Ara kanama yaşayıpta, adet günü geçenler!!

Olmadı yine ya moralim sıfır. İyce stress yapıyorum elimde olmadan ve olmicak diye çok korkuyorum
boşuna üzülme cinsel hayata bile yeni alışıyorsun yeni evli olduğun için bünye meselesi bence bi soğan kürünü dene ama soğan kürünü denerken calışmalara ara vermeniz gerekir canım. kolay hamile kalmak için soğan kürünü anlatıyor videoyu izle canım bu da linki ibrahim saraçoğlu kolay hamile kalmak için incir kürü ve soğan kürü tarifi [url]www.nerminay.com - YouTube[/url]

canım sen bana cok yardımcı oldun tesekkür ederim ben de sana yardımcı olmak isterim soğan kürü ve incir kürünü denedin mi hiç .. ender ibrahim saraçoğlunun önce soğan sonra incir kürünü uygulayıp hamile kalmayan cok az .. insallah hayırlısıyla bebeğini kucagına alırsın

Merhaba size bir sorum ola aktı normalde her ay adetim 28. Gün olur bu ay ilk kez olmadım bugun bir hafta oldu ve gece pembe bir leke vardı ped koydum hiç bişey gelmemişti sabah aşırı san ım oldu hemen hastaneye gittik ultrasonla baktı gebelik yok adet sancısıdır dedi durumum ne olabilir sizce bugun birde kan testi verdim yarın alacagım

Kızlar merhaba
Benim adetim çok uzun ve yoğun olduğu için 9 mayıstadoktora gittim ve bana estrofem diye bir ilaç verdi günde 2 tane olmak üzere ve ben kullanmaya başladm 13 mayısta kesildi dün sadece sabah içmedim akşam içtim bugün az miktarda kanama oldu aranızda estrofem kullanan var mı yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba kızlar aranızda yeniyim eşimle yumurtlama gününü değerlendirdik 28 günde bir adet olurum ve regldan 6 gün önce pembe ,kahverengi ,siyah akıntım geldi az az 3 gün sürdü ertesi günü kırmızı gibi geldi 3 gün boyunca 1 kaşık kadar geldi hep regl günü de açık kırmızı renk geldi az 2. Günü kahverengi oldu kırmızı da açık renk geldi ama çok az 3. Ve 4. Gün kahverengi geliyor ama çok az geliyor ped taktım ama boşuna kirlendi dolmadı bile hiç Pete deydikce kirlendi hep sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi anlamadım

Kimse yokmu kızlar bnm gibi durum yaşayıp hamiş olanlar

Kan verdin mi hic canim? Yerlesme kanamasi olabilir ama genellikle testlerde cikiyor silikde olsa. Belkide bir kistin olusmustur bazi kistler tamamen adeti geciktirsede bazi kistler ara kanama yapabiliyor veya bazi hormon ilaclarindanda kaynaklanabilir

Kan vermedim henüz köye geldiğimiz için ama aile hekimim D vitaminine başlatmıştı geçen ay 5 gün kullanabildim yan etkisi çok oldu bilmiyorum acaba ondan mı kaynaklı bugün de akintim geçti gibi beyaz akıntı gelmeye başladı bildiğin şeffaf değişik bişey katı anlamadım neden böyle oluyor acaba hamile miyim üstüne görme böyle uzun sürer mi acaba

D vitaminin öyle yan etkisi yaptigini görmedim canim tam tersine vucuttaki eksigi tamamlayip düzene sokar düzensizlik varsa bende kullaniyorum da ondan ama bu ay ara verdim düzensiz kullandigim icin bir sürü sey kullaniyorum kafani rahat birak insallah hamilesindir eve dönünce test yaparsin :) ama senin yerinde olsam hiiiic bisey düsünmem birak süpriz olsun olcagi varsa olur yoksa da pes etmek yok :) 3 yildir ugrasiyorum yinede pes etmedim cok agladim ama simdi biraz cocuk odakli dusunmeyi birakmaya karar verdim ❤ hersey gönlünce olsun gelisme olursa yaz merak ederim

Aynen öyle doğru söylüyorsun aslında hayırlısı ne zaman olursa o zaman
Doğru söylüyorsun aslında hayırlısı ne zamansa o zaman olsun Rabbim hakkimizda hayırlısını versin bugün o akıntıdan sonra bildiğin su gibi akıntım geldi anlayamadım bir kez geldi bitti sehre geldik bugün test aldım ama negatif çıktı daha da kanamadan 1 gün geçti belki de varsa da ondan doğru sonuç değildir diyorum ama bazen kafaya takıyorum napayım olsun Allah gününü zamanını bizden iyi biliyor inşallah en kısa zamanda bebek sahibi olmak isteyen bizlerin yüzü güler

Insallah canim :) eve dönene kadar yapma bidaha bence hic düsünme ailenle güzel vakit gecir :) hayirlisi olsun

Öyle yapmaya çalışıyorum eve döndüm ama bu ayki adet günüme kadar yapmak istemiyorum üzülmemek için biraz kafa dağıtmak en iyisi bence de sen nasılsın
En iyisi canim ben nasilim inanirmisin uzun süre sonra biri nasilsin dedi duygulandim hic iyi deglim cok üzgünüm sadece kendi durumuma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…