Antalya Eğitim Araştırma Tüp bebek doktor seçimi

Antalya_-07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
46
12
35
Merhaba arkadaşlar Antalya eğitim araştırma hastanesinde tüp bebek yaptırmak istiyorum ama doktor seçimi olarak kimi seçeceğimi karar veremedim bana verilen listeyi tamamladım ama henüz doktorlar hakkında bilgim yok bu süreçte tedavi gördüğünüz ya da bildiğiniz doktor isimleri varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim ilk kez tüp bebek yaptıracağım

Hangi evraklar istendi yardımcı olabilir misiniz iki doktor var zaten Serap hanım ve isil hanım şuan ışıl hanım yıllık izinde

Birde direkt tüp bebek mi yapılacak öncesinde aşılama yapılacak mı bende yeni başladım serap hanım vardı gittiğim gün ona randevu verdi evrak listesi var onları Pazartesi halledicem Eylül'de ultrssyonum var

Ben iki kez aşılama yaptırdım olumsuz sonuç olduğu için direk tüp bebek tedavisi yaptırabiliyor muşum
İki doktor olduğunu bilmiyordum Işıl hanımı duydum bende ultrason ne için
Siz muayene olduğunuz mu

Ben şuan beklemedeyim sma testi verdim sonucu 3 4 ayı bulacak herhalde kağıda 3d ultrasyon yazdı anladım açıkçasi rahime 3d ultrasyonla mi bakicak tüplere bakilabilimiyor mu onu da bilmiyorum bekliyorum sonuçların çıkmasını ve iki kere aşılama yapılacak denilmişti sonra tıp bebek ama çözemedim olaylar çok karışık ilerliyor devlette

Siz ne zaman baslicaksiniz tedaviye aşılama orda mi oldunuz başka yerde mi rapor çıkardınız mı yada kafam çok karışık özel hastaneler çok pahalı

Benim sma da yeni çıktı . 4 ay sonra . Bende aşılamaya başlayacağım Işıl Hanımdı normalde doktorum ama ayrılmış Burak bey ile devam edeceğim

Ben araştırma hastanesinde çalışıyorum ve şunu söyleyebilirim doktorların hepsi çok iyi, serap hanım, ışıl hanım ve Burak Bey. Ben de şuan tüp be ekle ikinci bebeğimi bekliyorum ama biz tüp bebek yaptırdığımız çalıştığım hastanede yoktu o yüzden özelde oldu ve şuan gebelik takibi için serap hanıma gitmeyi planlıyorum

Benim sma testim çimere yazdım falan derken açıklanmış çok şükür Eylül 21de 3d ultrasonum var sonra tekrardan tüp bebek merkezine gidecem evraklarim tamam peki raporu nerden cikarticam yada aşılama için rapor gerekli mi bana yardımcı olabilir misiniz siz yaptınız mı aşılamayı hayırlısı ile

Onu doktorlar çıkarıyor kuzum dosya açılınca S SNG07 demi kuzum yanlış olmasın benim öyle oldu

@01rapordan kastin sma raporu ise gen testini verdiğin yerden, bebek tedavisi içinse araştırma hastanesi ve tıp fakültesi veriyor
Evet arkadaşta zaten bebek tedavisi için olan raporu soruyor benim de hastanede çıkarıldı ama yine de emin olmak adına sordum

Evet arkadaşta zaten bebek tedavisi için olan raporu soruyor benim de hastanede çıkarıldı ama yine de emin olmak adına sordum
Onların istediği rutin testler oluyor kadın için erkek içinde iki hafta ara ile 3 sperm örneği vukuatli nüfus kayıt örneği, sigorta dökümü istiyor mu emin değilim

Ben mesaj atmıştım da yıllık izine gircem demişti bırakmış demek ki soyel ben evrakları hazırladım hastane dışında bir yer veriyorsa misal il sağlık müdürlüğüne gidiliyorsa gidip raporu halledeyim diye sordum ultrasyonumu olunca doktora gidicem tekrar dan zaten hayırlısı aşılamayı oldunuz mu acaba

Ben serap hocaya tedavi oldum ilk demede olumlu sonuç aldım ilgisi cok iyiydi hem tadavide hem gebeliğimde hemde doğumumda cok ilgilendi iyi ki serap hocayla karsılaştım

Tüp bebek doktor şeçimi için DR. SERAP FIRTINA TUNCER hocamızı çok ama çok tavsiye ediyorum 3 çocuğumdan sonra 4 çocuk için bize tüp bebek önerdi ve olumlu sonuçlandı her konuda bilgilendirdi çok ama çok memnunum iyiki DR.SERAP FIRTINA TUNCER hocama gitmişim çok memnunuz hocamızdan Allah bin kere razı olsun onun sayesinde 4. Çocuğumu kucağıma aldım 14 sene sonra bu duygu çok güzel bir hismiş ve 35. Haftalıkken kızımı sağ sağlim kucağıma verdi Tüp bebek doktor şeçiminiz DR. SERAP FIRTINA TUNCER hocamızla görüşmenizi tavsiye ederimmm ve öneriyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…