Anne Yanı Park Yatak Markası

amyjegga

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
107
40
Merhabalar anne yanı park yatak alacam ama marka konusunda kararsız kaldım sizce Elele Madre markası mı yoksa Prego 8023 Miami markası mı aranızda kullanan var mı hangisini önerirsiniz

Benim aklımda Elele Madre vardı hediye olarak da o geldi. Kurdum baktım iyi duruyor ama daha kullanma fırsatım olmadı tabii. Bana çoğu park yatak benzer hatta aynı geliyor
IMG20240627165032.jpg

Benim aklımda Elele Madre vardı hediye olarak da o geldi. Kurdum baktım iyi duruyor ama daha kullanma fırsatım olmadı tabii. Bana çoğu park yatak benzer hatta aynı geliyor Eki Görüntüle 3469924
Aaaa evet bahsetmiş olduğum modelin aynısı gelmiş size Elele nin kendi sitesinde yatak hediyesi ile satılıyor emin olamadım bende peki sallanması ile ilgili sorun yaşayan varmış Elele Madre de sıkıntı var mı sizce

Aaaa evet bahsetmiş olduğum modelin aynısı gelmiş size Elele nin kendi sitesinde yatak hediyesi ile satılıyor emin olamadım bende peki sallanması ile ilgili sorun yaşayan varmış Elele Madre de sıkıntı var mı sizce
Evet evet madre benimki de, yatağıyla geldi. İçine bebek koyamadım valla daha bizim 3-4 ayımız var 🥹 ama denediğim haliyle sallanmasında sıkıntı yoktu, bazıları ses çıkarıyor demiş öyle bi ses de yoktu kurulması kapatılması da kolaydı gayet

Kanz kullandım ben, bi de baby plus vardı. İkisi de sallanıyordu, kanz’ın bir tarafı iniyordu aşağı doğru ve yataktan elimi uzatınca mama içirebiliyordum ama baby plusta yoktu o ve kalkmak zorunda kalıyordum.

Yukarıdaki markaları bilmiyorum ama bir tarafı aşağı inenleri tavsiye ederim, çünkü kilo sınırına gelince en alt seviyeye geçmiştik yatak alıp sezaryen dikişlerim yüzünden ben eğilirken çok zorlanıyordum ve kızımı yanımda yatırmaya başlamıştım park yatağa eğilip kalkmak canımı acıtıyor diye

Hayırlı olsun. Valla banada birebirlerinin aynısı gibi geliyor cidden. Neye göre seçilmez hiç bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Ebebek'e de gidip baktım aynı valla. Anne yanı olması iyi oluyor yani bi tarafı indirebiliyor olmak. Kademeli olması iyi oluyor. Bence tabii 😅 onun dışında bence gerisi aynı

Elele madre aldım ben de. Daha kullanamadım sadece kurulum yapıp baktım topladım. Bence iç yatağı 6 aya kadar idare eder bebeği, sonradan güzel bi yatak alınabilir. Fiyatı neredeyse anne yanı beşiklerle (6ay kullanılabilen) aynı olduğu için ve diğer park yataklara göre uygun olduğu ve özellikleri daha fazla olduğu için tercih ettim. Ailelerden uzak başka şehirdeyiz ve tayinciyiz. 2 seneye tayin olmamız muhtemel, gittiğim yere odasını yaparım hem de memlekete gittiğimizde çocuk nerede yatacak derdi olmaz dedim.
Kalitesi de güzel bence. Bu markada sallanmada ses sorunu olmuyormuş ama başka markalarda oluyor diye duydum. (ben sallanma aparatlarını kullanmayacağım ama böyle bir bilgi var)

X