annelerın cınsıyet tahmınlerı

ozlemBLK

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
2.111
119
kızlar bızım eskı topıkı bulamadım napalım artık burdan devamm ...

Son düzenleme:
ben burdayim,haftaya carsamba dr kontrolumuz var insallah bebisim bu sefer gosterir artik ....
resmen bi ben kaldim cinsiyetini ogrenemeyen,komedi olduk:)))

Bu başlıktaki diğer topik nereye kayboldu,,,ben orda kız olabilir diye tahmin ediyordum,,,henüz 11 haftalık bir kaç haftaya kadar öğrenicem inşallah,,,(Artık bebeğim karnımda değil,,,ona kavuşamadım kalbi durmuş minik kelebeğimin aldılar dün onu benden,,,)

Son düzenleme:
Bu başlıktaki diğer topik nereye kayboldu,,,ben orda kız olabilir diye tahmin ediyordum,,,henüz 11 haftalık bir kaç haftaya kadar öğrenicem inşallah,,,

ya cok aradım ama yok bulamıyorum :1no2:

kızlar ınsallah ogrenırsınız bebişlerinizin cınsıyetını ben 16 eylulde ayruntılı usg ıcın gıdıcem daha yakın tarıhte gıdecek olan varmı dr.

kız diye tahmin ediyorum ama yinede içimden bir ses erkek diyor cumartesi doktor kontrolümüz var inşallah öğrenicez

kızlar ultrason da bebek sağda görünüyorsa erkek solda ise kız diolar ama ne kadar doğru bilemiom ben benim geçen hamileliğimdeki tutuyordu ama bu erken dönemde böyle olabilir zaten hamilelik ilerledikçe ortaya yerleşiyor

kızlar ya ben 3 gundur hıc ıyı degılım ne yıyorsam cıkarıyorum ıyıce ıstahsızlastım ne olacak benım halim 18 haftadayız daha gram kılo almadım cok korkuyorum ben (

kızlar ya ben 3 gundur hıc ıyı degılım ne yıyorsam cıkarıyorum ıyıce ıstahsızlastım ne olacak benım halim 18 haftadayız daha gram kılo almadım cok korkuyorum ben (

geçmiş olsun canım
bende çok iştahsızım ama ben 3 kilo aldım 2 sini annem sağolsun onlara gittiğimde aldım
bebeğin normalse kilosu filan sonun yapacak bir şey yok canım ama çıkarma devam ederse bir doktora görün bu aylardan sonra çıkarmak normal değil diye biliyorum tabi uzun süreli olanlar.

cıkarmam durdu cok sukur yemeye basladım ınsallah kılo da alırım ayın 15 dr gıdıcem ayrıntılı usg bakılacak umarım bı sorun cıkmaz
bırı evde yemek yapsa oturup kalkıp yıcemde oyle usenıyorum kı anlatamam yemek yapmak zulum gıbı gelıyor

sen neler yapıyorsun canım bebiş nasıl

Arkadaşlar bende 10 haftalık hamişim ulturasonda bebek sağda gözüküyor benim 2.gebeliğim bir oğlum var oğluma gebeyken mide bulantılarım hiç olmuyordu ama bunda gün boyu midem bulanıyor ve çıkarıyorum yani sağdaysa erkekmi kesinmiymiş bu acaba?

Benim yakın zamanda doğum yapan/yapacak olan 5 arkadaşımın da bebekleri erkek! Biz henüz 6,5 haftalığız. Kız çocuklara düşkünüm, ama erkek gibi geliyor bana. Ultrasonda solda .)

Benim yakın zamanda doğum yapan/yapacak olan 5 arkadaşımın da bebekleri erkek! Biz henüz 6,5 haftalığız. Kız çocuklara düşkünüm, ama erkek gibi geliyor bana. Ultrasonda solda .)

canım benimde içime erkek doguyordu ama kızmış benim yaramaz benim sag ya da sol degildi ultrasonda hep ortadaydı ama artık saga sola kayıyorr artık dokununca hissedebiliyorum elimleehihoyyyt

benim de icimden erkek geciyor en basindan beri..
ama farketmez tabi,kizim olursa da iyi olur....
yeter ki saglikli olsun...

kanciçeğim merhaba senin bebeğinin cinsiyetini çok merak ediyorum yazıları okudum ve sabırsızlıkla bekliyorum.............allah gönlüne göre versin bende haftaya öğrenicem geçen gittiğimizde söylemedi

slm canim.inan ben de en az senin kadar merak ediyorum.gamyoncuiremsu
carsamba gunu insallah ogrenirsem sana da yazarim ...
Allah senin de gönlündekini versin canim.a.s..kac haftaliksin?:uhm:

15 haftalığım ve hala öğrenemedik geçen hafta gittiğimizde söylemedi emin olmadan bişey demiyor dr 16 sında gideceğiz ve üçlü testlerim var onlarıda yapacaklar hemde cinsiyetini öğrenicez .amin sağol allah hepimizin gönlüne göre versin

arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim ve nedense içimden kızım diyesim geçiyor ama eşimde oğluşum diye seviyo bilemiyorum artık kızımız mı olur oğluşumuz mu ama en hayırlısı sağlıklı olmasıdır değilmi

sen daha 15 haftaliksin ya ben 6.aya girdim..hala bebisimin cinsiyeti muamma.......insallah sen de ben de ogreniriz hayirlisiyla.kaydirigubbakcemile5
test sonuclarin da iyi cikar insallah canim.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…