Anneanne oluyorum Anneanne

ay ayy cook cok sevindik... Allah saglık versin...

darısı bebek isteyen bizlerin başınaa.... cok tebrik ederim.

ayyy irna gözünüz aydın ne kadar güzel bi haber buu allah tamamına erdirsin canım ya çok sevindim.. şimdi bulutlarda geziyorsunuzdur .. herşeyin yolunda gitmesini ve sağlıkla torunuza kavuşmanızı dilerim :)
ananecikk öperim kocaman a.s.

Hayırlı uğurlu olsun ablacım..
Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin..

tebrik ediyorum ablacım :hooray:
inşAllah sağlıcakla kucaklarsınız bebeğinizi..
Allah sağlıktan, mutluluktan ayırmasın a.s.

Canım benim,gözünüzaydın.:1hug:Nasıl sevindim anlatamam.Allah daha da iyi etsin inşallah:Saruboceq:,bebeciğini kucağına almayıda nasip etsin.. a.s.

ananeee ananeeeee :teytey: gözün aydın Allah tamamına erdirsin

gözünüz aydın...rabbim sağlıcakla kucagına almayıda nasip etsin...
darısı bizlerinde başına...:Saruboceq:

gözün aydın allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah

bende seni hamile sandıydım kaydirigubbakcemile3..çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .annem torun daha çok sviliyo der durur...sizde sağ salim alırsınız inş kucağınıza ..:Saruboceq:a.s.

cok sevindim tebrik ederim a.s.
saglikli bir hamilelik diliyorum a.s.

ablacım çok sevindim..ne güzel bi anneler günü hediyesi olmuş.allah hayırlısyla kucağınıza almayı nasip etsinn

Allah tamamına erdirsin.İnşallah Sağlıkla kucaklarınızda olur bebişko....

sağolun arkadaşlar,hepinize teşekkür ederim.a.s.
şimdiden değişik duygular içindeyim.kucağımıza alınca kimbilir sevincin tepelerinde oluruz heralde.allah hepinizden razı olsun dualarınız ve dilekleriniz için.canlarım benim iyiki varsınız iyiki burdayımm.şimdilik kocaman öpüyorum hepinizi.
hakkım dolmuş bugünlük.sonra bizzat teşekkür edecem canlarım benimm.:1hug:.

ne kadar güzel haber böyle :asigim:
demek anane olacaksınız.....

sağlıkla kucağınıza almak, ilk "anane" dediği anı yaşamak, ilk adımlarına şahit olmak,
ilk karnesinde ananesinin kucağına koştuğunu görmek, bütün hayırlı haberlerinde yanında olmak dileğiyle...

:Saruboceq: :Saruboceq:

ne güzel bir haber bu canim..tebrik ediyorum kizinizi ve sizi..
ayrica gecirdigi hastaliklar icinde cok cok gecmis olsun..saglikli bir hamilelik gecirmesini ve melegini saglicakla kucagina almasini diliyorum...

tebrikler a.s.Rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin inş:Saruboceq:.

Canım, Allah sağlıkla bebişimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah....Hepimiz halâ şoktayız,ama bebek her zaman mutluluk dolu bir haber...Valla yeğenin ikisinin resmini yapmaya başladı.Oğlan olcakmış, haberin olaaaa.

İki kere gelmiş mesaj.......Sildim bunu.Öptüm.

Son düzenleme:
gözümüz aydın canım
saglıcaklı bir şekilde kucagına almakda nasip etsin Allahım

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin saglıcakla al kuzunu kollarına annesi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…