Anne tanışmasıı

ziyangil

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
62
10
26
Merhabalar,
Erkek arkadaşımın annesiyle tanışacağım dışarıda bir yerde oturup bir şeyler içeceğiz, anneler de tanışacak.
Sizce giderken hediye götürmeli miyim? Ne götürmeliyim?
Bir çiçek alsam yeterli olur mu?

Merhaba eğer erkek arkadaşınızın annesi kendi tanışmak istedi ise bi papatya buketi olabilir hayır siz tanışmak istediyseniz eli boş gidilebilir

Erkek olarak erkek arkadaşın üçünüze çiçek alsın. Köpeklik yapmasın. O senin annene, sen onun annesine çiçek. Ee sen? Asıl sana çiçek alınması gereken sensin.

Şımartma kimseyi ilk günden. Elin boş git.

Merhaba eğer erkek arkadaşınızın annesi kendi tanışmak istedi ise bi papatya buketi olabilir hayır siz tanışmak istediyseniz eli boş gidilebilir
Birde erkek arkadaşınız da annenize alacaksa eminseniz kesinlikle siz de alın bu inceliği erkek arkadaşınız yapsın

var ya içimden geçenleri yazmışsınız dkdkfjf kızın hevesi kaçmasın diye daha naif yazmayı denedim djdhd gerçekten böyle aaaah aaah biz zamanında yaptık da noldu s*çmadılar mı ağzımıza bacım artık günahımı vermem

Aslında bana bir hediye almıs erkek arkadasımın annesi, o yüzden almak istedim. Bos gitmeyeyim diye ama. Gene de tanıdıklarım da sizin gibi söyledi. Teşekkür ederim

Erkek arkadaşımın annesi tanışmak istedi, hediye de almış bana o yüzden alsam mı acaba diye düşündüm.

Allah affetsin çok güldüm bu yoruma haklılık payı yüzde bir milyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…