antalya mı bodrum mu

Yagmurdamla34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
54
-35
selam kızlar.balayı için antalya kemer veya bodrum gümbette bi otel düşünüyoruz.balayı oteli olmasına gerek yok güzel olsun yeter:) siz yer olarak ne önerirsiniz

Ben de aynı şeyi düşünüyordum.. Antalya mı, Bodrum mu :/
Aslında Bodrrum'a gitmek istiyorum bek bir yer bilmiyorum, Antalya'da da çok güzel oteller buldum..

Canım bizde bu yaz balayına gidices daha çok antalya diye düşünüyoruzİ daha önceden bodruma gittiğimiz içn; Bodrum gümbette cesars hotelde kalmıştık eylül sezonunda gittiğimiz için oldukça boş ve güzeldi ancak haziran temmuz gibi çok tıklım tıklım oluyormuş.. Balayı için tercih edeceğim bi otel de olmaz ayrıca beşyüz liraya bi hafta kalmıştık çift kişi ultra herşeydahil üç yıl önce.. Bide gümbeti tavsiye etmem çok kalabalık daha sakin bi yer için türkbükü yada torbayı öneririm.. Gümbetin denizi de çok güzel değil bu arada.. İlla bodrum derseniz de ''Gümbet'' olmasın derim:)) Ama sewdiğinle her yer cennet o ayrı:))

aslında antalyada balayı için seçenek daha fazla ama o zaman da otele tıkılıyomuşum gibi geliyo bana.bi tur şirketi bana kemer için limak limrayı önerdi
bodrum içinse yasmin resort türkbükü yada club virgin gümbet.bu oteller hakkında fikri olan var mı kafam karıştı iyice ne zormuş :KK43:

Aslında bu beklentilerinize göre değişir arkadaşlar.
Deniz açısından Akdeniz çok tuzlu olduğundan Ege biraz daha uygun oluyor ve birçok koya sahip olduğundan özellikle yüzme bilen çiftler için daha ideal.
Gece hayatı bakımından ikisi de yarışabilir belki ama doğa açısından yine Ege derim.

Unutmayın ki Bodrum her bölgesiyle ayrı bir tatil yaşatıyor.
Merkezi, Gümbeti, Türkbükü, Turgutreisi, Yalıkavağı birbirine bağdaştırılamaz.

Yani ben Bodrum derim :)

Ben balayımı Kemer'de geçirdiğim için benim için oranın yeri ayrıdır..:KK31::KK34:
Geçen yaz da Kemer'deydim sadece denizi çok tuzlu ve taşlıklı..Ama otel seçenekleri çok...

merhaba 2012 yaz tatili için erken rezervasyonlar başlamış bile haberiniz olsun.
Biz bu yaz hiç gitmediğimiz için bodrumu düşündük çocukların sıkılmayacağı denizi sığ ve yosunsuz,ucuz,kaliteli,herşey dahil sisteminde çalışan bir tesis önerebilirmisiniz:emir_bebek:

bodrumun neresini önerebilirsiniz biz evli ve çocukluyuz :KK1: gece eğlencesi bize göre değil 8 yaşında ve yazın 1 yaşında olucak 2 çocuğumuz var bize deniz önemli temiz ve yosunsuz sığ denizi olan neresi.Birde bodrumda sivrisinek çok varmış doğrumu acaba gidenler öyle diyor.:44:

Aslında bu beklentilerinize göre değişir arkadaşlar.
Deniz açısından Akdeniz çok tuzlu olduğundan Ege biraz daha uygun oluyor ve birçok koya sahip olduğundan özellikle yüzme bilen çiftler için daha ideal.
Gece hayatı bakımından ikisi de yarışabilir belki ama doğa açısından yine Ege derim.

Unutmayın ki Bodrum her bölgesiyle ayrı bir tatil yaşatıyor.
Merkezi, Gümbeti, Türkbükü, Turgutreisi, Yalıkavağı birbirine bağdaştırılamaz.

Yani ben Bodrum derim :)

merhaba bilginize istinaden bodrumda sivisinek çokmuş doğrumu acaba geçen yıl arkadaşım gitti çocuğunu sivri ısırmış yüzü şişmiş dr.götürmüşler benimde bebeğim var çekindim açıkcası:44:

merhaba bilginize istinaden bodrumda sivisinek çokmuş doğrumu acaba geçen yıl arkadaşım gitti çocuğunu sivri ısırmış yüzü şişmiş dr.götürmüşler benimde bebeğim var çekindim açıkcası:44:

Yaklaşık 5 senedir sürekli Bodrum'a gidiyorum tatillerimde. Sinek ısırığı problemi hiç yaşamadım. Gideceğin her bölgede bu problemle karşılaşabiliten oldukça yüksek. Bebeği sinekten korumak için de bir çok yöntem var.. Önlemini baştan al ki bebişini ısırmasınlar :)

bodruma gittim ama denizini ve kalabalıklığıını sevmedim.
kemerdeki limak otel güzeldir ama denizide taşlıdır o bölgedeki bütün oteller gibi...

ama hem denizi kum, hem oteli daha güzel olan, hemde şehirede daha yakın olup antalya şehir içindeki tarihi yerleride gezebileceğiniz çok daha güzel bir otel tavsiye ederim size.. o da yine limak grubunun limak lara oteli... uzakdoğu konseptine göre yapılmış otelin içi şahane.. denizi ve havuzlarıda çok güzel ve temiz bir otel.. balayı için çok daha güzel biryer pişman olmayacaksınız emin olun. bodruma başka zaman eşinle gezmek için gidebilirsiniz, ama balayı özel olmalı :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
yanlışın var limak laranın denizi güzel değil sahili ince kum plajı güzel ancak denizi dalgalı ve bulanık ve sıcacık:S

ben denizi çarşaf gibi demedim ki zaten, plajının kum olduğunu söyledim, kemerdeki gibi taşlık değil... ben zaten plajı kum olan denizleri severim, ve bütün plajı kum olan deniz bulanık görünür dalgalarla kumlar kalktığı için.. bence lara ve side tarafının denizi çok güzel..

X