anneme sölesem mi çok korkuyorum yardım edin lütfen - kızlık zarı.

AynurSah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
59
0
merhaba şimdi kısaca şöyle anlatayım benim genital bölgemde mantara bağlı olarak bi kaşıntım vardı.ben bu kaşıntıyı içindede hissettim ve kaşırken birden parmağım içine girdi.aniden kesik kesik iki gün boyunca kanamam oldu şimdi bekaretim bozuldumu bilmiyorum muayene olmadım ama bozulduysa nasıl diktireceğim o kadar parada bende mümkün değil anneme sölesemmi bana yardım etse mi bilmiyorum...çekiniyorum...

annenle paylaşsan iyi olur tatlım. sonra daha zor durumlarla baş etmek zorunda kalabilirsin.

ya oyle parmak sokmakla hemen nasıl bozuldu

annenınde ınanacagını sanmıyorum

bencede parmak sokmakla nasıl bozuldu yaa annen inanmıcak canım hem ne cesaret yaa parmak sokmak saçma geldi bana:KK43:((

Hahah canim gecmis olsun bana pek inandirici gelmedi ama neyse onemli olan sensin.
dediklerin dogruysa hastaneye gitmek istedigini soyle falan ve hastaneye git gercekten.
degilse yani baska olaylar mevcutsa soyleme bosver gitsin.hah kanama devam ediyorsa o ayrı hastaneye git kesin.

Edit:ayrica ne diktirmesi ya zaten acilir tekrardan.yanii canim o devirler gecti zaten kimse bekarete bakmıyor :KK66:

Son düzenleme:
neden hemen alay ediyorsunuz ya da yalancıymış gibi konuşuyorsunuz anlamıyorum?? Bu ne acımasızlık, alaycılık.... Basitleşmeyin. İnandırıcı gelmıyorsa da yorum yazmazsınız olur biter sinirlendim ya ne insanlar var... Derdini yazmış kız adam gibi yorum yapmaktan acizseniz alay da etmeyin...

Neyse konuya dönecek olursak mantar var demişsin canım e dogal olarak kaşıntı olur tabı o kaşıntıya baglı vajinayı tahriş etmişsindir yoksa kızlık zarı hemen bozulacak bir yapı değil ama emin olmak için doktora git derim bana kalırsa kuruntu yapma...

tatlım annene söyle yaa durumu izah et doktora bir gidin baktırın zaten doktor bakınca kaşırken tahriş etmişssin o olmuş bu böyle olmuş die söyler annende yanlış anlamaz merak etme zannetmiyorum yani anlıyacağını doktorda yeterli açıklamayı yapınca bişi olmaz ne var bunda aksi bir durum söz konusu olsa zaten doktor sana bunu söyler annenle problem yaşayacağını düşünerek korkarsan belki daha fazla bir rahatsızlığa sebep olursun saklama tedvını ol hem ne o öle diktirme falan kacıncı yüzyılda yaşıyoruzki bişi olmaz korkma anlat sen anneciğine

anene söylemeden önce bence doktora git onun da içine boş yere korku ve kuşku koyma doktor sonucuna göre ilk annene açıl. zaman en iyi ilaçtır burada yazılan alaysı tavırları takma bence ne olursa olsun hayatta insanın başına her şey gelebilir.

Anlattığın gibiyse, eğer parmağını içine sokup, çok fazla tahriş olmasına neden olmadıysan. O kısım kapanacaktır. Ve senin ilk ilişkinde, kan gelecektir. Sonuç olarak genişlemediği için, birlikte olduğun erkekde, senin bakire olduğunu anlayacaktır. Çünkü ilişki yaşamış bir vajina ile yaşamayan arasında darlık bakımından hayli fark oluyor. Bence, rahat etmek istiyorsan, annene söylemeden bir doktora git. Efham yapmanı gerektirecek bir durum yok bana göre, doktor sana hiç birşey olmadığını söyleyecektir. Moralini bozma canım.

benim başıma gelse böyle birşey önce doktora giderdim. bir müdahale gerekmiyorsa kimseyede söyleme cnm..

canım bence annene anlat ve doktora gidin.kaşıntıdan tahriş olmuştur kesin.Bu mantar öyle pis kaşıntı yapıyor ki bazen zarar verebiliyoruz.Ama parmakla bozulacağnı sanmıyrm kızlığının.

durumu annenle paylaşmalısın biran evvel bence o sana cesaret verecek ve rahatlatacaktır. kızlık zarı her bünyede farklıdır.belki zarar görmüş olabilir. durumu annenle paylaşırsan seni doktora götürür ve operasyon falan geçireceksen maddi açıdan destekler diye düşünüyorum...

merhaba şimdi kısaca şöyle anlatayım benim genital bölgemde mantara bağlı olarak bi kaşıntım vardı.ben bu kaşıntıyı içindede hissettim ve kaşırken birden parmağım içine girdi.aniden kesik kesik iki gün boyunca kanamam oldu şimdi bekaretim bozuldumu bilmiyorum muayene olmadım ama bozulduysa nasıl diktireceğim o kadar parada bende mümkün değil anneme sölesemmi bana yardım etse mi bilmiyorum...çekiniyorum...

Madem mantar hastalığına bağlı kaşıntınız var en basitinden bi eczaneye
gidip derdinizi anlatsaydınız size kaşıntı giderici krem verilirdi.
O parmak durduk yere girmez oraya

Benncede anlat annene çünkü kmsenn kolay kolay anlayabileceği bi durum deil şimdi anlatamazsan ilerde hiç anlatamazsnn hemen anlat bence

bence de annene hemen anlatmalısın en azından ben olsam öyle yapardım..
annenle beraber dr.a git ve muayene ol bence

annenedurumu anlatuıp doktora gidin ama anlatırken annenen sanırım kızlığımı bozdum filan gibi anlatma.çok kaşıntım var içide kaşınıyodu çok kaşıdım tahriş oldu galiba hafiften kanadı da filan de konuyu kızlığa getirme..

doktorda durum anlaşılır ordan sonrada zaten bir problem olmaz. durup dururken annenin aklına başka şeyleri sokma. tahrişten dolayı bişey olmuştur. 2 gün boyunca sğrecek bir kanama olmaz kızlık zarında

Bence zardan çok kanamanla ilgilenmende fayda var. Öyle parmağımı soktum kanadı gitti gibi bişey olacağını tahmin etmiyorum, kuruntuya kapılma. Kanama mantara enfeksiyon gibi birşeyin eşlik ettiğini gösteriyor olabilir. Bence başka bişeydir. Kanaman devam ediyorsa doktora git. Etmiyorsa unut gitsin, muhtemelen tahriştir.

yani böyle bişeyle kızlıqın tamamen bozulması mümkün deqil diyorlar ama benim yorum yapacak bilqim hiç yok

yok kızlık zarın bozulmamıstır
bende de ıdrar yolları rahatsızlıgı vardı ara ara kanamam oluyordu
anne ne soyle ve bıdaha kendıne zarar verıcı hareketler yapma
enfeksıyonları oyle kasırsan daha cok enfeksıyonu yaymış olrsun

senin emin olamadığın gibi kimsede emin olamaz bundan. yani insanların kesin bozulmuşltur, yok yok bozulmamıştır laflarına güvenme.
eğer kafan rahat etsin istiorsan, gidebilirsen önce sen tek başına bi doktora git ve durumu anlat,kontrol ettir. sorun yoksa mantar tedavini yaparsın doktor tavbsiyesiyle.
eğer sorun varsa, annenide alıp doktora git, ve istersen ilk başta kızlık zarından bahsetmezsin sadece kaşıdığında kanama olduğunu söylersin, doktorda kanamanın neden geldigini yada kızlığının bozuluğ bozulmadığını orda annenede sanada anlatır.ama olayın üzerinden fazla geçmesin bence.

X