annem annem annem..

canim cok geçmiş olsun..Rabbim tez zamanda annecigine şifasini versin inşaAllah..

Rabbim en yakın zamanda imdadınıza yetişsin,anneciğinin hastalığına şifalar versin inşallah...:Saruboceq:
konu anne baba kardeş olunca hiç dayanamıyorum ben.:çok üzgünüm:

canım bence sadece mersındekı hastanelere degılde ankaraya ıstanbula yada ızmıre oradaki hastanelerede gıdın derım. çok gecmiş olsun rabbım acil şifalar versin

Son düzenleme:
canım bence sadece mersındekı hastanelere degılde ankaraya ıstanbula yada ızmıre oradaki hastanelerede gıdın derım. çok gecmiş olsun rabbım acil şifalar versin

saol canım arkadaşım .yarın adanada bi doktor bulduk prof çok iimiş ona götürecegiz.fikirlerini degerlendirip kara verrecegiz.haftayada ank götürecez.ilginize tşk ederim allah razı olsun.

canlarım deniz yıldızı....aybala 42......hürrem 2000.....dilemma.......mutahhara.......soguknevale..ve ..kumsal 86...

hepinizden allah razı olsun çok tşk ederim ilginize .iiiki varsınız .allahım hepimizin dualarını kabul edip annemizi bize bagışlasın.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canim benim dayimda annemde cerrah ikiside yurtdisinda ama sunu biliyorum en azindan annemden keske dememek icin operasyon secilmesi daha yuksek zaten ki Allah korusun cok ileri ve vahim durumlarda dr operasyonu bitiriyor bence keske dememek ve tumorun yayilma boyutunu buyuklugunu anlamak amacli ameliyat olmasini secin inanin bana her ameliyatta risk vardir bademcik bile olsa ama suanki tip imkanlar bu riski azaltabiliyor inan ne hastalar gecti annemin dayimin elinden kimler ne umutsuzlar sifa buldu Allah annecigininde en kisa zamanda sifasini verir umarim guzel haberlerini aliriz

çok üzüldüm ya
allah şifalar versin canım
anne insanın büyüdükçe daha da baglandığı yüce varlık
allah onu sana bağışlasın

allahtan acil şifalar diliyorum canım. benim komşum da beyin tümöründen ameliyat oldu hemde 3 kez olmak durumda kaldı tam yaraları iyileşti derken göğüs kanseri teşhisi kondu ve göğsü alındı zor günlerdi ama şimdi çok iyi allah sınıyor işte arkadaşım dualarım seninle umarım burdan iyi haberlerini duyucaz..pozitif düşünmek ve inanmak çok önemli hem dr.lar herzaman olası tüm ihtimalleri söylüyorlar.

çok tşr .canım şu an için bir kaç tane dok fikrini almak istiyoruz .sana katılıyorum her amaliyatta risk vardır.ama bulundugu yer dolayısı ile çok riskli oldugunu sölüyolar.dok görüşlerini degerlendirip çogunlugun dedigini yapmaktan başka çaremiz yok.amin canm.inş ii haberler olurda sizlerle paylaşırım.allah razı olsun

gamze 2007...üzgün kız....seldacino.....izmir güzeli...hepinizden allah razı olsun saolun kızlar.allahım sizlere yaşatmasın inş

gonca2206...çitlenbik sizlerde saolun cnm.allah razı olsun .sizlere yaşatmasın allahım

amin canım benim amin...:Saruboceq:...nasıl bir ruh halinde olduğunu çok iyi anlıyorum.. bende babamda yaşadım aynı şeyleri.. rabbim anneciğini sizlere bağışlasın inşallah...:Saruboceq:

slm ark annemin gamma knife tedavisi uygulanacak .inş başarılı olur.allah yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…