annelerın cınsıyet tahmınlerı

sen daha 15 haftaliksin ya ben 6.aya girdim..hala bebisimin cinsiyeti muamma.......insallah sen de ben de ogreniriz hayirlisiyla.kaydirigubbakcemile5
test sonuclarin da iyi cikar insallah canim.a.s.

canim benimde ilk bebegimde 6.aylarda felan ögrendik,kizdi,kiz bebeklerin cinsiyeti gec belli oluyormus ,belkide bebegin kiz olabilir.kaydirigubbakcemile2

valla kızlar ben 33 haftalığım hala öğrenemedim yakında doğurcam ama göstermio benimki doktor kaç aydır uğraşıo ama göstermio süpriz olcak heralde ama benim içimden hep kız geçiyo rüyalarımda bile kız hep görüyorum resmen bebeğimi artık kız diyorum kendi kendime doktor da erkeğe benzetiyorum azıcık ama tam bişey diyemiyorum dio bakalım nolcak bu gidişlede göstermez heralde bence kızım olcak geçen gün pembeler içerisinde kızım kızım die seviodum rüyamda bebeğimi hayırlısı artık

haalaaaa ögrenemedinnnnnmmmmmiiiiiiiiiiiiii:1shok::1shok::1shok: kız dogurunca ögreniver artık ne kalmış:roflol::roflol:ee eşya falan nasıl alıyorsun:uhm:

canim benimde ilk bebegimde 6.aylarda felan ögrendik,kizdi,kiz bebeklerin cinsiyeti gec belli oluyormus ,belkide bebegin kiz olabilir.kaydirigubbakcemile2

bana da oyle geliyo canim...
saglikli olsun da kiz erkek farketmez....:1rolleyes:

sen daha 15 haftaliksin ya ben 6.aya girdim..hala bebisimin cinsiyeti muamma.......insallah sen de ben de ogreniriz hayirlisiyla.kaydirigubbakcemile5
test sonuclarin da iyi cikar insallah canim.a.s.

amin sağol inş iyi dir bi sorun çıkmaz hem cinsiyeti hemde testleri aynı gün heyecanlıyım bana yazarsın inş öğreniriz dediğin gibi.

amin sağol inş iyi dir bi sorun çıkmaz hem cinsiyeti hemde testleri aynı gün heyecanlıyım bana yazarsın inş öğreniriz dediğin gibi.

amin canim insallah...
ben yarin gidiyorum dr kontrolune,,,hayirlisiyla bir ogrensem kizim mi olacak oglum mu baska bisey istemiyorum...
yarin sana yazarim canim...
merak etme senin de sonuclarin iyi cikacak Allah in izniyle...a.s.
dualarim seninle canim...:1hug:

haalaaaa ögrenemedinnnnnmmmmmiiiiiiiiiiiiii:1shok::1shok::1shok: kız dogurunca ögreniver artık ne kalmış:roflol::roflol:ee eşya falan nasıl alıyorsun:uhm:

valla öle olcak artık az kaldı kıyafetlerin hepsini beyaz yeşil sarı ve turuncu aldım beşiğini de fıstık yeşili aldık öle kapattık işte napayım göstermiyo sıpam doktorlar da bişey diyemiolar erkeğe benzetio ama emin olamıyolar tam şu diyemediler daha

slm canim kac haftalik hamissin ?:ecrin_bebek:
ben 23 haftalik hamisim ama bugune kadar benim bebisim de gostermedi.yani yalniz degilsin....:1hug:
insallah sen de ben de ogreniriz canim.a.s.

slm canim kac haftalik hamissin ?:ecrin_bebek:
ben 23 haftalik hamisim ama bugune kadar benim bebisim de gostermedi.yani yalniz degilsin....:1hug:
insallah sen de ben de ogreniriz canim.a.s.

canım ben 34.haftama gircem benimki de göstermio dediğim gibi ama doktorların tahmini erkek görmedikleri halde neye dayanarak sölüyolar bi türlü anlamıyorum hem erkeğe benzetiorum dio hemde emin olamıyorum bi türlü diyor bende anlamış değilim o yüzden doğurunca görcem artık sen de öğrenirsin inşallah anlayabiliyorum seni

canim ya sen benden de ileriymisin insallah gosterir..:Saruboceq:
ben bugun dr dan geldim,yine gostermedi...
dr cok ugrasti ama bacaklarini acmadi yaramaz....:ecrin_bebek:
ben de galiba dogumu beklicem,surpriz olucak:asigim:

herkese slm ben de hamilym am a hala toparlamış değilim kendimi iki aylıkken öğrendim düşünmediğim bir anda [ikinci]hala alışamadım ve psikolojim nasıl bilmiyorum haftaya tekrar doktora gidececeğim ve işin ters tarafı o dönemlerde hem antidepresan hemde antibiyotik kullandım

ben dun dr kontrolunde bebegimin cinsiyetini ogrenemedim,kac aydir gostermiyor bence erkek olsa simdiye belli olurdu,kizim oalcagini dusunuyorum...Saglikli olsun da cinsiyeti o kadar da muhim degil...

kançiçeğim üzülme bi dahaki sefere öğrenirsin inşallah ya ben bile üzüldüm ama kız göstermiyo diye bişey yok yengem hamileliği boyunca öğrenemedi kız bu bebek dedik hep fakat erkekmiş kısmet allah sağlıklısını versin..

ebrucum tesekkurler canim..
ne yapalim uzulsek de beklicez artik 1 ay daha...
hayirlisi olsun bakalim ne diyim...
insallah onumuzdeki ay ogrenirim...

benim bebeğim gösterdi bağdaş kurmuş açmış bacaklarını erkek arkadaşlar listeye ekleyelim

ben dun dr kontrolunde bebegimin cinsiyetini ogrenemedim,kac aydir gostermiyor bence erkek olsa simdiye belli olurdu,kizim oalcagini dusunuyorum...Saglikli olsun da cinsiyeti o kadar da muhim degil...

canım bende hala ögrenemedım bebgımın cinsiyetını..bende kız olabılecegını düşünüyorum..saglıklı ve hayırlı olsunda cınsıyetı önemlı degıl aslında ama ınsan merak edıyor..:mymeka:

bende ruyamda bugun ,kaynanam bana, pembe bebek patikleri veriyordu,al bunu kizina giydirirsin diyor,daha cok alicam bunlardan kizina,dedi ,birde hep kiz bebekleri göruyorum heralde kizim olucak,insallah sagligi yerinde olsunda cinsiyeti hicde önemli deil,

gecen gun ruyamda kizim olmus,ama dunku ruyamda dr erkek diyordu...
kafam karisti artik ben de bilmiyorum kiz mi erkek mi...
hicbir fikrim yok....
hayirlisi olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…