Anneme Kalp pili takıldı! :((((

MeLoDi

LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu!
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
16.067
9
çok üzücü bir hafta geçirdim.
canım annem, pazartesi iş yerimi aradı. hastanede olduğunu söyledi. şok oldum. beni bırakmıyorlar yarın kalp pili takılacak eşyalarımı al gel dedi. apar topar işten çıkıp annemin evinden birkaç parça giyim hazırlayıp hastaneye koştum. anjiyo gözlem odasına yatırmışlar. ziyaretçi almıyorlar. akşam olduğu için doktoru yok. aşağıda 1 saat bekledik. annemi görmemize izin vermiyorlar. en sonunda gizlice çıktık. abim bizden önce girmiş bende girdim. aslında oraya girmek yasakmış. herkesi dışarı çıkardılar. annem ağlıyor. beni de çıkartacaklardı hemşireyi tersledim. 2 dakika izin verin dedim. annemle konuştum. yarın ameliyat dedi. saati belli değilmiş. o gece eve döndük. sabah işlemleri halletmek için koşturdum. bu arada doktoru ile görüştüm. pil takılması zorunluymuş. geç bile kalınmış. aniden bayılabilir ve ayılamayabilirdi dedi. ameliyat oldu çıktı. ben yine zoraki izinle girdim yanına. çarşamba sabahı taburcu oldu. ama 2 hafta sonra kontrol olacak. bu arada damarlarında tıkanıklık var. bu nedenle 2 hafta sonra tekrar bir operasyon geçirecek.
çok şükür şimdi iyi. daha da iyi olacak inşallah. ama insan üzülüyor işte.
artık eskisi gibi olmayacak.senağlama

Çok geçmiş olsun canım.Şükür ki tedavisi yapılabilen bir hastalık.Allah dermansız dert vermesin.

geçmiş olsun canım...insan üzülmezmi haklısın ama desteğine ihtiyacı vardır mutlaka güçlü görün ...

Oyy canim yaa çok geçmis olsun...
Hersey guzel olacak mera etme
Rabbim acil sifa versin
Benimde babacigim geçen yaz ameliyat geçirdi
Hepsine uzun omurler versin insallah

Annenize acil şfalar diliyorum

İçerik nedeniyle"ACISIYLA TATLISIYLA "bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

çok geçmiş olsun canım Allah çaresiz dert vermesin cnmm bir daha yaşatmasın ne mutluki çaresi var

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
izinli olduğum için konuma bakamadım bile. bugün de nöbetim var yarım gün.
annem daha iyi. kalp pili vücuduna nasıl uyum sağlayacak merak içindeyim. şükür Allahıma çaresi olan bir şey. ama bunu tesadüfen öğrenmiş annem. şikayetlerinden doktora sürekli bildi veriyormuş. doktor da psikolojik diye düşünmüş. annem de pazartesi doktora gittiğinde bari hastahaneye yatayım da orada baksınlar derdime çare bulsunlar demiş. bunun üzerine kalp hastanesine göndermiş annemi doktor. oradaki doktor muayene edince yatırma kararı vermiş. doktorla konuştuğumda aniden bayılabilir bir daha da ayılamayabilir demişti. riski düşünsenize ve bundan annemin haberi yok. bir nevi hayatı kurtulmuş oldu. ötesini düşünemiyorum bile. Allah annemizi babamızı bize bağışlasın.:Saruboceq:
yaralim babana da çok geçmiş olsun canım.

Canım öncelikle geçmiş olsun. Artık eskisi gibi olamayacak demişsin, sakın öyle düşünme. Bir akrabamız vardı kalbinde pil olan, pilli teyze derdik biz ona ve çok severdik. 100 yaşına kadar yaşadı. Son zamanlarına kadar da öyle sağlık sorunları olduğunu sanmıyorum. Allah annenizi size bağışlamış, şükredin. a.s.

canım benim..
cok geçmiş olsun..
Allah uzun ömür versin annenede sanada bütün ailene..
umarım tez zamanda cok cok ii olurr

Çok geçmiş olsun canım... Allah çaresiz dert vermesin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…