°..° Aralık 2008 annelerinin "EN"leri °..°

biz ikimizde göstermeyi bilen ve bundan da büyük keyif alanlardanız...
belli edilmemesi gereken erkekler kategorisinde olmadığını düşünüyorum eşimin de..
çok şükür :nazar:

söz meclisten dışarı ama yinede maşallah
Allah bozmasın bhk cimmmm:nazar:

1.En Paylaşımcı Anne: *bhk* kendi için bişi istiyosa namerttir :lepi: kendini geliştirirken bizi de hiç es geçmio sağolsun. öğrenmeye doyamayan bacımız :kahve:

2.En Esprili Anne: *szk* ve *zeamays* ince ince zekice cümleler kuruyolar ve mimiklerle beni baya güldürüyooolar. illa birini diycem mademm geçersiz olmasın szk.cim

3.En Kibar Anne: *fenerbahcemine* günaydını melek annelerii canısı cicisi bide çiçekleri hiç eksik olmas(dı) şimdi az ugruyo, ondada yine çiçek böcek kelebek a.s.

4.En Dobra Anne: *ademel* valla ozamanlar okuodum sadece ama itibar yerlerde!! anladınıs siz onu :roflol:

5.En Kırılgan Anne: *zeynepcim* (duruyo duruyoo patlıyıverio. bu topic te bile zaten hep unutulan bnm diyerek bu kategoriyi kimseye kaptırmadı cnm benm)

6.En Geveze Anne: *ademel* Allah'tan anası misafiri falan gelioda arada kafa dinliyos derrmişim :roflol: bacımm şaka bilion dimi bayılıom sanaaada :smiley-cool:

7.En Sessiz Anne : *fenerbahcemine* nerdee o eski bıcır bıcır hallerii.. kayınvalideden çıkmaz olduu gülgüzelii kaydirigubbakcemile

8.En Gezgin Anne: *f_a_s* (rakibi yokkkkkkkkk, tek aday :eek: )

9.En Meraklı Anne: *hym.cim* nasıl geçti, bu ne, sen nasılsın.. hep sorar biri aşı olsa bi sonuç beklese hiç unutmass sağolsun :dance:

10.En Ciddi Anne: *lilyum* ciddiyetle rejimini yaptı ilk o incecik oldu, resimleriyle havayıda bastı bizi çatlattı :hooray:

11.En Panik Anne: *mihenk* delikafadulden oy atma macerası sırasındaki panik anlatımı hala aklımda çok komikti. kız bi tarafta arabası bi tarafta anahtarı unutmuş bide üstüne rastgele partiye oy vermiş vs vs delikafadulden sırnaşık şey

12.En Sevecen Anne: * edamy * yumuşacık pırlanta gibi böle insanın içini okşayıveren halleri. samimi sıcak . sewiyorum senideeee a.s.

13.En Duygusal Anne: *nurgün* çok suçladı kendini yawruşu hasta die çok hassalaştı. kıyamam :asigim:

14.En Dikkatli Anne: *goldgelb* (hu huu komşuumm) arada bi 50sayfacık hariç başından beri 1 sayfa zor atlamıştır. 20 sayfa geride bile kalsa bişiyi bulup çıkarıyo hiçbişi gözünden kaçmıo)

15.En Pimpirikli Anne: *ilkimciğim* bıcırığıımmmmmmm hem pimpirikli hem telaşlı yinede herşeyini hallediveriooooo. tebrik ediyorum çok tatlı çoookkkkk :1hug:

16.En Relax(veya Sabırlı) Anne: *ballım* kızım kakasını cumadan cumaya yapıo demişti ağzım açık kalmıştı delikafadulden ben olsam çatlarım

17.En Tecrübeli Anne:*byata* yaşasın akşam yemekte kereviz var diyen bi çocuk yetiştirmiş daha ne olsun. çokta tatlı dilli :içelim:

18.En Küçük Anne: *bmeltem* (ilk onun yaşını duydugumda çook şaşırmıştım. gönlümün küçük annesi :icecream: yaşı küçük marifetleri büyük ama cokacimcoook

19.En Becerikli Anne: *elifcino* sütünü yoktan var etti yaa daha ne seçiyim ben onu :lepi:

20.En İdealist Anne: *kso* (canım dünürüm kefirli doktorlar buldu kızı için bide organik beslicek. herşeyin en iyisini istiyoo

21.En Karizma Anne: *** everybodyy dım tıss dım tıssssss *** :lepi: kayra uyutuyom kafam basmii şu an

22.En Ağırbaşlı Anne: * kelebeğim * 3.cü kelebeğii onu baya yoruyo sanırım ama yinede hiç sakinliğini bozmuyoo

22.En Çocuk Ruhlu Anne: *urfa güzeli* çünkü gerçeketen öle kaydirigubbakcemile2

23.En Kıpır Kıpır Anne: *ademel* o kadaR hızlı okadar tez canlı valla heryerden fırtlayıverioo.. daha biz konuyu okurken ohoo bacım 3 cvp yazıoo

24.En Cadı Anne: *lora* (bi fırçaladıki herkesi amanını. ben bile saklandığım delikten fırtlayıverdim. o gün bugündür kimse birbirine selamsız geçmor :roflol:

25.En Sabırlı (Güçlü) Anne: *zeamays* 2 tane aynanda besle uyut büyütt. zor zenaatt ayaklanınca napcak asıl ben onu merak ediorum. dirayetli arkidişim :emir_bebek::emir_bebek:

26.;En Hamarat Anne:* ilkimciğimm* bnm her işe yetişio misafir ağırlıo ev desen bal dök yala. bi yandan kız uyutuyoo bi yandan bize yetişioo. pazara gidio kocayı yemeksiz bırakmıoo aboo ben birine zor yetişiom hihoyyyt

27.En Yardımsever Anne: cocostar biri bişimi sordu hopppppp hemen bulup yapıştırıverioo. az geyik çok iş yapanlardan a.s

28.En Bebişi Tarafından Parmağında Oynatılacak Gibi Duran Anne: edolina kafaya bez takmaların falan hesabını sorar bence anita altta kalmaz hakkından gelcek edoşş haberin olsunnnnnnnn :roflol:

29.En Kocacı Anne: *bhk* (biz 2 aşk böcüğüüüü, kocalarımızı ugurlamadan günümüz iyi geçmes, aynanda uyumazsakk uyku bile dinlendirmesss):asigim:

30.En Feminist Anne: byata kocayı evde çocukların başına bakıcı diye bırakıp gece gezmelerine gidiyomuşş:1shok: aboo bnmki beni tefe kor valla Çok üzgünüm çoook

31.En Tanışılmak İstenen Anne*hepinizi çok sewiyorummmm ama önce istanbullu gacılarım*

32.En İyi Çıkış Yapan Anne: *SZK* sinsi sinsi sizleri okurkeneee :jeyyar: en çok dikkatimi szk çekmişti.. sonradan geldi herkesle kaynaştı arkiidişm. bide hasan bacımda yedekim sırnaşık şey

Son düzenleme:
miss cim yapmışsın yapacağını
acıklamalarını okurken bu kadar keyf alırmı insannn

yine bal damlamış canımdannnn:lepi::içelim::sm_cool:

miss cim yapmışsın yapacağını
acıklamalarını okurken bu kadar keyf alırmı insannn

yine bal damlamış canımdannnn:lepi::içelim::sm_cool:

güseller güselilm. sizlerden ilham alıoomm beennnnnnnn. beni şımartiiyonuuss. zaten öleyim kaydirigubbakcemile3

1.En Paylaşımcı Anne bhk teşekkürler canım :)
2.En Esprili Anne miss12 çook gülüyorum sağolasın :)
3.En Kibar Anne :uhm:
4.En Dobra Anne ademeleskileri okuyun anlarsınız eheheh:)
5.En Kırılgan Anne zaman zaman birçoğumuz:jeyyar:
6.En Geveze Anne miss12:KK66:
7.En Sessiz Anne cocostar:jeyyar:sessizce yazılanları okuyorum çoğu zaman...
8.En Gezgin Anne fas
9.En Meraklı Anne hepimiz:jeyyar:
10.En Ciddi Anne byata
11.En Panik Anne ilkimkaka sorunu :)
12.En Sevecen Anne elifcinocanım süt arttırmakla ilgili paylaşımların için tşk
13.En Duygusal Anne zeamayskızlarından ayrı kalınca yazdıkların beni ağlatacaktı. öpüyorum canım arkadaşım
14.En Dikkatli Anne edolina
15.En Pimpirikli Anne ilkim
16.En Relax(veya Sabırlı) Anne Zeamaysikiz annesi olmak çook zor olmalı
17.En Tecrübeli Anne lilyum2. çocuk malum...
18.En Küçük Anne hasan19 yaşında... ben 29da anne oldum:)
19.En Becerikli Anne bhkyoruma gerek yok :)
20.En İdealist Anne SZKçocuğum da benim neden çalıştığımı anlayıp hak verecek yazmıştın. bu sözün etkiledi beni...
21.En Karizma Anne fasgörüntü resmine bayıldım aklında olsun :)
22.En Ağırbaşlı Anne ballımyorumlarını severek okuyorum canım...
22.En Çocuk Ruhlu Anne...:CüvCüv:
23.En Kıpır Kıpır Anne miss12:) öpüldünnn
24.En Cadı Anne ilkim-tatlicadiarzu- kaynana konusunda yazdıkların geldi aklıma :))
25.En Sabırlı (Güçlü) Anne zeamays ikizler ikizleerrr
26.;En Hamarat Anne ademelelinde çocuk mutfak işi yapar benim arkadaşım:)
27.En Yardımsever Anne bhk teşekkürleeeerrr... bilgiler paylaşıldıkça çoğalırmış...
28.En Bebişi Tarafından Parmağında Oynatılacak Gibi Duran Anne :uhm:
29.En Kocacı Anne edolina
30.En Feminist Anne ...
31.En Tanışılmak İstenen Anne
32.En İyi Çıkış Yapan Anne miss12sonradan gelip ortalığı yıkıp geçti MAşaAllah :))

beni bide en dürüst anne seçin çünkü cocom canım cicim şekerim bidenem beni 4 kere yazmış. kural ihlali "zortttttt" (uyarı sesi babıındaa) :roflol: ysk nında yani bhk nında gösünden kaçmışş . bu dürüstlüğüm karşılığı olarak geçerli saysanız sayın jürüm :jeyyar:

bide en sabırlı annede ben olabilermişimmmmmm sizi sessiz sessiz okuyarak içim giderek aylarca bekledim senağlama ne kadar acı çektim biliyonussmuu (çüçük emrah) acıların cocuuu :roflol: ne sabır varmış valla taş olsa çatlarmış tabi burdan en kocacıyada bağlanıyo olayy o yazma dedi diee. boooooooo.. an ca bukadar yetti pilim hihoyyyt :enbuyukkk: I LOVE UUUUUUUUUUUU :lepi:

beni bide en dürüst anne seçin çünkü cocom canım cicim şekerim bidenem beni 4 kere yazmış. kural ihlali "zortttttt" (uyarı sesi babıındaa) :roflol: ysk nında yani bhk nında gösünden kaçmışş . bu dürüstlüğüm karşılığı olarak geçerli saysanız sayın jürüm :jeyyar:

bide en sabırlı annede ben olabilermişimmmmmm sizi sessiz sessiz okuyarak içim giderek aylarca bekledim senağlama ne kadar acı çektim biliyonussmuu (çüçük emrah) acıların cocuuu :roflol: ne sabır varmış valla taş olsa çatlarmış tabi burdan en kocacıyada bağlanıyo olayy o yazma dedi diee. boooooooo.. an ca bukadar yetti pilim hihoyyyt :enbuyukkk: I LOVE UUUUUUUUUUUU :lepi:

ayy bayılıyorum sana yaaaa coooooooooookkkkkkkkk tatlısın şeker gibi

BHK bu konu gerçekten harika oldu.Kimin kim için nasıl izlenim uyandırdığını sayende öğrenmiş oluyoruz.
Herkese hakkımda yaptığı yorumlar için teşekkür ediyorum.Özellikle Lilyum nasıl hatırladın pizza yaptığımı?Ben bile unutmuşum o paylaşımımı.Koca göbeğimle ter içinde kalmıştım ve çok yorulmuştum.Annem hakkında size yazdım ama onunla hiç tartışmaya giremedim.ınsan annesine ne kadar kızsa da dile getiremiyor.Neyse ki sinirli lohusalık dönemini atlattım.:nazar:
Hamileyken gerçekten de sürekli KK'daydım.Şimdi daha çok kızımlayım:ecrin_bebek:

Bu arada benim oylamam çok üstünkörü oldu.Çok kişiyi unutmuşum.Üzüldüm ama her pozitif en kategorisine hepinizi koymak istedim.Karar vermek zor oldu ve bir yandan Anita ilgi istedi:emir_bebek::))Umarım oylamada hata olmamıştır YSK:))

Gülbeyza'cım sen de benim gibi acele yazdın galiba.4 kere yazmışsın ismimi.Editle canım bi zahmet.

Öper hepinizi cadı anne:jeyyar:

canım edoşum evet dün yazarken

kucağımda oğluşum vardı acele ettim fakat

ben seni bu 4kategoriye uygun görmüştüm.

ama kurallar gereği 3yazmam gerekiyomuş

hatırlattığın için teşekkür ederim

hemen düzelttim onuda

ayrıca bu oylamada benim adımı

yazan arkadaşlara çok çok teşekür ediyorum

hepiniz mükemmelsiniz sizleri tanıdıma çok memnunum

bu konu süper oldu saolasın bhkcım..

teşekkürlerinizi evime göndereceğiniz birer paket bebek beziyle taçlandırabilirsiniz güzel anneler :jeyyar:

teşekkürlerinizi evime göndereceğiniz birer paket bebek beziyle taçlandırabilirsiniz güzel anneler :jeyyar:

en uyanık anne kategorisi varmıydı:jeyyar:

yoksa ekleyiverin bi zahmet adayım betülün anasıa.s.

1.En Paylaşımcı Anne bhkçok güzel şeyler paylaşıyor bizlerle:))
2.En Esprili Anne FASespirileri hoşuma gidiyor
3.En Kibar Anne
4.En Dobra Anne ADAMELharbi kız
5.En Kırılgan Anne ELVİRA huyumuz kurusun
6.En Geveze Anne ????
7.En Sessiz Anne FENERBAHÇEMİNEözledik seni
8.En Gezgin AnneFASreklam oldu herkeze
9.En Meraklı Anne ELİFCİNOkonularda araştırmacı
10.En Ciddi Anne ????????
11.En Panik Anne İLKİM seni panik seni
12.En Sevecen Anneherkez
13.En Duygusal Anne ELVİRA canım benimm
14.En Dikkatli Anne hepimiz bence
15.En Pimpirikli Anne
16.En Relax(veya Sabırlı) Anne BALLIM53 kahretsin yaaaaaaaaaa
17.En Tecrübeli Anne ilk çocukları olmayan anneler bence
18.En Küçük Anne ORKİDEMyok oldun kızzzzz
19.En Becerikli Anne hepimizzzzzzzzz
20.En İdealist Anne ????
21.En Karizma Anne LORAsengözlerimebaksanab
22.En Ağırbaşlı Anne DORU hep ağırbaşlı bir izlenim oluşturdu bende
22.En Çocuk Ruhlu Anne ORKİDEM
23.En Kıpır Kıpır Anne FAS kaynıyo kız yerinde duramıyo yollara vurdu kendini
24.En Cadı Anne bulamadım ya siteden uzak kalınca unutmuşummm
25.En Sabırlı (Güçlü) Anne LORA çok sıkıntılı günler atlattı
26.;En Hamarat Anne ZEAMAYS iki çocuk kolay değil
27.En Yardımsever Anne HEPİMİZ
28.En Bebişi Tarafından Parmağında Oynatılacak Gibi Duran Anne
29.En Kocacı Anne BALLIM53 BALLIM53 BALLIM53
30.En Feminist Anne ????????
31.En Tanışılmak İstenen Anne herkez
32.En İyi Çıkış Yapan Anne
SZK sonradan aramıza katıldı ama faliyetli bir arkadaş :)))))))

YA KIZLAR BİR SÜRÜ KİŞİ VAR YAZAMADIĞIM HEPİNİZİ ÇOKKKKKKKKKKK SEVİYORUM
şeniz

ayy ne zormuş yaa. iki gündür kısıtlı zamanlarımda bir beyin fırtınası yapıyorum ki sormayın. ama yok çıkamadım işin içinden. inşallah aydından bildiricem size oylamamı..

Ya kızlar ne güzel pıtır pıtır oyluyorsunuz. Ben 3 gündür pazar akşamı olup ta hala ödevlerimi yapmadığım öğrencilik günlerinin stresine girdim yıllar sonra... Nasıl yapıcam bi türlü bilemedim. :1no2:
Bu arada beni en ciddi anne kategorisine layık gören arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Eşime en ciddi anne oylarını aldığımı söylediğim andan beri bana bakıp bakıp gülüyor. Nedense...:uhm:

kısçelerim bi fırsat bulsam,
YSK olarak :jeyyar: oyların sayım işlemlerine başlıcam yavaş yavaş..
gece mi yapsam acaba :uhm:

26 nisan son gün,herkes yapsın oylamasını,
kaçıran olmasın :eek:

bhk bayılıyorum sana nasıl vakit buluyorsun ya
ben iki kelime yazmak için zor vakit buluyorum.tek vakit kaybı olmasın diye smileyleri kullanmayıp hızlı cevaptan yazıyorum

X