Anneanne oluyorum Anneanne

irna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
6.730
4
canım kızım benim artık bir anne adayı.
evet beni tanıyanlarr,kızımın sürekli tekrarlayan ateşlerinide,.nasıl çaresizce üzüldüğümü,bu belirsizliklerin nereye götüreceğini bilmeden ne zor günler yaşadığımı bilirler. sağolsunlar benimle beraber üzülüp duada bulundular.allah hepsinden razı olsun.onları çok ama çok seviyorum.:asigim:
ve duyduduğum bu haberi de söyleyemedim,çünkü kondurmak,yaklaştırmak dahi istemedim.
bazı dr. ların lenf kanseri teşhisiyle bizleri ne kadar korkuttuğunu dile getirip yazamadım buraya.ama neyseki başka bir doktorun,yumurtalardaki kistlerin bezeleri ve ateşi tetikleyebileceğini ona göre tedavi uygulayacağını söylediğinde içimiz rahat etti
nitekimde öyle oldu yavrum biricik kızım şimdi çok iyi üstelikte

hihoyyyt BEŞ HAFTALIK HAMıLEEE :CüvCüv:

ve ve üstelikte kızım polikistik over rahatsızlığı vardı.evet arkadaşlar bebemiz olmıycak diye korkmayın sakın,kendinizi kasmayın germeyin rahat olun,olunki tedaviye yanıt verebilsin vucudunuz.:emir_bebek:
sevincimi sizlerle paylaşmak istedim,dilerimki tüm anne olmak isteyen kullarına allah anneliği nasip etsin ,:emir_bebek:kucaklarını boş koymasın rabbim.:Saruboceq::Saruboceq:

bana anneler günü için en güzel hediyeyi verdi.ona teşekkür ediyorum allahım sana mutlulukların en güzelini versin canım yavrum.

Son düzenleme:
gecmis olsun
tebrik ederim karanlik gunlerin arkasindan gunesiniz acmis cok sukur
Rabbim kiziniza saglikla yavrusunu kucagina almayi nasip etsin insallah

ayyy gözünüz aydın, tebrik ederim:teytey::teytey:

Ablacım inan yazını okurken gözlerim dolu dolu oldu çok sevindim senin ve kızın adına allahım inşallah torununu kucağına alıp sevmeyide nasip eder. Şimdi kızın ne kadar mutludur tahmin bile edemiyorum. Allahtan hiç bir zaman umut kesilmemeli

geçmiş olsun
Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder kızına inşallah bebeğini

ırnacım canım çok tebrik ederim seni ve kızını sen anane oluyorsun hee:asigim:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah gözünüz aydın darısı bize işallah :nazar::teytey:Bir daha öpem mi

canım ablacıgım.entişelerini üzüntülerini biliyorum.........
o üzüntüler çok şükür geride kaldı .allah bir dahada yaşatmasın.....işallah çok ama çok güzel haberler alırsın hayatın boyunca ve torununu da kucagına alırsın .
ve kızınız saglıklı bir hamilelik geçirip.....saglıklı bir bebiş dünyaya getirir.............
ve sevgiyle büyütürsünüz............
hayırlı torunlar olur .işallah ...........güzel kalpli annenne

gözünüz aydın cok sevindim a.s.
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar:

gözünüz aydın allah saglıcakla kucagına almayı nasip..etsin.

bende hamileyim bu ara ne çok hamile.var k.k da..kaydirigubbakcemile3

hadi gözünaydın olsun,hayırlı ugurlu olsun canımcımmmmm..
Gözlerım doldu ya...
Allahım insallah banada nasip eder anneliği...
Tekrardan gözünüz aydın...

oliyyyyyyyyyyyyyy ! haberi ben aldım emmeeeeee burdan da yazmadan edemiycemm...
Gözümüz aydınnnnnnnnnnnnnn sen anane oluyorsun bende teyzeeeeeeeeee yaşasınnn... hihoyyytAllah tamamına erdirsin melekimmmmmmmm :teytey: Seni seviyorummm :asigim:

canım nasıl sevindim anlatamam Allahım büyük Allahım hazinesi geniş Allahım üzüntüleri nasılda sevince ceviriyor hayırlı uğurlu analı babalı inşallah ne yazacağımı şaşşırdım heyacandan aldığım bu güzel haber günümü aydınlattı bitanem yattığım yerde iyi ki açmışım iyiki varsınız üzüntülerimiz sevinçlerimiz ortak oldu güzel anneannem inşallah resimlerini görürüm kucağında sevgiyle kucaklıyorum öpüyorum

canım kızım benim artık bir anne adayı.
evet beni tanıyanlarr,kızımın sürekli tekrarlayan ateşlerinide,.nasıl çaresizce üzüldüğümü,bu belirsizliklerin nereye götüreceğini bilmeden ne zor günler yaşadığımı bilirler. sağolsunlar benimle beraber üzülüp duada bulundular.allah hepsinden razı olsun.onları çok ama çok seviyorum.:asigim:
ve duyduduğum bu haberi de söyleyemedim,çünkü kondurmak,yaklaştırmak dahi istemedim.
bazı dr. ların lenf kanseri teşhisiyle bizleri ne kadar korkuttuğunu dile getirip yazamadım buraya.ama neyseki başka bir doktorun,yumurtalardaki kistlerin bezeleri ve ateşi tetikleyebileceğini ona göre tedavi uygulayacağını söylediğinde içimiz rahat etti
nitekimde öyle oldu yavrum biricik kızım şimdi çok iyi üstelikte

hihoyyyt BEŞ HAFTALIK HAMİLEEE :CüvCüv:

ve ve üstelikte kızım polikistik over rahatsızlığı vardı.evet arkadaşlar bebemiz olmıycak diye korkmayın sakın,kendinizi kasmayın germeyin rahat olun,olunki tedaviye yanıt verebilsin vucudunuz.:emir_bebek:
sevincimi sizlerle paylaşmak istedim,dilerimki tüm anne olmak isteyen kullarına allah anneliği nasip etsin ,:emir_bebek:kucaklarını boş koymasın rabbim.:Saruboceq::Saruboceq:

bana anneler günü için en güzel hediyeyi verdi.ona teşekkür ediyorum allahım sana mutlulukların en güzelini versin canım yavrum.

irnam gözünüz aydın ,canım ,kızının iyileşmesine çok sevindim ,bebişinede , rabbim tamamına erdirsin ,:emir_bebek: seni ve kızınıda ktlarım :1hug:a.s.:nazar:

Tebriklerkaydirigubbakcemile5Rabbim inş. diğer bekleyenlerinde yüzünü güldürsün..

Hayırlı olsun,gözünüz aydın...
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...
sevgiler...

ırnam, gözünüz aydın.ınan senin kadar sevindim. Allah herşeyi gönlünüze göre versin. Her daim mutluluklar, huzurlar ihsan etsin inşallah

ayy kızlarr nasıl sevinçliyim anlatamam günlerce için için göz yaşı döktüümm.adını bile anmak istemiyorum o kelimenin.ama şimdi çok mutluyum allahım herkeze sağlık versin geriside geliyor kendiliğinden.
beni dahada mutlu ettiniz.güzel şeyler yazdığınız halde bile gözlerim dolu dolu okuyorum.çok duygulandım.ya ben sizleri çok seviyorum çoooookkkkkk.

fatoşum canım sen sen sende gelmişsin...hihoyyyt

adlarınızı tektek yazmıcam çünkü kalbimdesiniz hepiniz.

seviyorum seviyorum seviyorumm hemde çok seviyorum hepiniziiiii..
ŞenizŞeniz:1hug:a.s.:1hug:

X