ANNELER ve DUYGULARI

kumral_quzeli

ᔕeᑎi ᔕeViyoᖇᑌᗰ ᗷeᗷegiᗰ...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2016
2.109
829
27
Bir aydir kendimi tek bi fotografla avutuyorum, ama bu bile mutluluk veriyor, anne olmak bambaska bisey ya. Gercekten... Bakiyorum bakiyorum, "Allahim su tatliliga bak" diyorum...
Allahim olmayan herkese tattirsin bu duyguyu.
Inanin baslarda ki en büyük korkum buydu, "Cocuguma yetebilecek miyim, Onu hayirli bir evlat gibi yetistirebilecek miyim" diye, ama herseyin üstesinden gelebilirim insallah..

Benim annem, babam yoktu, insallah ben cocuguma görmedigim herseyleri gösteriririm...
Inanin bazen tek bir sey bile yetiyor mutlu olmaniza, bazen de tek bir sey bile yikabiliyor insani.
Evlat bu...
Ne yapsa senindir, ne yaparsa yapsin, seni bazen ne kadar üzerse üzsün yine "ANNE" diyor sana...
"ANNE" ne kadar güzel bir kelimedir bu.
Ben "ANNE" kelimesini hic söyleyemedim icimden gelerek, ama Rabbim cocuguma herseylerin en güzelini, en hayirlisini nasip etsin.
Hayirli bir anne olmak istiyorum.
Bu duygularimi yazmak istedim, cünkü bazi insanlar ya evladinin kiymetini, ya da annesinin kiymetini bilmiyor..
Evladiniz ne yaparsa yapsin o sizin evladinizdir, anneniz de ne kadar kötü olursa olsun o sizin annenizdir.

KIYMETLERINI GEC KALMADAN BILELIM LÜTFEN...

Son düzenleme:
Rabbim hepimizin evladını esirgesin canım. .çok üzüldüm senin adına Rabbim artık hep mutluluk ve huzur dolu bir ömür nasip etsin evladınla eşinle...

İnsAllah saglicakla bebegini kucagina alirsin. Sana yakisan bi evlat olsun insAllah. Yuzunu hic dusurmesin hayatin boyunca.

Rabbim hepimizin evladını esirgesin canım. .çok üzüldüm senin adına Rabbim artık hep mutluluk ve huzur dolu bir ömür nasip etsin evladınla eşinle...

Amin bitanem, etmis oldugunuz dualarin, iyi düsüncelerinizin insallah kat kat daha fazlasini görürsünüz.

Amin bitanem, etmis oldugunuz dualarin, iyi düsüncelerinizin insallah kat kat daha fazlasini görürsünüz.
Sen üzülme Rabbim evladını korusun . Düşünme seni üzen şeyleri Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. evladınla eşinle mutlu huzurlu sağlıklı bir ömrün olsun inşallah. Rabbim yar ve yardımcımız olsun kardeşim..

Tesekkürlerr coook cooooook....... :)

Canım benim ne guzel anlatmışsin duygularını eminim cok iyi bir anne olacaksın rabbim evladını sana bağışlasın daha cok guzel gunler goreceksin uc evladim var hepsinde ilkmiş gibi sevindim en kucugu iki aylık umarım hepimizin evlatları hayırlı olurlar

Seninde cok iyi bir anne olduguna eminim, umarim evlatlarina Rabbim uzun ve en güzel ömürleri nasip eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…