Annemin arkadaşının tuhaf bakışı

pervin7862

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
89
27
24
Annemin arkadası ayak tırnaklarıma dik dik baktı ay yaptırmadın mı falan dedi yani bende kafayı taktım acıkcası annem de sinirlendi herkesin dediğini takma dedi.o kadar vahim bir durum yok ortada besbelli bir sey bu ama bunu kafaya takmam sacma mı.(para durumdan dolayı manikür yaptıramadm ve tırnagım batık suan)

Düzenli pediküre gidemiyorsanız bir tane yumuşak diş fırçası alın onunla fırçalayın tırnaklarınızı. Covid döneminde manikür pedikürcü arkadaşım söylemişti. Küçük çocuklar için satılan sert olmayan diş fırçasıyla duştayken fırçalayın tırnaklarınızı. Bayağı fark ediyor. Ayrıca ucuzlardan değil biraz paraya kıyıp kaliteli bir ayak taban törpüleyici alın.

Annemin arkadası ayak tırnaklarıma dik dik baktı ay yaptırmadın mı falan dedi yani bende kafayı taktım acıkcası annem de sinirlendi herkesin dediğini takma dedi.o kadar vahim bir durum yok ortada besbelli bir sey bu ama bunu kafaya takmam sacma mı.(para durumdan dolayı manikür yaptıramadm ve tırnagım batık suan)
Ayak tırnağına manikür yapılmaz,pedikürdür o.
Öte yandan bende pandemi sonrası evde kendim yapmaya başladım. Topuğum için bazen duşta törpü kullanıyorum,üşenmezsem scholl torpü ve topuklarımı da aynı markanın kremini sürüp hallediyorum sizde tırnaklarınızı törpülemişsiniz zaten,ayrıca bakımsız olsa bile ona ne ki. Takmayın kafanızı.

X