Antalya Kadın Doğum Uzmanları

HazalSlh

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2024
138
75
32
Merhaba arkadaşlar,

Benim doktorum kendisine özel klinik açacağı için hastaneden ayrılıyor maalesef.. ben de apar topar yeni doktor arayışına girdim mecburen. Şu an 5 hafta 4. Gündeyiz hemen bi doktor bulmam lazım. Doğuma kadar süreci götürebileceğim, güvenebileceğim doktor önerebilir misiniz?

Medstar topçular da Mustafa Sağlam 👍 6 ay önce normal doğum yaptım kendisiyle. Normal doğuma teşvikten ödül almış bir doktor. Ulaşılabilir, anlayışlı, insanı rahatlatan bir yapısı var. En saçma soruya bile için rahatlayan kadar cevap veriyor.

Medstar topçular da Mustafa Sağlam 👍 6 ay önce normal doğum yaptım kendisiyle. Normal doğuma teşvikten ödül almış bir doktor. Ulaşılabilir, anlayışlı, insanı rahatlatan bir yapısı var. En saçma soruya bile için rahatlayan kadar cevap veriyor.
Benim görümcem de gitti Mustafa sağlam da yaptı doğumunu gerçekten işini çok iyi bilen bir doktor ben de çok sevmiştim . Olabilir aslında 🤔😇

Ben de ekleneyim konuya. Ben de doktor arayışı içindeyim. Gidip memnun kalırsanız bizi de bilgilendirebilir misiniz

X