Antalya ve muğlalı arkadaslar yardımcı olabilirmisiniz

KayaAylin

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2014
268
50
Yeni evliyiz ikinci balayımız olacak tatil için bize en uygun yer neresi hangi yerler yardımcı olurmusunuz açıkcası plajlarda üstsüzlerin oldugu yerlere gitmek istemiyorum hem kendim rahatsız olurum hem eşim bakmasada kıskanırım illaki hos değil ..

Nasıl bir tatil yeri arıyordunuz? sessiz, sakin bir yer mi, yoksa insanların, barların olduğu kalabalık bir yerler mi? Daha başka herşey dahil oteller var...

Nasıl bir beklentin olduğunu yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz sana

normal bi yer olsun cok sessiz sakin oldumu da olmaz genciz:)) tabi aksamları eglenebilcegimiz canlı müzik cafe restorantların olduğu yerler gündüzleri de geZip görecegimiz yerler olsa güzel olur önce ki sayfadaki soruma fethiye demişsiniz nasıl bi yer

fethiye çok büyük bir yer :)) buralarda farklı insanların beklentilerini karşılayan çeşit çeşit yerler var. Kabak koyu ve Faralya tarafları daha sessiz sakin, doğayla ve sevgilileriyle başbaşa tatil geçirmek isteyenler için bir yer. Ölüdeniz hem deniz kenarında hem de bire bir gece hayatının içinde olmak isteyenler için bir yer. Fethiye merkezde güzel 5 yıldızlı bir otelde kalıp buradan farklı yerlere gidebilirsiniz. Benim bulunduğum yer, Kayaköy ise daha kırsal yer arayanlar ama merkezden de uzaklaşmak istemyenler için. Fethiye veya ölüdeniz'e arabayla 15 dakika uzaklıkta. Biz de kalanlar bir gece fethiye barlar sokağı, bir gece balık pazarı, bir gece ölüdeniz, bir gece Hisarönü öyle geziyorlar. Kaya'da da birkaç tane takılabilecek barlar var.

Gündüz ise tekne turları, yürüyüş turları, kano turları, at sürüşleri, yamaç paraşütü, dalış, jeep safari, etkinliklerine katılabiliyorlar. veya civar yerleri geziyorlar; tlos, xanthos, patara, saklıkent kanyonu....

kısaca böyle :)

:) teşekkür ederim fethiyeye kafam cok yattı aslında bu cevaptan sonrada içime sindi sanırım alışveriş yönunden nasıl bıryer peki gittiğim yerden bi bayan olarak giyim kuşam alışveriş yapmadan dönmekte olmaz :))))))))))

çok oluyorum ama birde bodrum nasıl sizce yakınsınız siz oraya bilirsiniz

bodrum çok pahalı ve çok kalabalık. Ben orda en çok güvercinlik'i seviyorum, ama en son 2 sene önce gittiğimde akşamında kalabalıktan keyifle yürüyememiştim. onun dışında mutlaka tekne turları vardır, ama başka ne aktiviteler var, onu bilemiyorum

:)))
eski ve yeni çarşısında bir sürü giyim kuşam mağazaları var. Bunların çoğu turistlere yönelik hint işi otantik işlerken yeni yeni madamme coco gibi markalarda gelmeye başladı. onun dışında bugün fethiye'nin ilk alışveriş merkezinin açılışı var, burda eminim daha fazla marka gelecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…