anneler en zoru neydi?

K

kSo

Ziyaretçi
anne olma mutluluğunu tatmış arkadaşlar Allah evlatlarınızla birlikte mutlu hayat nasip etsin
bende 17 haftalık hamileyim sormak istediğim doğumunuzu nasıl yaptınız ve yaşadınız en büyük zorluk neydi ?öncesinde ve sonrasında

Sezaryen, dikişi vs hiçbiri değil, en zoru gece uyumayıp habire uyanmasıydı:)

Anne olmak gercekten cok guzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin, normal dogum yaptim benim icin en zoru sancim gelmemisti suni sanci verdirler ve saatlerce yatakta yatmak zorunda biraktilar kalkmama izin vermdiler cunku karnimda nst vardi yatarak sanci cekmek zor hakikaten.Ama sonrasi herseyi unutuyor insan Allah herkese hayirli evlatlar nasip etsin

Anne olmak gercekten cok guzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin, normal dogum yaptim benim icin en zoru sancim gelmemisti suni sanci verdirler ve saatlerce yatakta yatmak zorunda biraktilar kalkmama izin vermdiler cunku karnimda nst vardi yatarak sanci cekmek zor hakikaten.Ama sonrasi herseyi unutuyor insan Allah herkese hayirli evlatlar nasip etsin

amin canım ben doğumdan korkuyorum ilk başlarda sezaryen diyordum ama şuara normal yapsammı diyorum gerçi dr kararımı etkileyecek kişi

ya herkes anne olunca unutuyon diyo ama ben hicbirini unutmadım:KK43: unutamadım bidaha aynı şeyleri göze alamam gibi geliyo.. hamilelikte en zoru yatakta dönememekti ve bitmek tükenmek bilmeyen mide yanmasıydı cayır cayır yandım be:) dogumda da en zoru ilk ameliyathaneden çıkış ayılırkendi bide o sususzluk

benim ilk çocuğum normal doğumla oldu bana göre kolay oldu sadece başkalarına göre dikişlerim fazlaydı galiba oturup kalkarken biraz zorlandım ama bebişim kucağımdaydı hiçbirşey umrumda değildi

şu an 16 haftalık hamişim yine normal doğum düşünüyorum tabi bir problem olmazsa

anne olmak kadar guzel birsey olamaz ben sansli dogum yapanlardanim sadece baslarda mide bulantisi, kusmalar kotuydu birde sirt ustu yuz ustu yatmayi cok ozlemistim ama dogumum cok eglenceliydi 10tane daha dogum yaparim sanirim( epidural sezaryan)onun disinda gazsiz gece bol uyuyan neseli civiltili bir bebegim var

anneliği tatmak çok güzel bende sezeryenla doğum yaptım 6 7 saat suni sancı çektim açılma olmadığı için sezeryen oldum ama ne suni sancı ne dikşler hiç zor gelmedi kızımı bana getirdiklerinde up uzun saçlı kara kuru bişeydi şok olmuştum aa benim bebğim bumu ve onu gördüğüm andane acı ne sızım hissettim benim tek zorlandığım konu kızım iştahsızdı birtek onda zorlandım 22 ay kustu ne yerse yesin kusuyordu çok şükür o sorun ortadan kalktı hayırlı doğumlar arkadaşım sanada allaha emanet ol

anneliği tatmak çok güzel bende sezeryenla doğum yaptım 6 7 saat suni sancı çektim açılma olmadığı için sezeryen oldum ama ne suni sancı ne dikşler hiç zor gelmedi kızımı bana getirdiklerinde up uzun saçlı kara kuru bişeydi şok olmuştum aa benim bebğim bumu ve onu gördüğüm andane acı ne sızım hissettim benim tek zorlandığım konu kızım iştahsızdı birtek onda zorlandım 22 ay kustu ne yerse yesin kusuyordu çok şükür o sorun ortadan kalktı hayırlı doğumlar arkadaşım sanada allaha emanet ol

sağol tatlım sanada yavrunla huzurlu mutlu ömür dilerim

merhaba canım
benim 3,5 yaşında bir oğlum var ve şimdi 14 haftalık hamileyim ilk doğumum genel anestezi sezeryanla oldu ve çok rahat geçti sadece ilk gün ameliyattan 4 saat sonra ayağa kalkmak zordu ama sonrasında hatta aynı günün akşamında ziyarate gelenler sanki hiç doğum yapmamışsın gibisin dediler.gerçektende çok rahattım birde oğluşum kucağımdaydı tarif edilecek bir mutluluk değil tarifi imkansız şimdi kısmet olursa sağlıkla ilerlerse hamileliğim aynı şekilde doğum yapmak istiyorum.ve sonrası birazcık uykusuz geceler, bebişler gece ile gündüzü ayırt adene kadar bizler çok zorlanıyoruz ama olsun ben bu mutluluğu hiçbirşeye değişmem oğluşumda biran önce kardeşini sevmek istiyor darısı sağlıcakla tüm anne adaylarının ve bebiş isteyen herkesin başına allah hepimizin gönlüne göre versin sevgilerleeee..

merhaba canım
benim 3,5 yaşında bir oğlum var ve şimdi 14 haftalık hamileyim ilk doğumum genel anestezi sezeryanla oldu ve çok rahat geçti sadece ilk gün ameliyattan 4 saat sonra ayağa kalkmak zordu ama sonrasında hatta aynı günün akşamında ziyarate gelenler sanki hiç doğum yapmamışsın gibisin dediler.gerçektende çok rahattım birde oğluşum kucağımdaydı tarif edilecek bir mutluluk değil tarifi imkansız şimdi kısmet olursa sağlıkla ilerlerse hamileliğim aynı şekilde doğum yapmak istiyorum.ve sonrası birazcık uykusuz geceler, bebişler gece ile gündüzü ayırt adene kadar bizler çok zorlanıyoruz ama olsun ben bu mutluluğu hiçbirşeye değişmem oğluşumda biran önce kardeşini sevmek istiyor darısı sağlıcakla tüm anne adaylarının ve bebiş isteyen herkesin başına allah hepimizin gönlüne göre versin sevgilerleeee..

canım dualarına tüm kalbimle katılıyorum

Bence hamileliğin en zoru mide bulantıları;ve son ayda rahat yatamamak.
Kızım şidi 41 günlük,oğlumda 7 yaşında.Oğlumu çok rahat büyüttüm sadece yemesinden çektim ve haaaalaaa da yemiyor:kızgın: Ama kızım tam tersi elinden gelse meme ağzından hiç çıkmasın istiyor.Tabi gece uykusuzluk mahvediyor. Ortası yokmuki bunun biri memeyi zor tutardı 5 dak emer uyurdu(ama ona yetiyordu 1,5 yaşına kadsar emdi)
Diğeride acayip emiyor.Ama emsin razıyım inşaallah eklere başlayıncada yer.Yemeyen çocukla uğraşmak çok zor gerçekten.a.s
Hadi bakalım bizim kız kalktı yine emmek istiyor:roflol:

Vllahi en zoru diş ağrısı daha doğumu yaşamadığım için ama sanırım oda bebeğimi kucağıma aldıktan sonra hemen unutulucak bir sancı.....
Allah gönlüne göre versin arkadaşım

her mutlulugun oldugu gibi anne olmanin da bir bedeli var o da dogum sancilari olsa gerek...Allah yardimcimiz olsun insallah herkese hayirli dogumlar.

X