antalyada sakin plaj i???

hifanur

18.08.2017
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
3.728
3.583
arkadaşlar antalyaya tatile gidiyoruz haftaya.kalıcağımız yer konyaaltında.
oraya yakın sakin plajlar varmı?köy gibi yerlerde olur.
maksat sakin temiz bi yerde denize girmek.araba olduğu için gidip gelmek problem olmaz.
netten araştırdım doğru düzgün bi bilgi bulamadım.

eşimle ve ailemle tatile çıkıcaz.muhafazar bi aile olduğumuz için bu konuda titiz davranıyoruz.şimdiden tşkler :KK16:

Lara, Porto Beach Club 5 nolu cok guzel yer tavsıye ederım bıraz ılerı gıttıgınde kum heykellerı var cok guzel orayada gezınız :)

Son düzenleme:
Yeni döndüm Antalya'dan. Şanslısınız, ben ve ailemde aynı sızın gıbı ve bız önce Kemer sonra Alanya'da bulunduk. Alanya rahattı ama Kemer çok sıkıntılıydı. Geçerken Konyaaltına bakma imkanım oldu. Benim bulundugum yerlere göre çok daha sakindi. Turistlerın az oldugu kısımlarda pek sorun olmuyor.

Ben antalyalıyım canım.Konyaaltı plajında iğne atsanız yere düşmez hafta içi hafta sonu farketmeksizin.geçen hafta içi sabah gittik aman allahım oturacak yeri zor bulduk öyle diyeyim yani.keza lara plajı da aynı şekilde her daim kalabalıktır.kemere doğru giderken sarısu topçam küçük çaltıcak büyük çaltıcak var hafta sonu çok kalabalıktır ama hafta içi daha sakindir sanırım.muhafazakar olduğunuz için hafta içi de size sakin gelmeyebilir ama...biraz yolu göze alabilirseniz daha ilerilerde istediğiniz gibi yerler bulabilirsiniz.mesela eğer kalabalıksanız günü birlik tekne kiralayabilirsiniz.demre çayağzından binip Kekova turu yapmanızı tavsiye ederim.hiç kimsenin olmadığı koylarda mola verip yüzebilirsiniz.denizi muhteşemdir.beğeneceğinize eminim.benden bu kadar.umarım yardımcı olabilmişimdir.iyi tatiller şimdiden....

2 hafta kalıcaz kısmetse.bol bol gezme imkanı bulucaz.tek tek not aldım çok teşekkür ederim kızlar süpersiniz :)

Ben antalyalıyım canım.Konyaaltı plajında iğne atsanız yere düşmez hafta içi hafta sonu farketmeksizin.geçen hafta içi sabah gittik aman allahım oturacak yeri zor bulduk öyle diyeyim yani.keza lara plajı da aynı şekilde her daim kalabalıktır.kemere doğru giderken sarısu topçam küçük çaltıcak büyük çaltıcak var hafta sonu çok kalabalıktır ama hafta içi daha sakindir sanırım.muhafazakar olduğunuz için hafta içi de size sakin gelmeyebilir ama...biraz yolu göze alabilirseniz daha ilerilerde istediğiniz gibi yerler bulabilirsiniz.mesela eğer kalabalıksanız günü birlik tekne kiralayabilirsiniz.demre çayağzından binip Kekova turu yapmanızı tavsiye ederim.hiç kimsenin olmadığı koylarda mola verip yüzebilirsiniz.denizi muhteşemdir.beğeneceğinize eminim.benden bu kadar.umarım yardımcı olabilmişimdir.iyi tatiller şimdiden....

canım dediğin gibi konyaaltı plajı çok kalabalık sıkıcı.tamda otellerin olduğu bölge olduğu için turistler çok fazla.
kaldığımız ev topçama yakın sayılır.o bölgelerde giriyoruz.plajın sonlarına doğru daha sakin.
söylediğin yerlerden çok memnun kaldım tşk ederim.:KK16:

ANTALYA DA HEMEN DERİNLEŞMEYEN PLAJ VAR MI ACABA?
yüzme bilmediğim için derin olmayan plaj lazım bana

canım dediğin gibi konyaaltı plajı çok kalabalık sıkıcı.tamda otellerin olduğu bölge olduğu için turistler çok fazla.
kaldığımız ev topçama yakın sayılır.o bölgelerde giriyoruz.plajın sonlarına doğru daha sakin.
söylediğin yerlerden çok memnun kaldım tşk ederim.:KK16:

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana!biz de bugün adrasana gittik.tekne kiralayıp ıssız bi koyda doyasıya yüzdük harikaydı....

arkadaşların da yazdığı gibi konyaaltı çok kalabalıktır eğer arabanız varsa topcam, çatıcak, kargıcak taraflarına gidebilirsiniz konyaaltından sonra oralar da ama ben lara da mimoza beach i severim pek kalabalık olmaz nezihtir. iyi tatiller.

X