışkanlıı için artık tamam demiş bulunuyorum. katı meyve sıkacagı ve cam rondo almam gerek sanırım dimi püre vs şeyler için. bana marka tavsiye edebilirmisiniz. uygun fiyatlı bu marka katı meyve sıkcağında işe yararmı Hepsiburada.com : SINBO SJ-3122 KATI MEYVE SIKACAĞI | Beyaz Eşya & Mutfak siz ne kullanıosunuz memnunmusunuz. cam rondo cam rende 2si birbirinden farklı şeylermi :uhm: esc arkaaşımızda bunu tavsiye etmişti bir ara bu nasıl bişi ☞ Arzum Bebbe Multi Robot - Dijital Ateşölçer HEDıYELı ! : BebekMarket.com - Bebek Eşyaları Kıyafetleri Ürünleri Alışverişi Giyim Tekstil accık el atın bana yaaaaaaaaaa.bu hafta alıcam hemen. bunları alana kadar meyve suyunu naıl verebilirim başka yöntem varmı. teşekkürler. sewgiler. a.s.

arzumun ürünü güzel gibi geldi nette baktığım kadarıyla yakından icelenmesi gerktiğini düşünüyorum. meyvelere metal değdirmiyorum keserken ve rendelerken çünkü çok çabuk okside oluyorlar.vitamin değerleri düşüyor.bu nedenle çam rendede rendeleyip suyunu süzüp de veriyordum.
ama şimdi biz artık 6 aylığız rendeleyip suyyula karışık veriyorum.dediğim gibi metal vitamin değerindfe kayılara sebep olduğu için cam kullanıyorum.

maşallah seninki bayağı büyüömüş katı meyve sıkacağı gayet güzel ama ben balık şeklinde cam rende aldım elmayı armutu orada iyice rendeleyip püre şeklinde veriyorum yaklaşık 1 haftadır çok fazla sütüm olmadığı için başladık ek beslenmeye meyvelerin vitamin değeri bu şekilde daha iyi korunuyormuş.. önce bir çeyrek dilimle başladık zamanla artıracaz inşallah

merhaba arkidişlerr..

ya ben bu işlerden pek anlamıyorum biiyosunus. bende artık meyve suyu ile ucunan tattırrarak başlamak istiyorum bişiler yedirmeye.. anne sütü ağırlıklı dewam elbette ama uzun süren araştırmalarıma göre ilerisi için yeme alışkanlıı için artık tamam demiş bulunuyorum. katı meyve sıkacagı ve cam rondo almam gerek sanırım dimi püre vs şeyler için. bana marka tavsiye edebilirmisiniz. uygun fiyatlı bu marka katı meyve sıkcağında işe yararmı Hepsiburada.com : SINBO SJ-3122 KATI MEYVE SIKACAĞI | Beyaz Eşya & Mutfak siz ne kullanıosunuz memnunmusunuz. cam rondo cam rende 2si birbirinden farklı şeylermi :uhm: esc arkaaşımızda bunu tavsiye etmişti bir ara bu nasıl bişi ☞ Arzum Bebbe Multi Robot - Dijital Ateşölçer HEDİYELİ ! : BebekMarket.com - Bebek Eşyaları Kıyafetleri Ürünleri Alışverişi Giyim Tekstil accık el atın bana yaaaaaaaaaa.bu hafta alıcam hemen. bunları alana kadar meyve suyunu naıl verebilirim başka yöntem varmı. teşekkürler. sewgiler. a.s.

bebekler için en sağlıklııs cam rende cnm bizim doktorun söylediklerini söylüyorum öncelikle katı gıdalara geçmeden önce alıştırma devresi uygulanacakmış daha sonrasında hiçbirşeyde robot kullanmamı önermiyor çünkü pütürlü gıdalara alışması gerekiyormuşaksi halde çiğneme refleksini geliştiremeden direk yutma eylemine geçiyormuş bebişler ve bence haklı arkadşımda aynı sorunuu yaşadı kızı 3 yaşında hala çiğnemekte zorlanıyor
cam rende ☞ İthal Cam Rende : BebeShop - Bebek Giyim, Bebek Kıyafetleri, Bebek Ürünleri, Bebek Eşyaları, Bebek Giysileri, Bebek Giyimi
robot olayıda arzumun bahsetin robotunu aldım bende ama sebze çorbalarına sebzeleri buharda pişirmek için kendimizede öyle yapıyorum çok güzel oluyor onu tavsiye ederim

maşallah seninki bayağı büyüömüş katı meyve sıkacağı gayet güzel ama ben balık şeklinde cam rende aldım elmayı armutu orada iyice rendeleyip püre şeklinde veriyorum yaklaşık 1 haftadır çok fazla sütüm olmadığı için başladık ek beslenmeye meyvelerin vitamin değeri bu şekilde daha iyi korunuyormuş.. önce bir çeyrek dilimle başladık zamanla artıracaz inşallah

canım benim de bir ara sütüm azalmıştı, bu sıpalar emmedikçe de daha da azalabiliyor çeşitli nednelerden , bana bir arkadaşım söylemişti, denemeni tavsiye ederim ben denedim ve farkı da gördüm, 7-8 kuru inciri 2 ye veya 4 e bölüyorum 2,5 subardağı su ekleyerek kaynatıyorum ,ılıyınca içiliyor.21 gün devam ediliyormuş ve sütü artırıyormuş , bend e4 günün sonunda bile farkı görmüştüm.istersen bir dene.

canım benim de bir ara sütüm azalmıştı, bu sıpalar emmedikçe de daha da azalabiliyor çeşitli nednelerden , bana bir arkadaşım söylemişti, denemeni tavsiye ederim ben denedim ve farkı da gördüm, 7-8 kuru inciri 2 ye veya 4 e bölüyorum 2,5 subardağı su ekleyerek kaynatıyorum ,ılıyınca içiliyor.21 gün devam ediliyormuş ve sütü artırıyormuş , bend e4 günün sonunda bile farkı görmüştüm.istersen bir dene.

canim bu inciri mutlaka denicem.söylediğin iyi oldu valla saol cnm.misscim ayrica ben tefalinkini aldim.cok güzel.memnun kalacagina inaniyorum

ben rondodan cok memnunum şidetle tavsiye ediyorum biberonları siterize etme özeligi falan var cok güzel meyva püresi yapıyor hergün yarım olmak üzere meyva püresi hazırlıyorum cok rahat ve kullanışlı

ben rondodan cok memnunum şidetle tavsiye ediyorum biberonları siterize etme özeligi falan var cok güzel meyva püresi yapıyor hergün yarım olmak üzere meyva püresi hazırlıyorum cok rahat ve kullanışlı

modeli ve markası ne cnm senin rondonun

arkadaşlar bilgi için hepinize çok teşekkür ediyorum a.s. esin arkadaş rondo tefali önermiş. biraz daha marka önerebilirmisiniz kullananlar rondo ve özellikle katı meyva sıkacağo için. bu arada cam rende hemen yarın edineceğim. ayrıca kazeemcim sormussun ya esc nin bahsettiği en yukarda linkini verdğim arzum multi bebek robotu esc ondan kullanıyo daha öncede tavsiye etmişti.

arkadaşlar bilgi için hepinize çok teşekkür ediyorum a.s. esin arkadaş rondo tefali önermiş. biraz daha marka önerebilirmisiniz kullananlar rondo ve özellikle katı meyva sıkacağo için. bu arada cam rende hemen yarın edineceğim. ayrıca kazeemcim sormussun ya esc nin bahsettiği en yukarda linkini verdğim arzum multi bebek robotu esc ondan kullanıyo daha öncede tavsiye etmişti.

cnm robot ve rende için yukarıda link vermiştim katı sıkacağı ben premier kullanıyorum hamileyken almıştım ama bebişe kullanmayı düşünmüyorum cam rendede rendeleyip temiz beyaz bir tülbentten geçirip suyunu öyle vermeyi düşünüyorum bak katı sıkacağım bu fiyatıda uygun ve çok memnunum PREMIER KATI MEYVE SIKACAĞI
ayrıca cam rende verdiğim linkte pahalı ben 2.5 liraya aldım

misscim marka olarak değilde bi tavsiyede bulunmak istedim canımm
bana kalırsa rondo kullanma derim çünkü maalesef bebekler bu dönem yiyeceklere nasıl alıştırılırsa
ileriki dönemlerde de bu şekilde beslenmeyi istiyorlar canım...
bence rondo yerine tel süzgeç yada cam rende ile alışmasını sağla canım...

ben de moulinex marka katı meyva sıkacagı kullanıyorum küçük kullanışlı ve pratik çok memnun kalıvırdım arkadaşlar..ayrıca arzumun yogurt makinası da takdire şayan..meyvaları da cam rende de rendeliyorum onun da markası sevi bebe..hepsi de hoşumaa gitti..paraya değdi:)

herkese selam, fiyatı çok uygun olduğu için arçelik'in ekteki robotunu aldım. kullanır mıyım bilmiyorum.

bilginiz olsun. Sevgiler:

Hata Oluştu

link bu neden hata verdi bilmiyorum, tekrar deniyorum
'http://www.e-bebek.com/Arcelik-BebegimBebek-Mamasi-Robotu-ProdID88297.html

X