anniş yoksun bugün:(

cnm benim günaydın dünden beri kahve rengi kahve rengi geliyor ama
sadece tuvalete gittiğimde görüyorum çamaşırım batmıyor dediğim gibi pko başlangıcı bu

inşallah dediğin gibi değildir canım pko başlangıcı değildir.allah kalbine ögre versin inşallah bazen bebek rahme tutunurken böyle kahve rengi lekenme oluyo inşallah öyle bişeydir seninkide.:1hug:

inşallah dediğin gibi değildir canım pko başlangıcı değildir.allah kalbine ögre versin inşallah bazen bebek rahme tutunurken böyle kahve rengi lekenme oluyo inşallah öyle bişeydir seninkide.:1hug:

cnm benim doktorumu aradım şimdi bana dediki kaç gün oldu dedim 5 p.tesiye kadar bekle eğer olmazsa salı günü gel dedi ..

cnm o dediğin şey nasıl oluyo benim vajinamın altından kasılma oldu dün baya
ama şimdi hiçbişey yok birde o kahve rengi akıntımda beyazjel gibi akıntında var
valla tahlil uzmanı olacam sırnaşık şeyartık heee

canım benim o dediğim lekelenme işte döllenme olupta bebek rahime tutunmaya çalışırken rahim duvarını kazırmış işte bu kazınma sırasında bazı annelerde kahve rengi lekenlenme yada açık renkte kan geliyo burda bi çok arkadaşımız yaşadı bu durumu ve hamile olduklarını öğrendiler.inşallah ama inşallah seninkide öyle birşeydir canım benim.
seni ümitlendirmek istemiyorum geçende söylemiştim ama bütün belirtilerin hamilelik belirtisi senin canım .rahime giren sancıda hamilelik belirtisi ve bende yaşamıştım o sancıları hamile kaldığım ay.
hadi hayırlısı inşallah hamişssindir..

canım benim o dediğim lekelenme işte döllenme olupta bebek rahime tutunmaya çalışırken rahim duvarını kazırmış işte bu kazınma sırasında bazı annelerde kahve rengi lekenlenme yada açık renkte kan geliyo burda bi çok arkadaşımız yaşadı bu durumu ve hamile olduklarını öğrendiler.inşallah ama inşallah seninkide öyle birşeydir canım benim.
seni ümitlendirmek istemiyorum geçende söylemiştim ama bütün belirtilerin hamilelik belirtisi senin canım .rahime giren sancıda hamilelik belirtisi ve bende yaşamıştım o sancıları hamile kaldığım ay.
hadi hayırlısı inşallah hamişssindir..

mrk etme tatlım ben inancımı yitirdim bu ay hamiş felan değilim işte dok.emin olmak için bekliyo sanırım birdahiki aylara nasip etsin rabbim hayırlıysa
ama çok rahatım artık

Ayy canım inşallah hamişsindir :1hug: Allah gönlüne göre versin. Yaw bu dr. da bizi bu kadar bekletmese ne olur sanki. Çatlayacağım yaw laelaelaelaelae

cnm benim hamişmisin sen ?dok.nerede?
ben hamiş değilim pek inancım yok ama allah hayırlısını nasip etsin ...

annişciğim cnm günaydın hala sökülemedim bakalım arayacam bugün dok.ne diyecek h.sonu beklemi diyecek yoksa yarın gelmi diyecek?

ayyy annişciğim kafama çok takmışım sanırım rüyamda dok.gitmişim böle böle dok.bey diyorum benim dok.genç biri ama rüyamda beyaz saçlı yaşlı bir dok.elinde beyaz kağıtlara bakıp diyorki kızım sen hamilesin sana tedavi uygulayamam test sonuçların öle diyor bende nasıl olur çok azda olsa regli başlangıcı oldu diyorum oda olur böyle şeyler 10 günlük hamisesin sen diyor
sonra kayınvalidemin yanına gidiyorum ama çok şaşkın bir vaziyette
sonra evimde buzdalımda buzluğumu açıyorum içinde alerji için olduğum aşı şişeleri var içimden ne kadar çok aşı almış diyorum eşim için ..
işte böle bir rüya gördüm cnm allah hayır etsin diyeyim yinede çok bilinç altı olmuş bendesırnaşık şey

Canim seninde dedigin gibi bilinc alti bir ruya olmali.Pazartesi git bakalim doktora ne diyecek.Ay insanin en cok zoruna gidende beklemek.Allah sabir versin valla ben burda catliyom nedir neyin nesidir diye sen daha beter.Insallah poko degildirde ne olursa olsun gecikme olsun bebek olsun ama o olmasin.Dualarim hep seninle guzelim.Sabirrr herseyi ogrenmene 2 gun kaldi.

Evet canım 21 haftalık hamişim :KK70: Dr. um Hizmet Hastanesi'nde muayene ediyor beni ama aslında o hastanenin dr.u değil. Kendisi Cerrahpaşa Tıp Fak. de öğretim görevlisi. Nişantaşı'nda muayenehanesi var. Bir hastaneye bağlı olarak çalışmıyor yani. Dediğin gibi canım hayırlısı olsun :)

cnm benim sağlıcakla gelsin bebişin ....
dok.oraya belli günlerde yada o tarafda hastası az olduğu için geç geliyo olabilrimi?bende medicanaya gidiyorum

Canim seninde dedigin gibi bilinc alti bir ruya olmali.Pazartesi git bakalim doktora ne diyecek.Ay insanin en cok zoruna gidende beklemek.Allah sabir versin valla ben burda catliyom nedir neyin nesidir diye sen daha beter.Insallah poko degildirde ne olursa olsun gecikme olsun bebek olsun ama o olmasin.Dualarim hep seninle guzelim.Sabirrr herseyi ogrenmene 2 gun kaldi.

annişim salı sabahı istiyorr 3 gün bekleyecem yani
ama olsun çok rahatım ben
beni dinlediğin ve anlayış gösterdiğin için çok sağol
sen sanırım düzelemedin ?ara ara giriyon allah acil şifalar versin cnm..sırnaşık şey

Evet canım a.s Bu taraflarda oturan hastaları için de öyle bir çözüm bulmuş. İnşallah. İnşallah senin bebiş de tez zamanda, hayırlısıyla gelir. yerimseniben

inş.cnm allah herkese hayırlısını hayırlı zamanda versin.

annişciğim günaydın cnm nasılsın?durum nasıl?girmiyorsun yada ben yakalyamıyorum girdiğin zamanları?inş.iyi olmuştursun ...
cnm benim çok mutluyum dün gece regli oldum hemnde o kaar yoğunki suan sancılar içindeyim karnım belim kapuyor ağrıdan ,diyeceksin çatlak bu regli olduğu için mutlu bir bebiğim olmasını okadar istiyorumki anlatama ama rabbim onun zamanını tayin etmiştir eğer nasip edecekse bekleyecem bu ay ikinci dememizdi ...öümde 4 ay var olmazsa dok.dedi gel iğne yapacakmış bende tam anlamadım ama hamiş kalmam için yumrtlarımı daha elverişli olması açısından sanırım neyse bu demek oluyorki ben 4 ay daha size buradan aca bu ay hamişmiyim sendromu yasatacam heeehee..ama regli olamak 2 sene olamamış bir insan için çok şey ifade ediyor bu sağlıklı olursa bebğimde sağlıklı gelir çokk mutluyum ya bu ikinci ay 5 gün geçikmelide olsa geldi...düşün regli olamak beni bu kadar mutlu ederken bir bebiş deli eder beni...neyse benim bugün çok işim va ifatar misfirlerim var hazırlık yapacağım ..bu durumu söylemek için erkenden açtım pc.mi..cnm dok gidecem demiştin bbeiş için gittiğinde neler dedi dok..yaz ve rahatsızlığın nasıl?onuda söyle merak içindeyim..
birde nurayı merak ediyorum dk.gittimi?neden reglisi gecikmiş o kadar?bir sorunmu var inş.oda okur bu yazmıda cvp verir..
cnm benim sabırla beni dinlediğin ve yanımda olduğun için sağol bende yanındayım herzaman yaz tatlım...

Ben de çok sevindim dırımkızı en azından belirsizlikten kurtuldun ve sağlıklı olduğunu öğrendin :1hug: inşallah iğneye gerek kalmadan hayırlısıyla kavuşursun bebişine a.s

sağol cnm benim bu aydan sonra strese gerek yok ben hem çok yeniyim adetim düzenli 2 ay oldu işte hapı bırakalı gecikmelide olsa oluyorum
bundan sonra en az 7 en fazla 10 gün geçmeden tet bile yapmayacam ben
çünki piskolojik her belirtiyi gösteriyor insan hatta adetim yaklaştığında buradan uzak kalıp aklıma getirmeyecem ..ama sonucu ne olursa olsun söleyecem yüce rabbim duysun benim gibi bebek isteyenlerin sesini versin bizde bir bebiş..sırnaşık şey

annişciğim günaydın cnm nasılsın?durum nasıl?girmiyorsun yada ben yakalyamıyorum girdiğin zamanları?inş.iyi olmuştursun ...
cnm benim çok mutluyum dün gece regli oldum hemnde o kaar yoğunki suan sancılar içindeyim karnım belim kapuyor ağrıdan ,diyeceksin çatlak bu regli olduğu için mutlu bir bebiğim olmasını okadar istiyorumki anlatama ama rabbim onun zamanını tayin etmiştir eğer nasip edecekse bekleyecem bu ay ikinci dememizdi ...öümde 4 ay var olmazsa dok.dedi gel iğne yapacakmış bende tam anlamadım ama hamiş kalmam için yumrtlarımı daha elverişli olması açısından sanırım neyse bu demek oluyorki ben 4 ay daha size buradan aca bu ay hamişmiyim sendromu yasatacam heeehee..ama regli olamak 2 sene olamamış bir insan için çok şey ifade ediyor bu sağlıklı olursa bebğimde sağlıklı gelir çokk mutluyum ya bu ikinci ay 5 gün geçikmelide olsa geldi...düşün regli olamak beni bu kadar mutlu ederken bir bebiş deli eder beni...neyse benim bugün çok işim va ifatar misfirlerim var hazırlık yapacağım ..bu durumu söylemek için erkenden açtım pc.mi..cnm dok gidecem demiştin bbeiş için gittiğinde neler dedi dok..yaz ve rahatsızlığın nasıl?onuda söyle merak içindeyim..
birde nurayı merak ediyorum dk.gittimi?neden reglisi gecikmiş o kadar?bir sorunmu var inş.oda okur bu yazmıda cvp verir..
cnm benim sabırla beni dinlediğin ve yanımda olduğun için sağol bende yanındayım herzaman yaz tatlım...

Canim inan regli olmana bende cok sevindim.Hastaligin nuketsetti diye korkmustum.Moralman seni cok iyi gordum.En guzelide bu hayirlisini dilemek.Her zaman seni dinlemeye hazirim.Sadece bu siralar basimi hastaliktan kaldiramiyorum.Dun gece eve doktor geldi.Bayagi kotuledim.Mecbur tekrar ilaca bslattilar.Kullanmak istemiyorum ama doktorum daha kotu olursun bu sefer bebege zararin olur dedi.Biz sana zararsiz ilaclar veriyoruz korklma dedi.Allahtan simdi daha iyiyim.Bilmiyorum niye boyle oldum ama heralde cok sevindim bulantim yok rahat hamilelik geciriyorum diye cok hava attim nazar ettim kendime heheh.Bakalim insallah duzelirim yoksa kafayi yiyecem devamli hasta hasta kotu bir durum yani.Neyse canim Allah sana bebek banada sifa versin en kisa zamanda.Optum seni canim..

Canim inan regli olmana bende cok sevindim.Hastaligin nuketsetti diye korkmustum.Moralman seni cok iyi gordum.En guzelide bu hayirlisini dilemek.Her zaman seni dinlemeye hazirim.Sadece bu siralar basimi hastaliktan kaldiramiyorum.Dun gece eve doktor geldi.Bayagi kotuledim.Mecbur tekrar ilaca bslattilar.Kullanmak istemiyorum ama doktorum daha kotu olursun bu sefer bebege zararin olur dedi.Biz sana zararsiz ilaclar veriyoruz korklma dedi.Allahtan simdi daha iyiyim.Bilmiyorum niye boyle oldum ama heralde cok sevindim bulantim yok rahat hamilelik geciriyorum diye cok hava attim nazar ettim kendime heheh.Bakalim insallah duzelirim yoksa kafayi yiyecem devamli hasta hasta kotu bir durum yani.Neyse canim Allah sana bebek banada sifa versin en kisa zamanda.Optum seni canim..

CNM BENİM YA ÇOK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN KAÇ GÜNDÜR BAKIYORUM YOKSUN MERAK İÇİNDE KALDIM ....ALLAH SANA ACİL ŞİFALAR VERSİN BİRAN ÖNCE SAKIN STRESE FELAN GİRME ALLAH KORUSUN DAHA BETER OLURSUN GÜVEN DOKTORUNA VERİRMİ SANA HİÇ BEBİŞENE ZARAR GETİRCEK BİŞEY ALLAHIN İZNİYLE SAĞLICAKLA ALACAKSIN BEBİŞİNİ..
EVET CNM BEN ÇOK İYİYİM ALLAH NE ZAMAN HAYIRLI GÖRÜRSE O VKİT VERİR İNŞ.BİR BEBİŞ ÖPÜYORUM SENİ HABERSİZ BIRAKMA BİZİ:1hug:

X