Anket Anne ve babanıza ne kadar değer ve saygı gösteriyorsunuz?

anne ve babamıza nekadar değer ve saygı gösteriyoruz.

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .

liselim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
53
1
arkadaşlar annemi kaybedeli bu gün 24 gün oldu.çok mutsuzum umutsuzum yaram çok taze alışamıyorum yapamıyorum.bana yol gösterin annemin son anında bile yanında elini tutarak gönderdim onu son yolculuğuna ama bu bana daha acı veriyo.hele o son bakışı gözlerime o maviş gözleri çıkmıyo aklımdan sanki daha söyleyecek sözleri varmış ama söyleyememiş gibi lütfen kimse için anne babalarımıza sırtımızı dönmeyelim onların değerini yaşarken bilelim benden razı larak ayrıldı ama çok üşüyorum bu başka türlü üşümek tarifi yok anlatılmaz.senağlamasenağlamasenağlama

canım benım basın sagolsun cok zor ALLAH sabırlar versın canım

canım yaa allah yardımcın olsun başın sağolsunn kolay değil unutamazsın anne bu başka biri değil ama allah sabır versin allahım sana çocuklarınla birlikte uzun ömürler versin

teşekkürler arkadaşlar bir nebzede olsa sayenizde rahatladım.efulicim lütfen dargınlıktan kurtul sonra telefisi mümkün olmuyo.

arkadaşlar annemi kaybedeli bu gün 24 gün oldu.çok mutsuzum umutsuzum yaram çok taze alışamıyorum yapamıyorum.bana yol gösterin annemin son anında bile yanında elini tutarak gönderdim onu son yolculuğuna ama bu bana daha acı veriyo.hele o son bakışı gözlerime o maviş gözleri çıkmıyo aklımdan sanki daha söyleyecek sözleri varmış ama söyleyememiş gibi lütfen kimse için anne babalarımıza sırtımızı dönmeyelim onların değerini yaşarken bilelim benden razı larak ayrıldı ama çok üşüyorum bu başka türlü üşümek tarifi yok anlatılmaz.senağlamasenağlamasenağlama
seni çok iyi anlıyorum.yazını okuyunca o duyguları tekrar yaşadım sanki..ben de seneler önce annemi kaybettim.......Annene ,Allahtan rahmet eylesin diyorum. nur içinde yatsın....

beni anlaman güzel duygu okypete ama keşke böyle birşeyden dolayı olmasaydı teşekkür ederim allah onlar yattıkça bize ve yavrularımıza ömür versin.

canım daha acı cok taze..yazını okudum gozlerım doldu....annem derkı...baban olunce sag kolun gıder...annen olunce vucudun ıflas eder.....cok acı oldugunu soyler...
canım hepımızın basına gelıcek...olum kımseye yakısmaz...ama vaktı gelende gıdıyor...
tabıkı uzuluceksın..ama yapıcagın en guzel sey dua etmek...
cunku annen hep senle olur senın dualarını hıssettıkce ınan cok mutlu olur...
ALLAH YATTIGI YERI NUR GIDECEGI YERI CENNET KILSIN...
SANADA BOL SABIR VERSIN...

başın sağolsun canım benim.. Allah sabır versin , mekanı cennet olsun anneciğinizin.. bende annemlerden uzaktayım ama rabbim başka ayrılıklar vermesin tabi. dediğin gibi yaşarken değerlerini bilmek lazım. belki anne olunca bu duyguyu biraz daha iyi anladım...anneme hiç kıyamıyorum şimdi, hiç üzülmesini istemiyorum. birileri onun canını sıksa bu kardeşim bile olsa karşısında beni bulur. üzülmesin hiç , hep mutlu olsun istiyorum ...

bacım başın sağolsun çok zor ben de ennemi 7 yıl oldu kaybedeli ama hala çok özlüyorum Rabbim onların cennetine gir diyen kul eylesin onların hakkını veremedik
anların duasında olmak da güzel bizlerde dua ile anmayı hep nasıp ellesin

başın sağolsun canım:teselli:
bende anneciğimi 2001 de kaybettim..ama acım hala ilk günkü gibi taze..
neyse devam etmeyeyim..

dünyada ölümden başkası yalan başın saolsun. annenin yattigi yer cennet olsun. seni çok iyi anlıyorum kardeşimi kaybettim bende. senin acın daha çok yeni ve her şey senin zoruna gidiyordur şuan yemek içmek konuşmak gülmek herşey çünkü annen yok o yapamıyor artık bunları. ben bunları yaşamıştım kardeşimi kaybettiğimde yagmur yagardı onun üstüne yagmur yagıyor diye yüregim yanardı. gülen insanlara kızardım neden benim acımı yaşamıyolar benimle diye daha birçok şey. ölüm çok kötü çok bunu yaşayan anlar ancak.

Ah canım ya, yüreğimi parçaladın adete..
Allah sabır versin ne diyim anne bu, başka bişey değil ki...

Basin sagolsun mekani cennet olsun annenin!!:çok üzgünüm:

Bende annemi bundan 6 ay evvel kaybettim, senin gibi ellerimizde gitti son yolculuguna..

Insan alisamiyor, nasil alisabilirsinki hep hayatinin bir parcasi olan bir insanin simdi hayatinda olmamasi insan inanamiyor kötü bir rüya sanki simdi simdi uyanicam saniyor.:çok üzgünüm:

Elden ne gelir gülüm rabbimiz isteseydi yasardi, o daha cok sevmis yanina almis!!

Acisi dinmiyor gülüm hafifleyecek bazi günler ama hicbirzaman dinecegini sanmiyorum!!

Allah sabrini veriyor bir sekilde yapicak tek sey bol bol dualarimizi göndermek...:Saruboceq:

Rabbim yardimcin olsun.

Başin sağolsun canim allah rahmet eylesin ne gül son anina kadar yanindaymişsin ben de babami geçen sene kaybettim ama yüzünü cenazede görebilmiştim en son ölümünden 2 ay önce görmüştüm çok aci

Allah yardımcın olsun başın sağolsunn;
mekanı cennet olsun annenin, nur icinde yatsinnn

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun....sizinde başınız sağolsun rabbim dayanacak sabırlar versin...elden bir şey gelmiyor....hepimizin böyle bir vakti saati var işte:KK43:((((

Yazını okudum ve şuan ağlıyorum annemi kaybetmedim çok şükür yanımda ama aklıma getirdikçe delitriyorum bende çok korkuyorum dünyanın kanunu ama kabullenemiyorum bazen anneme diyorum anne sana bişey olmasın ben yaşayamam oda anne yüreği işte diyoki olurmu öyl eşey kızım yaşayacaksın çocukların olcak onlar için yaşayacaksın yine güleceksin ne demek yaşayamam ben diyor....... CANIM annem okadar çok düşkünümki anlatamam yakın evlerimiz hergün görüyorum sarılıyorum öpüyorum.. şimdi sen diyince maviş gözleri benimde annemin gözleri mavi kendimi koydum senin yerine inan koptum Alah dayanma gücü versin......... Bol sabırlar.

X