Annem kalp krizi geidi ve yeniden fenalat dua EDN KIZLAR

canım çook geçmiş olsun dualarım sizinle allah bir an önce annene şifa versin AMıN

annem benımde cok hassas yerımdır canım.......ınan cok uzuldum RABBIM ŞAFİ ismiyle şifalar nasıp etsın ınsallah,sabırlar nasıp etsın....:Saruboceq::Saruboceq:

rabbım annenı sıze bagıslasın canım benım ya rabbım annene acııııııııııııl sıfalar versın rabbım sızlerı annenle ımtahana tabıı tutmasın ınsaaalllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhdualarım sızınle cnm benım benım sende guclu ol allaha emanet olun hepınız

büyük gecmis olsun canim benim
allahim anneni size bagislasin canim:Saruboceq:
tüm dualarim sizinle:Saruboceq:
insallah iyi haberlerini aliriz en kisa zamanda hemde:Saruboceq:

geçmiş olsun canım...dualarım annen için..inşallah iyi olacak..sen iyi düşün...öyle olsun canım...rabbim çok büyük...allah yardımcın olsun...

canım çok geçmiş olsun ..

üzülme allah yardım eder inş..benım babamda kanser şu an hastede tedavi görüyo..

üzülsekte allahın taktırı oluyo bol bol dua et lütfen kendini bırakmam allah acıl şifalar versin........

RABBıM şifalar dermanlar versin inşallah arkadaşım tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallahhh aminnnn

canım allah yardımcınız olsun..Rabbim annenize dayanma gücü,sizlerede sabır versin..inşallah tez zamanda iyileşir..dualarımız seninle ve annenle..amiiinn..

canım benim annem de 10 yıl önce bypass oldu ve doktorun biçtiği ömür 10 yıl.bu yıl haziranda süre doldu ve annem sadece mecburi ihtiyaçlarını görebilecek kadar iyi.vücüdu ve ciğerleri su topluyo ve 3 ayrı tansiyon hapıyla ayakta.ben seni çok iyi anlıyorum.her an ben de onu düşünürüm olmazsa ne yaparım diye.ve ben babamı da uzun yıllar önce kaybettim.annemin yokluğuna nasıl dayanırım bilmem.Allah annene ve tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin

Annenin hastalanmasının insanın canını ne kadar yaktığını iyi bilirim.ben senin için dua ettim.Allah şifa versin

X