Ara kanama

Susebili

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
49
5
25
Merhaba, 25 ekimde erkek arkadaşımla sürtünmeli bi beraberlik yaşadık. Üzerine 24-48 saat içerisinde ella aldım. Herhangi bir boşalma olmadı ama ovulasyon günlerime denk geldiği için endişelendim. Üzerine adet oldum 2 kez. İkisi de normal seyrindeydi. 7 gün, pıhtılı ve kırmızı. Ama emin olmak için iki adetinin arasında erken gebelik testi yaptım, negatif çıktı. Ama son reglimin üzerinden 16 gün geçtikten sonra kahverengi lekelenme oldu. 3 4 gün civarında. Ellanın hormonları alt üst ettiğini biliyorum, bu sebeple olmuş olabilir mi lekelenmem? Bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi lütfen? Üstelik 2 aydır o kadar stres içerisindeyim ki bunun etkisi de olabilir mi?

Henüz 3 ay olmadı, 7 hafta oldu. Ella 2 aya kadar düzensizlik yapabiliyor diye okudum da bazı yerlerde. Gebelik ihtimalim var mıdır?

25 kasım olacak

Üstüne 2 kez adet olmuşsunuz, üstüne bide test yapmışsınız negatif çıkmış. Daha ne gebeliği Allah aşkına. Demirden korkan da trene binmesin artık ya

Biz normal yolla deniyoruz hamile kalamıyoruz sen boşalma olmadan nasıl hamile kalcaksn

Biz normal yolla deniyoruz hamile kalamıyoruz sen boşalma olmadan nasıl hamile kalcaksn
O kadar çok zevk suyundan hamile kaldım gibi şeyler görünce endişelendim. Vajinal ilişki de olmadı, sürtünme sadece. İnsan psikolojisi işte. Hiç bi belirtim yok ama kendimde bi şeyler arıyorum.

O kadar çok zevk suyundan hamile kaldım gibi şeyler görünce endişelendim. Vajinal ilişki de olmadı, sürtünme sadece. İnsan psikolojisi işte. Hiç bi belirtim yok ama kendimde bi şeyler arıyorum.
hiç korkma imkansız bir şey dediklerin, kalsam ben kalırdım aylardır deniyoruz, öyle basit değil bu işler keşke basit olsa

2 aydır zaten stresiyim. Bu olay, başka olaylar vesaire. Randevu aldım ama henüz günü gelmediği için gidemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…