antalyada iyi bir doktor tanıdığınız varmı?

Berenizimiz canım sen hala gitmedinmi doktora? Fiyatları öğrenmeyi unutma olurmu? Bu arada Erhan Muluk a giden arkadaşlar memnunmusunuz doktorunuzdan? Of yaa ne zormuş bu işler yaa :KK43:(

cnm ben daha gitmedim haftaya kontrolüm var. gidince haber vericem aklımdasın a.s

erhan beye giden arkadaslarım var. genelde sezaryana yönlendiriomus diye duymustum onun için bana tarafsız gelmedi onun için ibrahim beyi tercih ettim, ama tam olarak bilmiorum içine hangisi sinerse cnm öpüorum cokk a.s.

cnm ben daha gitmedim haftaya kontrolüm var. gidince haber vericem aklımdasın a.s

erhan beye giden arkadaslarım var. genelde sezaryana yönlendiriomus diye duymustum onun için bana tarafsız gelmedi onun için ibrahim beyi tercih ettim, ama tam olarak bilmiorum içine hangisi sinerse cnm öpüorum cokk a.s.

Canım ben zaten sezeryan istediğim için problem değil yeterki ilgili, iyi bir doktor olsun. Neyse temmuza kadar kararımı tam veririm zaten. Sen bana haber verirsin tatlım. Çok öptümŞeniz

merhaba hamişler.....ben antalya manavgatta oturuyorum..kontrollerimide manavgatta yaptırıyorum......dogumum manavgatta olucak..ama ikinci bir doktora bir kerede olsa görunmek istiyorum...antalyada ii bir doktor biliyormusunuz..yardımcı olursanız çok sevinirim..

Dilek ben de manavgattayım brn seyhun hanıma gidiyorum sen kime kontrole gitmiştin dogumum anadoluda olacak benim

Dilek ben de manavgattayım brn seyhun hanıma gidiyorum sen kime kontrole gitmiştin dogumum anadoluda olacak benim

gamzecim çok sevindim manavgatta olmana: )ertugrul beye gidiyorum..ayrıntılı bilgiyi...antalyalı hamişler bölümünde yazdım cnm..okursan sevinirim

Arkadaslar bende gürkan Zorlu yu arastırmalardan sonra secmıs bulunmaktayım.Ikıncı kist amelıyatımı kendısı yapmıstır.Çok memnunum hem ilgisinden hem bilgisinden.Çağa ayak uydurabılen ve sureklı konferanslara katılarak kendını gelıstıren bı doktorumuz.Hamile kaldıgımdada inşallah kendısıne gıtmeyı dusunuorum.Ilk kıst amelıyatımı ıstanbulda olmustum ve bır prof yapmıstı ve sonradan ögrendımkı bosuna amelıyat olmusum.Gurkan beyi tanımasaydım belkı yumurtalıklarımdan eser kalmıcaktı.Kıst konusunda uzman,bebeğim oldugu zamanda rıske atmayıp sezeryan yapıcagını acık bır sekılde soyluor.Umarım yazdıklarım bır sekılde yararlı olmustur.

arkadaslar bende gürkan zorlu yu arastırmalardan sonra secmıs bulunmaktayım.ıkıncı kist amelıyatımı kendısı yapmıstır.çok memnunum hem ilgisinden hem bilgisinden.çağa ayak uydurabılen ve sureklı konferanslara katılarak kendını gelıstıren bı doktorumuz.hamile kaldıgımdada inşallah kendısıne gıtmeyı dusunuorum.ılk kıst amelıyatımı ıstanbulda olmustum ve bır prof yapmıstı ve sonradan ögrendımkı bosuna amelıyat olmusum.gurkan beyi tanımasaydım belkı yumurtalıklarımdan eser kalmıcaktı.kıst konusunda uzman,bebeğim oldugu zamanda rıske atmayıp sezeryan yapıcagını acık bır sekılde soyluor.umarım yazdıklarım bır sekılde yararlı olmustur.

evet doğumumu gürkan bey yaptı o kadar memnunumki sabah 6:00da suyum gelmişti sabahın köründe nasıl benim için çabaladı anlatamam 1 saat sonra ameliyattaydım.sonsuz teşekkürlerimi tekrar iletiyorum o na.öyle güzel bi doğumduki hiç ağrım olmadı.çokta güzel bi bebeğe sahibim şimdi hocam sayesinde

evet doğumumu gürkan bey yaptı o kadar memnunumki sabah 6:00da suyum gelmişti sabahın köründe nasıl benim için çabaladı anlatamam 1 saat sonra ameliyattaydım.sonsuz teşekkürlerimi tekrar iletiyorum o na.öyle güzel bi doğumduki hiç ağrım olmadı.çokta güzel bi bebeğe sahibim şimdi hocam sayesinde

o kadar doktor gezdikten sonra gürkan beyi tanıdım,o kadar iyi bi doktorki mesleğinin sonuna kadar hakkını veren bi insan,heleki insanlığı,dostluğu..Bi doktorla değilde bi arkadaşınızla konuşuyor gibisiniz onunla.Antalyada yaşayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum..

Arkadaslar bende gürkan Zorlu yu arastırmalardan sonra secmıs bulunmaktayım.Ikıncı kist amelıyatımı kendısı yapmıstır.Çok memnunum hem ilgisinden hem bilgisinden.Çağa ayak uydurabılen ve sureklı konferanslara katılarak kendını gelıstıren bı doktorumuz.Hamile kaldıgımdada inşallah kendısıne gıtmeyı dusunuorum.Ilk kıst amelıyatımı ıstanbulda olmustum ve bır prof yapmıstı ve sonradan ögrendımkı bosuna amelıyat olmusum.Gurkan beyi tanımasaydım belkı yumurtalıklarımdan eser kalmıcaktı.Kıst konusunda uzman,bebeğim oldugu zamanda rıske atmayıp sezeryan yapıcagını acık bır sekılde soyluor.Umarım yazdıklarım bır sekılde yararlı olmustur.
canım mrb bende kist tedavisinde gürkan beye gidiyorum..bende bebişim olduğum zaman ona gitmeyi iple çekiyorum.seninle haberleşmek yazışmak isterim.seygiler sağlıcakla kal

canım mrb bende kist tedavisinde gürkan beye gidiyorum..bende bebişim olduğum zaman ona gitmeyi iple çekiyorum.seninle haberleşmek yazışmak isterim.seygiler sağlıcakla kal

cnm tabıkı bana burdan ulaşabılırsın herzaman,ben amelıyat olalı tam 1yıl oldu ama malesef endımetrıozıs hastalıgı hep tekrarladıgı ıcın suanda 1,5cm lık kıstım yıne olusmus durumda,benı tup bebege yonlendırdı fakat 3 yıllık evlı olmadıgım ıcın sskdan yararlanamıorum kasımdan sonra baslıcaz tup bebek calısmalarına ınsallah.

canım fiyatı tahlillerle çok uçuk oluyor
hiç öyle bağkur karşılıyo falan diye kanma ben en son gittiğimde 350tl bayıldım oraya

kızlar doktorlarınızdan memnunsuuz ne gsl benmde dktor arayanlara fıyat ısteyenlere tavsıyem var antalya yaşam hastanesı alpçelıker ve cemıl bey cok ıyı doktorlar tavsıye ederım hastane dogum ıcın mukemmmel hersey mevcut ve ılı gorulmeye deger hele de kendını prensesler gıbı hıssetmek ısteyenler ıcın dogum fıyatları ssk normal dogum 900 seeryan 1200 memnun kalacaksınız

cnm slm bende yaşam hastanesindealp beye gidiyorum memnunum doktorumdan ama daha 14haftalık hamile olduum için pek bu konuları konuşamamıştım sendemi yaşama gidiyosun fiyatları nerden öğrendin cnm mümkünse cvp yazarsan sevinirim benim kafam bu konuda çok karışıkta o yüzden soruyorum şimdiden teşekkür ederim cnm...

X