anne oluyorum

pelinsuat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
52
0
37
slm ben ilk bebeğimi erken doğumdan kaybettim meleğim ellerimden uçtu ama Allahım beni gördü ve bana bir bebek verdi şimdi hamileyim ama korkularım peşimden ayrılmıyor dualarınıza ihtiyacım var

canım öncelikle hayırlı olsun allah analı babalı büyümesini sağlasın sağlıcakla kucağına alırsın inş.ama böle korkma :) bol dua et bizde sana ederiz canım

ALLAH analı babalı büyütsün saglıklı hayırlı bi evlat olsun korkunun ecele faaydası yok korkmaa bol boll dua ett hayırlı olsun canım

canim ya ne olur olabildigince unutmaya calis, bak Allah bir bebek daha vermis sana, hayirlisiyla kucagina alcaksin Insallah. guzel seyler dusun guzel seyleri cagir hep. bebeginle hayat boyu mutluluklar.

sağlıcakla kucağına alırsın rahat bir hamileleik geçirirsin ins :Saruboceq:

canım dostum arkadaşım,hemşürem :)))) herşeyim canım benim,,,ne olur kötü şeyler düşünme ben inanıyorum herşey çok güzel olacak,,,meleğini kucağına alacaksın inşallah,,,teyzeside onu mıncıklayacak,,,ne kadar sevindiğimi mutlu olduğumu sen biliyosun...hep dualarım sizinle canımsın benim allaha emanet ol....

Hayırlı olsun canım. Darısı bütün bebi isteyen annelere. Kazasız kurtulursun umarım.

canı tebrıkler kotu seyler dusunme ınsallah bu sefer hersey cok guzel olacak melegıne saglıcakla kavusman dılegıyleee.......

canım tebrik ederim. kaygılarını anlayabiliyorum çünkü benimde 3 kaybım var. şimdi yeniden hamileyim ve yüreğim ağzımda dolaşıyorum. iyi düşünelim iyi olsun di mi?

Rabbim vakti zamanında sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin meleklerimizi bize bağışlasın inşallah.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…