Jinekoloji Ara kanama nasıl görünür?

EceEyapan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2023
5
0
Kızlar ben yeni düzenli olarak doğum kpntrol hapı kullanmaya başladım. Adetimin 3. gününde aldım. 18 gün oldu kullanmaya başlayali. Bugün ilk defa iç çamaşirıma baktığımda afedersiniz ama bok gibi bir şey gördüm ön tarafta. Ama değil yani biliyorum. Çok az bişi. Koyu kahverengi. Ve çok katı. Dokunduğumda toprak gibi parça parça geldi. Sabah yoktu böyle bişi. Ara kanama böyle mi olur? Çünkü bu haplar yapabiliyormuş. Yoksa yerleşme kanaması mı? Farkını anlayamadım

Yerleşme kanaması açık pembe olur, ilaca yeni başladığınız için bu tarz kanamalar görmeniz normal.

Ara kanama böyle mi görünür ki?

Nasıl yani? Nasıl hayal etmiştiniz ki

Şimdi zamansız gelen, adet ve yerleşme kanaması dışındakilere ara kanama deniyor. O da leke tarzında olabiliyor, rengi d.k. hapından dolayı olmuş olabilir, uzun süre yasmin kullandım, bazı aylar da olabiliyordu

Zift gibi siyah oluyor, ben gitmiştim doktora “rahminde kalınlaşma başlamış” diyip postalamıştı beni. Başka bi şey demedi, bende sormadım özel doktordu bi de. Bi daha olmayınca üstüne düşmedim ama benim 20 gün falan sürmüştü ped kullanacak kadardı

3 veya 4 ay ara kanamalariniz olacak ilaca vücudunuz alışana kadar ben 8 senedir kullanıyorum ilk başlarda bende de oldu bi çocuk istediğim.zMN bırakmıştım. Yeniden başlayınca yine ara Kanama yapmıştı. Oluyor yani normal bisey

Bok gibi ara kanama mı? Benim ki mavi oluyor
Şirinler köyündeki şirine olduğum icin yoksa sizin ki mavi değil mi

İlacını kullanmaya devam et. İlaçtan oluyor. 3 ay bu şekilde düzensizlikler olabiliyor. Lekelenme gibi. Ama normal adet kanaması gibi oluyorsa doktoruna danış. 3 ay sonra gayet rahat lekelenme…vb yaşamıyorsun

hanımlar merhaba iki ay önce adetime 10 gün kala ara kanamam oldu siyah kahverengi doktora gittim hormon smear hepsi temiz çıktı normal regl oldum gününde bittti şimdi bu ay yine oldu reglm bitti 7 gün sonra oldu siyah koyu kahverengi lekelenme bazen de akıntı şeklinde ultrason temiz dediler ama korkuyorum başınıza böyle bir durum geldi mi ?

Kalınlaşma bende de var sonrasında ne yaptınız ? Benim de kalınlaşmasana dolayı ara kanamam oluyormuş

Kalınlaşma bende de var sonrasında ne yaptınız ? Benim de kalınlaşmasana dolayı ara kanamam oluyormuş

İlaç verdi, kullandım sonra da gitmedim açıkçası düzelince. Henüz evlenmemiştik ve bebek düşünmüyordum önemsemedim o yüzden, ne olduğunu bile araştırmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…