Annelik hayali aralık ayına kalanlar

esperanza9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
24
0
Ben ne yazık ki kırmızı kartı gördüm.Haydi aralık ayı hayallerimizi paylaşalım.vereliniortakvereliniortak

ne yazıkki bende bu ay hamiş olmak isteyenlerdenim ama olmadııı.yine umudumuz aralık ayına inş.. uffff artık sıkıldım kırmızıları görmekten..bende o çift cizgiyi görmek istiyorum artıkk...umarım aralık ayı hepimize uğurlu gelir yılbaşına süprizlerle girerizz...

bende aralıktan umut bekleyenlerdenim
dualarımız kabul olur inşaallah kızlar

Bu ay biz de çalışmalara devam edicez tabi ama ben nedense hiç bebek heyecanıyla başlamadım bu aya, yine olmicak gibi bi his var içimde, o yüzden aklımı da bununla çok meşgul etmek istemiyorum artık, yine de hayırlısı tabi, yeni yıla bebişlerimizle girsek fena da olmaz hani... :CüvCüv:

bende hamile kalmaya yeni karar verdim. çalışmalara başladık. yarın adet olma günüm bakalım ne olacak merakla bekliyorum.
bu ay için illaki demiyorum ne zaman olursa sorun değil.

Kızlar hadi beklenen adet tarihlerimizi yazalım, benimki 23 aralık, yani daha çok var :KK43: haftaya başlicaz çalışmalara :kedi:
inşallah yeni yıla bebişlerimizle birlikte gireriz opuyorumnanaktan

Bende Aralık ayına erteledim umutlarımı.. 29 Aralık evlilik yıldönümümüz... aynı zamanda beklenen adet tarihim.. yarında hsg çektireceğim. inşallah evlilik yıldönümümüzde güzel haberleri alırız... yerimseniben

Bende Aralık ayına erteledim umutlarımı.. 29 Aralık evlilik yıldönümümüz... aynı zamanda beklenen adet tarihim.. yarında hsg çektireceğim. inşallah evlilik yıldönümümüzde güzel haberleri alırız... yerimseniben

Canım ne güzel denk gelmiş, inşallah güzel haberi alırsınız yıldönümünüzde :) bu arada hsg nedir???

Canım ne güzel denk gelmiş, inşallah güzel haberi alırsınız yıldönümünüzde :) bu arada hsg nedir???

Hsg bir tür Rahim filmi.. 7 ay boyunca klomen+çatlatma iğnesi, sadece klomen v.s bi sürü tedavi uygulandı ancak gebelik olmadı.. bu ay rahim filmi çekilecek... rahimde herhangi bir tıkanıklık var mı, myom, kist gibi gebeliği engelleyici bir kitle var mı o tespit ediliyor... rahim filmi temiz çıkıp bi kaç ay daha gebelik olmazsa aşılamaya geçiliyor :çok üzgünüm: inşallah o zamana kadar güzel haberi alırım :Saruboceq:

Hsg bir tür Rahim filmi.. 7 ay boyunca klomen+çatlatma iğnesi, sadece klomen v.s bi sürü tedavi uygulandı ancak gebelik olmadı.. bu ay rahim filmi çekilecek... rahimde herhangi bir tıkanıklık var mı, myom, kist gibi gebeliği engelleyici bir kitle var mı o tespit ediliyor... rahim filmi temiz çıkıp bi kaç ay daha gebelik olmazsa aşılamaya geçiliyor :çok üzgünüm: inşallah o zamana kadar güzel haberi alırım :Saruboceq:

İnşallah bişey çıkmaz canım yaa, sen içini ferah tut, güzel haberlerini bekliyoruz inş. :Saruboceq:

bizde Kasım ayında başladık denemelere başarısızlıkla sonuçlandı, bakalım Aralık'ta olacak mı? adet tarihin 28 Aralık yeni yıla bebişle girmk istiyorum. Bu arada ovulasyon testimide gebelik testimide aldım 14. günümü bu sefer heba etmeyeceğim

Ben de Eylülde yaşadığım düşükten sonra doldurmam gereken zamanı doldurdum ve çalışmalara Kasım ortası itibariyle başladık zemuszemus beklenen adet tarihim 10 aralık az kaldı ama bana çok uzun geliyor acaip sabırsızlanıyoruuummm :eek:

ben bu aydan biraz daha fazla umutluyum, insallah olur ama olmazsada hayirlisi, demekki kismet degilmis derim...Allah bilyiordur ne zaman gerektigini...duja edip bekliyoz iste...

kızlar bu ay benimde evlilik yıldönümümdü istedimki bebeğimiz gelsin bize hediye olsun ama bugün kırmızlar geldii senağlama hayallerim bi dahaki aya kaldı senağlama

bende aralık ayında hamile kalmayı bekleyenlerdenim RABBıMhepimizi
güldürsün bi umut aralık için 21 aralık adet tarihim:Saruboceq:

X