Anneler günü

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
TÜM HAMİLELERİN İLK ANNAELER GÜNÜ.BENDE 31 HAFTALIĞIM.. ANNEYİM. HAMİLELİKTE O KADAR ÇOK ZORLUKLAR ÇEKTİMKİ SONLARA DOĞRU GELENE KADAR...ONA BİŞİY OLMASIN BEN HERŞEYE RAZIYIM...BEBEĞİM KARNIMDA VE BEN ANNEYİM ........a.s.alkisalkisalkis HAMİŞLER YADA YENİ ANNE OLANLAR ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNN....NE GÜZEL GİŞİYMİŞ ALLAH HERKEZE NASİP ETSİN..DOĞSUNLAR BÜYÜSÜNLER YANAKLARIMIZDAN ELLERE-İMİZDEN ÖPSÜNLER İNŞALLAH....:1hug:

ıKıNCı MESAJDA BENDEN:
Hangi söz anlatmaya yeterki seni anne.anne olmadan anlamazdım kaygılarını.kızdırır çileden çıkartırdın beni.onu yapma buraya gitme diye verdiğin direktiflerin canımı sıkardı çoğu zaman.canından bir can olduğumu kırk cümlede kursan anlamam mümkün değildi.dikkat ederdimde her zaman ben ağlarken sen kahrolurdun,sevincim bayramın hüznüm yıkılışında.nasıl bir sabır derdim rabbim nasıl bir sabır?kızmaz yıkılmaz,bağırmaz....bebeğimi kaybettiğimde anladım seni annem...yavrum diyordun ta ciğerinden...ben yavruma ağlarken sen bana ağlıyordun.dünya buydu sanırım düzen bu.neden ben diye feryatlar arasındayken sen benim yanımda sakladığın gözyaşlarını ardımdan sessiz sessiz akıtıyordun...hani nerdeydi annem dost akraba dediklerimiz?bir sen kalmıştın kaosumda bir ben,birde bana kalan o korkunç karanlık acı gözyaşı..bebeğim yaşasaydı ilk anneler günümüzü kutlayacaktık oğlumla.anne diyemesede onun annesi olma mutluluğunda kalacaktım...
saatlerdir ağlıyorum anne.seninle konuşurken bile titrek sesimi saklamayı beceremedim.yüreğimde bir yer acıyor adını koyamıyorum..annem;can yoldaşım söyle kalbine atmayı unutmasın..CANIM YAVRUM;gelişinle hayata 1-0 yenik başlayan ben beraberliği yakaladım sayende.umutla doldu yüreğim sen geldin.kışa dönmüştü dünyam seninle baharları yakaladım.biraz korku biraz telaşla başladı hikayemiz.öylede devam ediyor.zaman geçecek ve sen karanlık dünyama ışık gibi doğacaksın.zamanında gel kuzum.zamanında sağlıkla gel.seni sabır ve duayla bekliyoruz...günüm seninle daha anlamlı ve dha özel....teşekkür ederim rabbim bana bu duyguyu yaşattığun için.yavrularımız sana emanet....

evet canlarım hepimizin ilk anneler günü:eek: ve daha çok anneler günü kutlayacağız inş....:Saruboceq: ben 14+2 haftalık hamileyim...şu an için doktorum kız dedi ama kesin 2 hafta sonra belli olur dedi...bakalım kısmet...benimde ilk anneler günüm...eşim akşam işten gelirken kocaman bir buket gül almış...eve gelince verdi anneler günün kutlu olsun...bebişimiz doğsun bebişimle alırım artık bir dahaki anneler günü hediyeni demezmisenağlama senağlama senağlama çok duygulandım arkadaşlar...allahım isteyen dileyen ,deneyen herkese nasib eder inş....:Saruboceq: :Saruboceq:

bende herkesin anneler gününü kutluyorum arkadaşlar. benimde eşim anneler günü için bir firmanın özel olarak çıkarttığı "annem için" kolyesinden almış bana. ilk anneler günü hediyem çok duygulandım. inşallah bundan sonraki anneler gününde bebişlerimizde yanımızda olacak. bu arada kolyeden almak isteyenler sitesine bakabilir, ben çok beğendim. so chic yazın ana sayfada çıkıyor :)

X