anneler gününde anne oldum:)

Allah analı babalı büyütsün cnm....Sağlıklı uzun ömürler versin...Darısı doğumu bekleyenlerin başına inşallah...

evet arkadaşlar ne kadar şanslıyım ki oğlum bana ilk anneler günü hediyesi olarak kendisini verdi.doğum hikayemi kısaca anlatayım sizlere;
akşam galatasarayın şampiyonluğunu kutlamaya gittik eşimle meydana.herkes çığlık çığlığa...geç saatte eve döndük.annem doğumum için gelmişti.eşime ve anneme artık yatın çünkü 1-2 saat sonra uyanacaksınız dedim.güldüler,annemede yarın anneler günü hediyesi metemi vereceğim dedim.saat 5te tuvalete gitme isteğiyle başımı kaldırdım ve pıt die bişi hissettim suyum patlamıştı.milleti çağırdım ve apartopar hastaneye gittik.sancılarım da başlamıştı ve gayet dirayetli bi şekilde daayanmaya çalışıodum.ilk kontrolü gittiğimde yapmışlardı 2cm açıklık vardı.sancılar sıklaştı 12 gibi tekrar kontrol ettler 3cm açıklık.doktor olun 4 kiloveye daha fazla.hiç açılman yok ya sezeryan olacaksın yada altın parçalanacak dedi.sezeryanı onayladık eşimle ve doğum sancıları çeke çeke sezeryana girdim.çıktığımda çok rahatlamıştm ve heemen kendme geldim ve bebişimi sordum eşime küvezde fotosunu çekmiş gösterdi çok sağlıklı 4 kilo 200grm dedi.5 dakika sonra da bebişim yanımdaydı.allaha çok şükür sağ sağlıklı olarak kavuştum bebeğime.darısı hepinizin başına inşallah.hep dua ettim allahım kıbrıstayım vatanımdan uzakta beni hastanelerde iyi insanlarla karşılaştır die allahım kabul etti.hemşirelerin biri değil hepsi çok iyiydiler ilgiliiydiler allah onlardanda razı olsun ve herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın.
11 mayısta sezeryanla dünyaya gelen bebek metemiz 14 mayısta da evine döndü.allah zamanda hepinizi bebişlerinize kavuştursun.
allah analı babalı büyütsün oğluşunu sağlıklı ve uzun ömürlü olsun inş.darısı başımıza

Allah analı babalı büyütsün inşallah Allah ım bizede nasip etsin yavrumuzu kucağımıza almayı

X