anneciğim seni çok seviyorum

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
1.286
3
62
bu sabah yine sensiz bir sabah güzel annem..yine aklımdasın..hiç çıkmadın ki..pamuk ellerinle sanki yüzümü okşuyorsun..doyamadım ki..
beni yalnız başına büyüten,başkalarına baba dedirtmem diye genç yaşta hayatını bana odaklayan ,hasta olduğumda sabahlara kadar başımda bekleyen,üzüldüğüm de benimle beraber ağlayan,sevinçlerimi paylaşan,bir dediğimi iki etmeyen,yemeyip yediren,giymeyip giydiren
melek annem...hangisini anlatayım ki...seni anlatmam mümkün mü..?
yazsam kağıtlar yetmez,konuşsam günler yetmez,sussam ömür bitmez...
köprü olsan üstünden geçebilirmiyim..
melek yüzlüm ne kadar özledim seni...çıksam gelsem kapını bana açar mısın?..oralarda bana da yer var mı? hasta mısın?niye sesin çıkmıyor..?komşuların nafiye yengeyle-şevkinaz yenge ziyaretine geldiler mi?bu bayramda gelirler üzülme..onlarla selam gönderdim..söylediler mi?melek yenge ile zehra yenge de yakında gelecekler yanına...artık son günlerini yaşıyorlar..geçenlerde onların ziyaretine gittim..senden bahsettik..
meleğim seni çok özlemişler..benim kadar özleyemezler ama...ben seni çok çokkkkkkkkkkk özledim..zehra yenge çok hasta..yattığı yataktan bile annen olsa beni yalnız bırakmazdı diye yakındı..sen komşularını çok severdin..artık teker teker sırası gelen gidiyor..ilk sen bıraktın bizi anam..insan dünyadayken kıymet bilmiyor anam..her şeyin kıymeti elden gidince anlaşılıyor..ben senin kıymetini şimdi daha iyi anladım...
torunlarını çok seviyordun..hepsi büyüdüler..gelinlik kız oldular..serdar askerliğinide yaptı..hani askere gittiği günü görür müyüm acaba derdin ya..göremedin anacığım..evlenecekler yine göremeyeceksin..sen onları eteğinde büyüttün anacığım..benden fazla sen analık yaptın..ama ben senin gökyüzünden bizi seyrettiğini biliyorum meleğim..dualarını eskidende eksik etmezdin..şimdi de etme..benim kimim var senden başka..baba zaten yok..kardeş te yok..
eşim ve çocuklarımdan başka...tek dayanağım onlar..onlar olmasa sensizliği dayanabilir miydim acaba?hiç sanmıyorum bitanem..ben seni çok özledim..çooooooooookkkkkkkkk özledim..
sen benim yönümü tayin ediyordun..sen benim aklımı kumanda ediyordun..kötülüklere karşı uyarıyordun...iyilik yapmayı öğretiyordun..çöktüm anacığım..9 sene önce aniden gidişinle okyanusun ortasında kaldım..boğulacağım anne..senin hayalinle kendime geliyorum..sanki boğulacağım zaman kolumdan tutan yine sensin..ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhh..çekilmez bu hayat..allah sabır verir derdin..evet insanoğlu nelere dayanıyor değil mi?dediğin gibi allah sabır veriyor yani..
anacığım yine geldi bayram..tam 9 seneyi doldurdum...18 bayram
geçti sensiz...bak yine geldi..yine yoksun..sensiz bayramların tadı yok...arkadaşlarım bayramda ailesine gidiyor,ben boynumu büküyorum...
torunların yanına gelecek diye üç gün önceden hazırlık yapardın anacığım..bu bayramda gelsek yine bizi karşılar mısın?
PAMUK ELLERİNİ ÖPMEK İÇİN SENİ DOYASIYA SARILMAK İÇİN NELERİ VERMEZDİM MELEĞİM..AMA NAFİLE..AMA BEN YİNE DE SANA HAYIRLI BAYRAMLAR
DİLİYORUM...SENİ DOYASIYA ÖPÜYORUM MELEĞİM..SEN BENİ TERKETTİN AMA RUHUN BENİMLE,BİLİYORUM...
SENİ HİÇ UNUTMAYACAK OLAN KIZIN
SIDIKA EMEK

AĞLARSA ANAM AĞLAR,GERİSİ YALAN AĞLAR...
Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ablacım yazını gözlerim dolarak okudum duygularını öyle bir ifade etmişsinki içim acıdı Allah'tan ilk önce anacığına rahmet sanada sabırlar diliyorum ne güzel demişsin sevdiklerimizin değerini kaybedince anlıyoruz bu yanlışı hepimiz yapıyoruz. sanada hayatında ailenle ve sevdiklerinlea.s. uzun ömürler nasip etsin rabbim

ablacım yazını gözlerim dolarak okudum duygularını öyle bir ifade etmişsinki içim acıdı Allah'tan ilk önce anacığına rahmet sanada sabırlar diliyorum ne güzel demişsin sevdiklerimizin değerini kaybedince anlıyoruz bu yanlışı hepimiz yapıyoruz. sanada hayatında ailenle ve sevdiklerinlea.s. uzun ömürler nasip etsin rabbim

aminnnnnn canım aminnnnnn..allah seni de sevdiklerinden ayırmasın...mutlaka bir gün ayrılık olacak ama..arkada kalmak çok zormuş...öyle an geliyor ki keşke onlar öleceğine ben ölseymişim diyorsun..duygularımı anladığın için sağol...

X