ara kanama :(

tulaydem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
137
4
Merhaba bayanlar 7aydır bebeğimin gelmesini bekliyorum. biraz detaylı açıklıcam k.bakmayın. azönce duştan çıktım ve genital bölgeyi silmek istedim. ve peçeteye kan geldi ve ped kullanıyorum şuan bugün reglim 14.günü. anlam veremedim .neden olur bu ben daha önce böle birşey yaşamadım. bilgisi olan varmı.hafif bir regl hissi var okadar.

yanı doktara gıtmedın mı 14 gundur hamılesın dımı

ben d.kontrol hapını bıraktıktan sonraki ay böyle bir şey yaşamıştım , üstüne mi gördüm hamile mi kaldım acaba dedim ama değilmişim,çok azdı zaten kanama ,adet günüm gelincede hasta oldum zaten gününde

hayır en son reglimi 14gün önce oldum. bugün tekrar kanamam oldu. bir sonraki adete 11 gün var. beni sıkıntıya sokan niye böle bir kanama yaşıyorm anlamadım... (
cnm kist olabilir boyle ara kanama yasamistim ben de ama oyle cok yogun degil ama kahverengiydi..Snrm adetimle atamamisim yumurtamı kiste cevirmis o da..Stresli bir donemdeydim o zaman..

cnm kist olabilir boyle ara kanama yasamistim ben de ama oyle cok yogun degil ama kahverengiydi..Snrm adetimle atamamisim yumurtamı kiste cevirmis o da..Stresli bir donemdeydim o zaman..

benimde kesildi. evet en son reglimi çok yoğun yaşamadım. bende ona yordum. ama 1akaşm sadece kanama oldu. daha sonra kahverengi lekelenme oldu. ne oluyor buvücudumuza bilmiyorum. en stres yapmadığım dönemde oluyor bunlar. 9gün kaldı reglime. güzel habelr alalım artıkkkkk

ben hiç hap kullanmadım canım ya, hiç beklemediğim bir zamanda böle birşey yaşadım. neden yumurtlama haftası oldu onuda anlamadım.inş bu ay hasta olmazsın ve olmayız :))))

ben hiç hap kullanmadım canım ya, hiç beklemediğim bir zamanda böle birşey yaşadım. neden yumurtlama haftası oldu onuda anlamadım.inş bu ay hasta olmazsın ve olmayız :))))

canım ben hamileyim zaten ,sonraki ay yani kasımda hamile kaldım :) darısı sana en kısa zamanda inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…