anne sütü yetmeyip doğumdan beri mama kullanan varmı

cedelfin

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
40
0
45
arkadaşlar benim gibi aynı sorunu yaşayan varmı sütüm nerdeyse hiç olmadı çok az geldiğinden bebeğim aç kalıp ağlıyordu doktora götürdüm mamaya başlattı ve halen devam ediyoruz sütüm tamamen kesildi çok uğraşmama rağmen olmadı moralim çok bozuk

oğlum 3.5 aylık sadece 45 gün za zor mama ile beraber emzirebildim tamamen mama kullanıyoruz ne yapalım çok isterdim arada hala tutturmaya çalışıyorum yok yok üzüldükçe de gidiyor zaten

bdende takvıye mama verıyorum bugun bağrış çağırış 5 dakıka emdi bırakıyor sanırım çok uzgunum

Bende kızım dogdugundan beri hem mama verdim hem emzirdim.Şuan 3ay 2 haftalık ve emmeyi 2 aylıkken bıraktı.Bende çok üzüldüm.Ama napalım kızlar bizim kuzucuklar bole olsun istedi.Yoksa hangi anne isterki o suni mamalarla bebeğini beslemeyi.

Yaaa takmayın kafanıza öyle şeyleri illaki emecek diye bir kanun yok elbette emsinler çok güzel ama boşverin sağlıkları yerinde olsun yeterki dimiiiiiiiii.
Hayalkız canım boza ve eti burçak dene istersen tavsiye ederim süt artırıyo.

ben doğduğundan beri mama vermeye çalışıyom ama kabul etmiyo, sütüm var ama yetmiyo yarıda kalıyo tam emerken ve kızıyo bağrış çağrış sinir krizlerine giriyo meme istiyo ama az napalım aç kalmasınada kıyamıyorum artık bekliyorum çok acıkınca veriyorum mamayı istemeye istemeye içiyo süt artırmak için her yolu denedim en çok faydayı aşurede buldum ama sonuçta süt az işte nekadar çoğaltmaya çalışsanda foşurdamıyo işte ama moralde çok önemli sütüm yok demeyin bir iki damlada olsa emsin emebildiği kadar hem sağlığı için hemde anne-bebek ilişkisi için

kizlar selam. ben de ogluma dogdugundan beri mama veriyorum. cok zor bi dogumdan sonra sutum hemen gelmedi. ardindan bi hemsire gelip gogsume baktiktan sonra, senin sut bezlerin az sutun hic yetmeyebilir dedi. hemen mamaya basladik. nasil uzuldum tahmin edersiniz. cok ugrastim herseyi denedim. yedim ictim. sadece su sutumu artiriyor. oglum 3,5aylik oldu. hala emziriyorum ama sutum olsa bile yagli degil. sadece sutle beslendigi zaman kilo kaybediyor. baslarda cok ugrastim. emmedigi zamanlar her iki saatte bir pompaladim. ama hic artis olmadi. cok uzucu ama kendimize eziyet etmeyi de birakalim. yoksa insan uzulduguyle kaliyor. bebeklerimiz saglikla buyuyorlar ya o yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…