Anneler bebeklerinizin günlük uyku saatlerini paylaşalım mı?

Arzu:)

AYŞENUR,UM CANIM BENİM:))
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
1.008
10
43
benim kızım 1 gibi uyuyo ama huzursuz uyuyo sağa sola döne döne 8 gibi uyanıyo mamasını yiyip tekrar uyuyo 10 gibi uyanıyo 1 de uyuyo ama 15 20 dk uyuyup uyanıyo böle böle 3 saatte bir uyuyo sizinkinin uyku saatleri nelerdir:emir_bebek:yerimseniben

arzucum biz çok uyku problemi yaşadık.son 1 haftaya kadar gece 1 de uyuyodu 2 saate bir uyanıp emip uyuyodu.çk şkür şimdi en geç 9 da mızırdanıyo zor uyuya geçiyo ama gece yine 3 saate bir uyanıyo.sabah 7-8de gözler fıldır fıldır valla... ama bu gece 2 de bi uyandı 5 e kadar hiç uyumadı delirrttii yanii.kafamçokkarıştıgündüz öğle uykusu var 2 den 4 e dar uyuyo böle işte:CüvCüv:

benim kızım doğduğundan beri akşam 7 gibi uyku huzursuzluğumuz başlar ortalama 8 de uykuda olur kakasını yapmışsa yani en büyük derdimizi halletmişsek ilk uykusunu 3-4 saat uyur daha sonra da 2 saate bir emmeye uyanır geri uyur bizm uykumuz sabah 5,5 en geç 6,5 da biter. gün içinde 2 saate bir uyur öğlen uykumuz 11 gibi 2 saattir diğerleri ortalama 45 dk. işte böyle böyle büyüoz

benim kızım doğduğundan beri akşam 7 gibi uyku huzursuzluğumuz başlar ortalama 8 de uykuda olur kakasını yapmışsa yani en büyük derdimizi halletmişsek ilk uykusunu 3-4 saat uyur daha sonra da 2 saate bir emmeye uyanır geri uyur bizm uykumuz sabah 5,5 en geç 6,5 da biter. gün içinde 2 saate bir uyur öğlen uykumuz 11 gibi 2 saattir diğerleri ortalama 45 dk. işte böyle böyle büyüoz

ne güzel valla nisanurcum maşallah meleğine:nazar:

kızlar ben bugün bu konuyu açtım diyemi nedir benim kız bugün uyumuyo çıldırttı beni bütün gün ağladı desem yeridir yine ayağımda sallıyorum şu an eşimde horluyo maşallah bunalıma giriceğimi düşündüm yarını düşündükçe offfff offfffffffff afaganlar basıyo inşallah bugün gibi olmaz eşimde yarın oy kullanmaya nasıl gidiceğiz diyo bende ona bizinki yırtar kendini millette biran önce gitmemiz için bize sıra verir artık başka çaresi yok ama yinede ii olur inşallah çok yoruldum gerçekten yinede Allah bugünleri aratmasın-tatlicadiarzu-:emir_bebek::Saruboceq:

ne güzel valla nisanurcum maşallah meleğine:nazar:

canım güzel de gece inan zırt pırt uyanmaktan feleğim şaşıyo bazen saat başı uyanıyo ya şükrediyorm eskiden acıkıp uyanırdı ay emerdi bi de kaka yapması için uğraşırdı derken gece 2-3 saat uykuya dalmasına uğraşırdım
neyse şevval hanımın uykulaı da düzene girer gibi olmuş hadi gözün aydın çok sevindim napcan işe başlıycan mı ben tavsiye ederim eğer bakacak kişi güvenilirse başla çoook rahatlıyo insan :kahve:

akşamları 9 ile 10 arasında yatar ama 3saate bi emmeye kalkıyor sabahta 8 gibi ayakta gündüzleri 2 saate bir uyuyor ama yarım saatkırkbeş dakka gibi öğlenleride 2 saate yakın yatıyor bizim zorluğumuz geceleri emmeye kalkması yat kalk yat kalk ben zombi gibi oluyorum

sizinkiler aksam mı uyuyor?
nerde o gunler, bizimki 23:00 ü en az görücek görmeden ne yapsan uyumaz .
Uyumaya gectigimizde de bir sürü tantana ,uyumamak icin yapmadıgı sey yok isin komik yanı hem gözleri kapanıyor hem de hala uykuya direniyor ..
gece hayatına simdiden adapte bizim kız, ilerde cekicegimiz var :)
Gece 1 ya da 2 kere mamaya ya da azıtmaya kalkıyor :)
gunduz ben ise giderken bir 7:30-08:00 arası uyanıyor sonra 10:00 a kadar uyuyormus sonra saat 13:00 gibi bi daha uyuyormus bir aksam 16:00-17:00 arası ..ben eve gelir gelmez zıplıyor ayaga
az uyku ,az yemek ama bol enerji ...böyle bir bebek iste ..
Sayesinde uykusuzluga yorgunluga muthis alıstım

benim kızda düzene girdi gibi maşallah uyumayan çocukla uğraşmak çok zor oluyo yaaa:1shok::1shok:kafamçokkarıştı

X