Ara vermeden tüp bebek deneyenler

marziye16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
21
5
36
Merhaba arkadaşlar sitede çok yeniyim ve aynı zamandan çok heyecanlıyım
1 ay önce bir tüp bebek denemem oldu 2 taze embriyo transfer yapıldı negatif sonuç aldım
Dondurulmuş bir embriyom var doktorum muayene ettikten sonra 2. Transfer için uygunsun başlayalım istersen dedi kabul ettim bende östrojen hormonu başladık ama suan çok kararsızım acele mi ettim müthiş bir diş ağrım var 3 diş çekilecek denildi 😢doktorum transferine 20 gün var bu süreçte diş tedavini ol sıkıntı olmaz diyor ne yapmam lazım ara vereyim mi biraz benzer durum yaşayanlar var mı

Bana sana bağlı fiziki olarak uygunsun kist vs yok istersen başlayalım dedi belki de yaşımdan dolayı 36 yaşındayım kafam çok karışık gerçekten 😟

1 ay önce bir tüp bebek denemem oldu 2 taze embriyo transfer yapıldı negatif sonuç aldım
Dondurulmuş bir embriyom var doktorum muayene ettikten sonra 2. Transfer için uygunsun başlayalım istersen dedi kabul ettim bende östrojen hormonu başladık ama suan çok kararsızım acele mi ettim müthiş bir diş ağrım var 3 diş çekilecek denildi 😢doktorum transferine 20 gün var bu süreçte diş tedavini ol sıkıntı olmaz diyor ne yapmam lazım ara vereyim mi biraz benzer durum yaşayanlar var mı
Ben olsam vakit kaybetmez denerdim. Diş çekimi sıkıntı olmaz ama antibiyotik alacaksan transfere kadar biter heralde. Her şey yolundaysa beklemenin anlamı yok. Her bir deneme başarı getirebilir.
Yeni bir tedaviye sil baştan başlarsanız o zaman hazırlnamak için kalite artturmak için beklenebilir.

Dondurulmuş bir embriyom var doktorum muayene ettikten sonra 2. Transfer için uygunsun başlayalım istersen dedi kabul ettim bende östrojen hormonu başladık ama suan çok kararsızım acele mi ettim müthiş bir diş ağrım var 3 diş çekilecek denildi 😢doktorum transferine 20 gün var bu süreçte diş tedavini ol sıkıntı olmaz diyor ne yapmam lazım ara vereyim mi biraz benzer durum yaşayanlar vah

bence hiç kalbini bulandırma bende ilki negatif oldu ara verim mi istersen dinlendirim seni dedi dr um psikolojik olarak eşimde tepki verdi hatta nie acele ediyosun diye ama ben kabul etmedim ara vermek istemedim ve şuan çok şükür pozitif aldım ara vermek bence sürekli düşünmek ve kendini yormak

Benim ilk iki çift transferim negatif le sonuçlandı aynı hastanede başka doktor tekrar yumurta toplayalım dedi yumurta toplandıktan sonra ara vermeden transfer olacaktım transferden 20 gün önce nezle oldum covıt şüphesi ile doktora söylesem de ertelesem mi ki transferi dedim o ara hastaneye gidip covıt testi oldum negatif çıktı hastalığım İçin de ilaç kullanmadım doktora söylemeyi de unuttum tabi bu süreçlerin hepsinde hiç ara vermedim iyi ki de doktora söylemeyi unutmuşum pozıtıf sonuç aldım kızım şimdi 8 aylık benim yaşımda 35 şuan o yüzden doktor ara vermeden yaptı herşeyi

Benim ilk iki çift transferim negatif le sonuçlandı aynı hastanede başka doktor tekrar yumurta toplayalım dedi yumurta toplandıktan sonra ara vermeden transfer olacaktım transferden 20 gün önce nezle oldum covıt şüphesi ile doktora söylesem de ertelesem mi ki transferi dedim o ara hastaneye gidip covıt testi oldum negatif çıktı hastalığım İçin de ilaç kullanmadım doktora söylemeyi de unuttum tabi bu süreçlerin hepsinde hiç ara vermedim iyi ki de doktora söylemeyi unutmuşum pozıtıf sonuç aldım kızım şimdi 8 aylık benim yaşımda 35 şuan o yüzden doktor ara vermeden yaptı herşeyi

Bakalım bende ara vermeden devam etmeye karar verdim çarşamba transfer olacak nasipse ama bu sureçte epey sey yaşadım 2 diş çekimi bir acil kolonoskobi geçti şükür nasip artık

X