Annemle tartıştım

melisaa3456

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
41
-1
24
Annemle tartıştık kapıyı hızlıca kapattım kırıldı elim de kanadı başladı bana saydırmaya saçımı da yoldu ben bıktım bu evden her şeyin sorumluluğu bende okula gidiyorum eve geliyorum bok götürüyo ben temizliyorum yemek de öyle kpss calismak istiyorum okulum bitince izin vermedi özel hastanede çalışıp para kazacaksın diyo okulum bitince evi terk edip gitmeyi düşünüyorum ne yapmalıyım sizce bana olan nefretini hep akıttı meğer yükten başka bişey değilmişim yarın gidicdm burs paramla camı taktırcam ağlıyorum sinirden hayat neden bu kadar zor😭

Annemle tartıştık kapıyı hızlıca kapattım kırıldı elim de kanadı başladı bana saydırmaya saçımı da yoldu ben bıktım bu evden her şeyin sorumluluğu bende okula gidiyorum eve geliyorum bok götürüyo ben temizliyorum yemek de öyle kpss calismak istiyorum okulum bitince izin vermedi özel hastanede çalışıp para kazacaksın diyo okulum bitince evi terk edip gitmeyi düşünüyorum ne yapmalıyım sizce bana olan nefretini hep akıttı meğer yükten başka bişey değilmişim yarın gidicdm burs paramla camı taktırcam ağlıyorum sinirden hayat neden bu kadar zor😭
onu yok sayıp iş okul ne varsa ona yoğunlaşacaksın.Normal değil anneniz

onu yok sayıp iş okul ne varsa ona yoğunlaşacaksın.Normal değil anneniz
Yıllardır böyle bişeyi başarsam bile tebrik etmez bana diyo ki seni paralı okutuyoruz dertten başka bişey değilsin millet para biriktirir sen yatma derdindesin kuzenimle kıyaslıyor o 400 bin birikim yapmıs üçüncü evş aldılar bana kızıyo çalışamazsın kpss senin beynin yetmez o puanı almaya dedi çok zoruma gitti napıcam bilmiyorum 4 gün okula gidiyorum çok zorlanıyorum eve geliyorum pislik götürüyo

Evden kaçmaktan ziyade biraz daha sabırlı olup işe başlayacağınız zamanı bekleyin bence. En azından yalnız olduğunuz da ne aile stresini çekersiniz ne anlık yanlış kararla beterini yaşamış olursunuz. Evde kendiniz dersinizi de rahat çalışırsınız böylece. Acele karar vermeyin annenizle de ne derse desin kavga etmeyin boşverin. Benim ki bağırıp çağırdığın da ben ne işle uğraşıyorsam ona devam eder sessiz kalırdım yoksa kıyamet kopar :)

Evden kaçmaktan ziyade biraz daha sabırlı olup işe başlayacağınız zamanı bekleyin bence. En azından yalnız olduğunuz da ne aile stresini çekersiniz ne anlık yanlış kararla beterini yaşamış olursunuz. Evde kendiniz dersinizi de rahat çalışırsınız böylece. Acele karar vermeyin annenizle de ne derse desin kavga etmeyin boşverin. Benim ki bağırıp çağırdığın da ben ne işle uğraşıyorsam ona devam eder sessiz kalırdım yoksa kıyamet kopar :)
Ama söyledigi şeyler çok zoruma gitti resmen yüküm bu eve artık nasıl yaşıcam onunla aynı çati da yüzüne bile bakmak istemiyorum

Ama söyledigi şeyler çok zoruma gitti resmen yüküm bu eve artık nasıl yaşıcam onunla aynı çati da yüzüne bile bakmak istemiyorum
Haklısın kırılman normal ama gitsen nereye gideceksin ki? Gideceğin yer de rahat mı olacaksın hayır. Anneler öfkeyle olur olmadık şeyler söylüyor eminim pişman oluyordur ama belli etmezler asla :) Okulunun bitmesini ve iş bulmayı bekle anlık sinirle evden kaçsan da daha iyisi olmaz senin için.

Yıllardır böyle bişeyi başarsam bile tebrik etmez bana diyo ki seni paralı okutuyoruz dertten başka bişey değilsin millet para biriktirir sen yatma derdindesin kuzenimle kıyaslıyor o 400 bin birikim yapmıs üçüncü evş aldılar bana kızıyo çalışamazsın kpss senin beynin yetmez o puanı almaya dedi çok zoruma gitti napıcam bilmiyorum 4 gün okula gidiyorum çok zorlanıyorum eve geliyorum pislik götürüyo
Bu günlerde duymamazlığa geleceksin çocuğum.Annenin psikolojisi normal değilmiş onu öyle kabul edeceksin.

Haklısın kırılman normal ama gitsen nereye gideceksin ki? Gideceğin yer de rahat mı olacaksın hayır. Anneler öfkeyle olur olmadık şeyler söylüyor eminim pişman oluyordur ama belli etmezler asla :) Okulunun bitmesini ve iş bulmayı bekle anlık sinirle evden kaçsan da daha iyisi olmaz senin için.
Okulum bu sene biticek alttan derslerim var onları geçip bitirmek istiyorum yaz okuluna kalmadan sonra da 3-4 ay çalışıp gitmek kpssye çalışmam lazım

Saç yolmak nedir şiddet gösteremez şikayet edilebilir anne olması birşeyi değiştirmez .Böyle böyle şiddeti anne terliği yok annenin vurduğu yerde gül biter ile normallestiriyor anormal insanlar.Yükseniz bı tarafını tutup doğurmasaymış.Evlat kıymeti bilen annedir Böyle her kadın doğuruyor diye doğuran değil.Sütü helal etmeyen versiyonu var bide bunların sanki sütü babasının evinden getiriyor.Onu Allah çocuk için vücuda veriyor kimin hakkini kime helal etmiyorsun derler adama.Okuyun çalışın anne dediğiniz sizi doğurmuş kişi problemi varsa yardım alsın.Size el kaldıramaz anne de olsa ceza alır .Öyle benim malım vurayım yolayim yok.Ne acayip kadinlar var hayatdaki hırsını başarısızlıklarını evlatdan çıkaran

Deniz Akkaya kızına termos fırlattı diye boğazını sıktı diye 4 ay hapis cezası aldı uzaklaştırma aldı.Girer içeri girmez bilemem evladida öyle dövmek fiziksel psikolojik şiddet uygulamak yasada suç

Mesafe koy. Bu şekilde kavgalardan sonra hiçbir şey olmamış gibi davranma. Mesafeli soğuk dur, zorunlu durumlarda konuş. Bu şekilde senin net tavrını görünce düzelir. Diğer türlü aranızdaki iletişim dili kavgaya dönüşmüş. O da biliyor nasılsa ertesi gün aynısın ona güvenip kavga çıkarıyor belki de. Sınırını koyarsan yapmaz

Mesafe koy. Bu şekilde kavgalardan sonra hiçbir şey olmamış gibi davranma. Mesafeli soğuk dur, zorunlu durumlarda konuş. Bu şekilde senin net tavrını görünce düzelir. Diğer türlü aranızdaki iletişim dili kavgaya dönüşmüş. O da biliyor nasılsa ertesi gün aynısın ona güvenip kavga çıkarıyor belki de. Sınırını koyarsan yapmaz
Kaç saattir yemek bile yemedim tekrar bişey dicek diye geriliyorum ama bundan sonra muhattap olmicam yeter ki şu okulumu bitiriyim

Bizim ülkemizde anne baba adı altında psikolojik ve fiziksel şiddet kabul edilebilir gibi görünüyor yukarıda bir üye yazmış çok katılıyorum yerinizde olsam şikayet ederim bir arkadaşımda kalırım bir işe girerim ama okul bitene kadar dayanmanız lazım KPSS çalışır çok uzaga gider bir daha iletişim kurmam

Bizim ülkemizde anne baba adı altında psikolojik ve fiziksel şiddet kabul edilebilir gibi görünüyor yukarıda bir üye yazmış çok katılıyorum yerinizde olsam şikayet ederim bir arkadaşımda kalırım bir işe girerim ama okul bitene kadar dayanmanız lazım KPSS çalışır çok uzaga gider bir daha iletişim kurmam
Okulumun parasını veriyim de bi yolunu bulup benı rahat bıraksın artık

Ay sinir oluyorum artık ayrı ayrı adamdan çocuk yapıp bırakıp kacanimi istersin böyle şiddet gösterip iyi birşey yaptığını sananimi istersin delini biri dayak cennetden çıkma demiş kendi şimdi cehenneme gitmiş bence öyle böyle değişik değişik tiplerimi ilerde muhtaç olunca bakmasaniz günah değil kul hakkina giren o.Annelerin ayağı altında cennet lafını ha görür bunlar Nasıl bilirdik kötü hakkmi helal etmiyorum deyince görülür.Anne var denizanası var valla Dogurmakla olmuyor merhametsiz sefkatsiz anlayiissiz insanlar keşke anne olmasa.Allahda bunlara bı çarpsa madem onlar herşeyi şiddetle hallediyor Allahda gunahlari için hep bir yerlerine parça parça felç indirse mesela.Kendilerini ne sanıyorlar Allah'ın kuluna doğurdum diye sırf bu kadar eziyet etme hakkını nasıl buluyorlar.Bu şirk resmen.Sadece sizin konu için yazmadım dolu boyle sevgisiz kadınlar

X