Makyaj Ürünleri Anneniz makyaja kızar mıydı ?Kaç yaşında makyaja başladınız.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
18 yaşındayım kaşlarımı hiç aldırmadım makyajda normal bi günde sadece ruj sürerim cildim güzel zaten öyle fontoten ve pudraya ihtiyaç duymuyorum.
Oje sürmeyi çok severim renk renk ojelerim vardır annemde bişey demez hep fazla abartmamamı söyler bende abartmam.

Kaşlarımı ilk 14 yaşımda aldırtmıştım.
Makyaja da 11-12 yaşında başladım annem o zamanda şimdi de hala yapmamı pek istemez ama hiçbir zamanda engel olmadı
Neden bu kadar erken başladığımı bende bilmiyorum ama pişman değilim

kaşlarımı 15 yaşında aldırmaya başladım.makyaja da o zaman başladım.ama ben sadece rimel ve hafif kırmızı ruj sürerdim,fondotene pudraya hala daha gerek duymuyorum.annem hiç kızmadı hiç karışmadı

benim annem canım annem yaaa hiç böyle şeylere karışmadı ama ben küçükken süsten akarken bi dönem bazı badireler atlattık annemle birlikte o sebepten sanırsam paspallık abidesi olmuştum. üniversiteye 18imde başladım 19 da kaşlarımı aldırmaya başladım ,bi aldırdım ki yüzüm gözüm açıldı neyse sonra okul bitti ben bankaya başvurucam boydan fotoğraf falan çektirmem lazım, makyaj malzemelerim elimde gittim fotoğrafçıya, takım elbisemi yanımda götürdüm :))) sonra da çıktıktan sonra rujumu silicem die uğraştım yani o derece sonra iş hayatımdaki uzun zaman alan imaj eğitimleri sonucunda bugn mutlaka bir göz kalemimi çekmeden evden çıkmam evde bile besleyici parlatıcımı sürerim öle kaşım gözüm çıkmış asla dolaşmam yaz kış bakımlarımı ihmal etmem bunlar gerekliymiş kızlar mutlaka gerekli en başta kendinize verdiğiniz değeri gösteriyor o yüzden durmak yok makyaja devaaaammmm

17 yasında basladım ben

abartlı yapmıyorum ama.. yınede makyaj malzemesı almak cok hosuma gıdıyor.. rımel uygularım kırpıklerıme bırde sürme cekerım gözlerıme, dudaklarımada partlatıcı..ve bıttı..

dügüne gıderkende ruj ve allık sürerım bu kadar..

Kaş almak konusunu bilmiyorum, yorum yapamam çünkü kaşım pek yoktur. Daha hiç almadım ama makyaj konusunu içinden geldiğin zaman başlarsın. Öyle annenin karışacağı çok da büyük bir şey değil bence. Ki hiç karışmadı. Şu an kendisi yap yüzüne renk gelsin der.

Annem degıl de ablamlar kızıyor ben zaten makyaj yapmayı sevmem cildi bozuyor.. Hala da yapmıyorum :)) Sadece arada sırada bir göz kalemi o kadar. cok yakınımın dugunlerı oldugunda da ruj ve allık suruyorum o da ablamın makyaj yapma hevesı yuzunden

kaş aldırsam kızardı kaşlarıma dokundurtmamı istemiyo çnkü bizim kaşlarımız yay gibi zaten allınış gibidr hep kenarlarda tek tük bozklkları cımbzla alırız o kadar ama makyaja kızmadı babm kızardı da suratma genç yaşta bişey sürmemi istemezdi . lise3 te okul dışında makyaj yapardım malzmlerimi annem alırdı . lise son da yapmadım çok fazla ünverstye tekrr hazrlndğm zaman yapardım duruma gre fondöten ve pudra sürerdim ama o da 5 ay filan yaptım ve bıraktım far hiç bi zaman sürmedim hoşlanmyorm arada gözmn sadece bitşne fırçyla dokndrrm gölge olur artık sadece göz kalemi ve rimel işimi görmede yetrli :))

ay bende rimel kullanamıyorum.. Kirpik uzatmak hıc hosuma gıtmıyo parmagımla dokundugumda uzunmuş gibi gözüküyor D

Annem pek karışmaz liseye başladığımda hafif hafifi makyaj yapıyordum lise sona geldikten sonra baya baya yapmaya başladım makyajsız çıkmam

liseye başladığımda bi niveanın çilekli dudak koruyucusu vardı
onu sürdüğümde çok güzel oldum sanardım
daha sonraları lise 3 de 4 de rimelim rujum göz kalemim olmaya başladı
bazen okula giderken kalem çekerdim gözüme annem o zaman çok kızardı

2 sene öncesine dayanır makyaj günlüğüm Annem hep kızardı cildini bozacaksın diyip duruyor ama artık alıştı

Makyaj yapmaya kaç yaşında başladınız ,anneniz makyaj yapmanıza kızar mıydı ?Kaş almak dahil....

hiç kaşımı aldırmadım çünkü zaten kaşım çok az ince ve seyrek ama gerekseydi bıyığımı nasıl aldırıyorsam kaşımı da aldırırdım ihtiyacınız varsa aldırın tabi yaşla alakası yok, makyaja açıkçası ben gözaltı morluklarım beni rahatsız etmeye başladığında kapatıcıyla başlamıştım 14 yaşımda, sonrasında rimel, sonrasında parlatıcı... pudra fondöten vs ye ise 18den sonra sadece özel gecelerde kullanmak üzre başladım cildinizde bir kusur yok sa ne gerek var? doğal güzellik en iyisi çünkü makyaj da cilde zarar veriyor en iyi markalar bile sürekli kullanıldığında sivilce yapar.

Karışmazdı zaten lise hayatım boyunca makyaja merakım yoktu. Üniversiteye başladığımda yapmaya başladım o zamandan sonra da karışmadı. Kaşlarımı da aldırmam, şekilli ve dağınık olmayan kaşlarım var. Sadece tek tük fazlalıkları alıyorum.

Ben lise1de göz kalemiyle başlamıştım lise sona kadar sadece bir göz kalemiyle devam ettim Tabi üniversitede baya baya yapmaya başladım. Kendimi daha güzel ve mutlu hissediyorum makyajlıyken. Annemde kızardı derslerine bak sen abuk şeylerle ne işin var diye. Şimdide anne bak ikisinide bir arada yapabiliyormuşum avukatım gördüğün üzere diyorum

lise 2 falandı kaslarımı kendim aldım boyle bir garip oldu ama kalındı annemde lise bitsin oyle diyordu ama dayanamadım beklenirmi yahu bide bana uzatcan o kaşları dedi he dedim sonra zaten tabi almaya devam ettim makyajda lise sondayken kalem falan deken basladı

14 yaşımda ilk göz kalemimi alıp, gözüme sürdüm o gün bugündür gözüm kalemsiz gezmem... anneler, büyükler derler ya aman kızım sürme şunları cildin bozulur diye hiç inanmayın bizzat güzellik uzmanına sormuş insanım, ''sizin cildiniz şu an çok taze ve makyaj genç yüzlere yakışır'' demişti zamanında, ne kadar doğru söylemiş kırış kırış olunca makyaj yapsan ne yapsan ne diye düşünüyorum şimdi... makyaj malzemeleriniz çok kalitesiz değilse, makyajınızı gece yatmadan silip, nemlendiricinizi sürüyorsanız hiç yüzünüze hiç bişeycikler olmuyor.

hiç karışmazdı ne annem, ne de babam. lisede göz kalemi, rimel ve parlatıcı kullandım, lise sonda pudra ve allığı da ekledim. sonrası geldi zaten
saçlarımı lisede platin sarısı yapmıştım, annem de babam da dalga geçmişti, hiç kızmadılar, karışmadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…