Annenin olduğu yerde baba alt değiştirmelimi

Valla annem diyo saçını yıkamadın mı saç ayrımı bozulmadan çıkıyoz banyodan napalım. Köpükler şimdi arkaya gidiyo şimdi az kaldı şimdi bitti diye diye tamamlıyom.
Ben de saya saya yıkıyorum.

Üst komşunun yardımcı hanımı söyledi çok ağladığını. Çok canım sıkıldı,ne yapayım ki? Sonra kendi de pişman oldu herhalde ki ev sahibi gönlümü alır devamlı.

Bazen de ağlayabilirler. Napalım canım çocuk yani... Analar ister mi ağlatmak

Değiştirebilir tabiki benim eşimde degistirirdi sürekli olmasada benim bir isim varsa duşta vs de isem veya hastaysam tabiki değiştiriyordu ilk başlarda bezi nasıl koyacağını bile bilmiyordu zamanla alıştı.

Öncelikle eşini tebrik ediyorum maalesef bizim dar görüşlü insanlarımız yüzünden erkekler çocuklarının değil altını değiştirmek sevmeye korkuyorlar tabiki babada alt değiştirebilir. He şunu doğru bulmuyorum illede ben bunu yaptım babada alt değiştirsin öocuk bakmanın büyük yükğ annede zaten istesende istemesende bu böyle ama işin olur baba değiştirebilir yani dinlenirsin baba değişir. Keşke benim eşimde yapsa yok asla değiştirmem diyor. Biz anneler olarak ay ben kusmuktan tiksinirim kakaxan rahatsız olurum dşyor musun hayır anne iç güdüleri Allahne verdiyse yapıyoruz ama erkekler Hep geri planda. Allah beraberliğinizi bozmasın böyle devam edin çokgüzelsiniz

"hem de dışarıdan birileri varsa kınıyolar erkek alt değiştirmez diye"

"Bazen gelen akrabalarımız bebeğin altını değiştirmek istiyor izin vermiyorum"

Siz bezi mezi boşverin akrabaları değiştirin. Ne demek BABASININ değiştirmesi tuhaf ama KENDİLERİ değiştirince normal? Eşinizde sizin göstermenizle öğrenememiş anlaşılan platformlarda zibilyon tane video var izleyip öğrensin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…