anneler anne olmak isteyenler bebeginize nasıl seslenirdiniz???

bebixsximm :))

**çınar'ım**
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
1.020
0
kıslar bu sayfayı henuz doğmamıs veya yeni doğmus yda anne olmak için can atan benim gibi butun bebiş annelerin sayfası olarak,onlara en guzel en temiz ve masum duygularla seslenmek istermiydiniz?
neler sölemek isterdiniz???duygularımızı payşalım istedim...:emir_bebek::nazar:a.s.

Ya şimdiden bunu kestiremiyorum ama şunlar olur heralde;bebeğim,prensesim,oğluşum,aşkım,minik kuşum, gibi geliyor şimdilik.Onu kucağımıza alınca doğaçlama bakalım neler çıkacak ağzımızdan.

İsteyen herkes inşallah bebeğine seslendiği günlere kavuşur.

En favori sözüm CANIMIN İÇİ olurdu herhalde.. :nazar::nazar:
Ama kuzum yavrum birtanem de çok içten ve kelime anlamıyla en çok bebişlerimize yakışacak kelimeler.. :teytey::dance:
Allah bebişi olanlara sağlık , olmayanlara da kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin inşallahh
a.s.

ben oğluma balsuratım aşkım ciğerim diyorum genelde annesinin ballı oğlu derim Allah herkeze nasip etsin bu duyguyu

ben daha şimdiden dogmadan sevmeye başladım oda resmen beni konuşurken dinliyor ve ben susunca hemen tekmeler sallıyor muhteşem bir duygu, ALLAH bebişi olmayanlarada bir bebiş nasip eder İNAŞALLAH...
kıyafetlerini seviyorum hergün yatagının başına gidip tekrar tekrar kıyafetlerine bakıyorum ben hepp güzel kızım fıstıgımm napıyomuş bakalım diye sesleniyorumm :emir_bebek:

ben karnımdayken annecim benim derdim...
okşarken karnımı annesiyle babasının herşeyi derdim..
Allahım inşallah tekrar bir gün nasip eder anne olabilmeyi.
senağlamasenağlama

kuzum, yavrum ,tosunum, oğluşum, canımın içi, herşeyim,evimin neşesi,balım,güzel suratım,dünyanın en güzel çocuğu:))diye severim seslenirim herhlade şuan bile karnımdayken sölüyorum çıkınca neler derim bilmem artık sağ salim gelsinlerde allahın izniyle yarabbim...

X