Ara ara koyulu açıklı kanamam oluyor..Sizce hamile olabilir miyim?

aise2412

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2007
129
0
42
iyi geceler kızlarrr
bende çok bebeğim olsun istiyorum sizlerden bilgi edinmek istiyorum cuma günü az bir koyu renkli kanamam oldu cumartesi ve pazar pembemsi bir renk kanama oldu oda damla gibi peçeteyle sildiğimde geldi ve karnımda ara ara sancılar oldu acaba yerleşma kanaması olabilirmi bilgi verin lütfen...

iyi geceler kızlarrr
bende çok bebeğim olsun istiyorum sizlerden bilgi edinmek istiyorum cuma günü az bir koyu renkli kanamam oldu cumartesi ve pazar pembemsi bir renk kanama oldu oda damla gibi peçeteyle sildiğimde geldi ve karnımda ara ara sancılar oldu acaba yerleşma kanaması olabilirmi bilgi verin lütfen...

ah be güzelim bende aynı dertten muzdaribim batın kaç senin peki sonra kahverengi akıntın geldimi regliden kaç gün önce kan geldi

aslında geçen aya göre adet olmama daha var ayın 22 olmuştum bu ay da 15. kahverengi bir akıntım oldu 2 gündürde açık pembe her wc gittiğimde bir damla kadar

aslında geçen aya göre adet olmama daha var ayın 22 olmuştum bu ay da 15. kahverengi bir akıntım oldu 2 gündürde açık pembe her wc gittiğimde bir damla kadar

yerleşme kanaması son hafta olur diye biliyorum kahverengi akıntın kaç gün sürdü ? şimdi regli tarihine 15 gün mü var senin

regl kanamama 1 hafta vardı 1 hafta önce oldum
kahverengi akıntım cuma günü bir kere oldu sürekli değil

Son düzenleme:
herkeste farklı değişimler yaşanıyo batının geçmesini bekle test yap bakalım sonuç ne çıkıcak yerleşme kanaması son hafta olur pembemsi kan gelir kahverengi akıntı bunlar gebelik belirtisinin bazıları hayırlısı arkadaşım bende senin gibi beklyrm

artık hayırlısı inş. hamileyimdir allahım isteyen herkese bir anönce nasip etsin çok istiyorum inş. sende istediğine kavuşursun arkadaşım

X