Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

Benimde acım öyle taze ki, seni çok iyi anlıyorum... Sakın isyan etme, artık benim babama seninde annene yakışır hayırlı bir evlat olabilmekten başka bir seçeneğimiz yok...
Allah rahmet eylesin...

duadan başka bişey gelmez artık elden hayırlı evlat olabilmekten başka yapacak bişey yok malesef

ben anne acısını yaşadım geçmeyen yarasını taşıyorum yüreğimde allah anneciğini sana bağışlasım acısını göstermesin allah ona hayata tutunacak gücü versin.O seni duyuyor ne söylediğini herşeyi sen onunla konuş sürekli sürekli konuş güç ver

Rabbim sabır versin size.. Annenizin mekanı cennet olsun..Rabbim merhametiyle muamele etsin ınşallah...

allah rahmet eylesin cnm senağlama
sana allahtan sabır diliyorummsenağlamasenağlama
başka ne denir ki kelimelerin bittiği yer:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama
senağlamasenağlama

canım başınız sağolsun rabbim mekanını cennet eylesin sizlerede sabır versin çok zor

canım başınız sağolsun Allah sabır versin mekanı cennet olsun inan çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun

canım Allah sabırlar versin mekanı cennet olsun inşallah Rabbim yalnızlığını gidersin bundan büyük keder vermesin
çok kötü oldum şimdi
benimde annem rahatsız ve dünya da annemden başka kimsem yok teyzem yok halam yok kız kardeşim yok başımı yaslayacağım anacığımdan gayrı kimsem yok ona bişşey olursa ölürüm o benim meleğim ama ben onun kıymetini bilemiyorum senağlamasenağlamasenağlama

valla sözlerin çok ta anlamlı olduunu düşünmüyorum...çok üzüldüm yaa allah rahmet eylesin...başın sağolsun.....

canım başın sağ olsun...allahım sabır ihsan etsin lütfen çok güçlü ol bol bol dua oku.şimdi onun senin dualarına ihityacı var bende okudum fatihamı inşallah allah duyurur anneciğine.mekanı cennet,melekler arkadaşı olsun...

hepinize teşekkür ederim.Acımı tarif etmenin imkanı yok.Ellerimle dokundum anacığıma gasilhanede.Kefenlenişini gözlerimle izledim.Yüzü küçülmüş, boğazındaki deliği dikmişler doktorlar.ıplikleri duruyordu.Canım anacım küçülmüş.Pamuk gibi bembeyazdı.Tabutunda adı soyadı yazıyordu.konduramadım anama benim annem ölemezdi hep öyle düşünürdüm.ımam anamın adını okuyunca kahroldum.Toprağa koydular üzerini kapattılar.Ağbimler ve babam kazma kürekle toprak attılar anamın üstüne.Nasıl kıyıp onu oraya koydunuz.Hava buz gibiydi benim anam soğuğu sevmezdi.toprak attılar anam toprağın altında kaldı.ben bu anı görecekmiydim.evdeyken üşümesin diye camı açmazdım.anamı oraya atıp eve geldik.ağlamaktan gözlerimde yaş kalmadı.herşey ama herşey boş artık benim için.yüreğimdeki şu yangını nasıl anlatsamki sizlere.yüreğim yanmıyor kavruluyor.ateş düştüğü yeri yakıyor.6 gün oldu anamı kaybedeli.Annesi olan insanlar ne kadar şanslı olduklarını unutmasınlar.Annemin hep söylediği bir söz vardı.Anası olmayanın kimsesi olmaz derdi.Evet annecim benim kimsem yok artık.Sen gittin ben bittim, eridim, tükendim ne ağlamak ne bağırmak hiçbirşey ama hiçbirşey acımı hafifletmiyor.Düşündükçe delirecek gibi oluyorum devamlı ağlamak istiyorum.Anneciğim senin değerini biliyordum ama daha çok anladım bir bilsen seni nasıl özledim.6 gün oldu ama ben 6 yıl seni görmemiş gibiyim.Umarım mekanın cennet olur, kabir azabı çekmezsin.dünyada yiyemediğin bütün yiyecekleri Allah sana orda yağdırır inşallah.Mezarına nurlar yağsın, kabrin gül bahçelerine dönsün, sorgun sualin kolay geçsin.Bu dünyada çok çektin zaten beni en çok o mahvediyo aklıma geldikçe geceleri ağlamaktan gözlerim şişiyo.ınan şu ana kadar yazdığım bütün cümleler içimdekilerin binde birini anlatmaya yetmiyor.Bana deselerki annen dirilecek canını verirmisin inan anacım düşünmeden evet derim.Camları açıp bağırmak, dağlara koşup sesim kesilene kadar ağlamak, gözlerimden kanlar akana kadar ağlamak istiyorum.Sanki birisi yüreğime benzin döktüde habire çakmakla yakıyo.ıçimdeki ateş hiç sönmüyo anacım.Ben ağlayınca herkes kızıyo bana mezarını su içinde bıraktın diyolar.Eğer su içinde bırakıyosam beni affet anacım elimde değilki tutamıyorumki kendimi onların anası ölmediki BENıM ANAM ÖLDÜ.Hayat boş yaptığım herşey boş.Sadece Allaha yalvarıyorumki sana azap çektirmesin.Bu dünyada gülmedin öbür dünyanda gülersin inşallah anacım.Sen benim için ölmedin hala yoğun bakımdaymışsın gibi geliyo.Herkes bana şaka yapıyomuş gibi geliyo halen.Böyle olmamalıydı herşey.Şimdi ne desem boş.SENı CANIMDAN DAHA ÖTE SEVDıĞıMı BıL.Artık dünyanın benim için hiçbir önemi kalmadı.MEKANIN CENNET OLSUN ANACIMMMMMMMMMMMM..........

amin cnmmm allah sabırlar versinnnn annen eminim hayatına dört elle sarılmanı isterdi şuan çok yeni ama annen için onu gururlandırmak mutlu etmek için hayatına kaldığın yerden daha dik devam etmelisin

başın sağolsunsenağlamaAllah mekanını cennet etsin anneciğininsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…