Anne olmam için dua eder misiniz?

Allah rızası için benim için Enbiya suresinin son sayfasını okur musunuz?.ramazanı şerif ayında 70 farklı kişi okuması gerekiyor Muş.Siz ve etrafımızda okuyabilecek kişilere söyleyip okutursanız çok mutlu olurum.ismim gül. Rabbim benimle birlikte isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin
Tamam ben de okurum sana.Ben de okutturuyorum.sende benim.icin okuyabilirmisin ismim Emine🤗

Allah rızası için benim için Enbiya suresinin son sayfasını okur musunuz?.ramazanı şerif ayında 70 farklı kişi okuması gerekiyor Muş.Siz ve etrafımızda okuyabilecek kişilere söyleyip okutursanız çok mutlu olurum.ismim gül. Rabbim benimle birlikte isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin
Okudum ben senin için canım.Sende okudun mu benim.icin

Canim ben henüz okuyamadım inşallah birazdan kuran okumaya basliycam .o zaman okuyup yazarım . inşallah hatim indirmeye çalışıyorum .hastalanınca da cuzler kaldı şimdi yoğun onları tamamlamaya çalışıyorum.insallah hemen senin kini de okuycam
Okudum ben senin için canım.Sende okudun mu benim.icin

Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻

Enbiya Sûresi'nin son sayfasını okumanın bazı şeylere faydası verdiği ile ilgili paylaşılan yazının aslı yoktur.

Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem bazı ayet ve Sûreleri bazı durumlar için tavsiye etmiştir. Ancak Enbiya Sûresinin son sayfasını yetmiş kişinin okuması ile ilgili bir hadis yoktur.

Ayrıca Kur'an'ın sayfa düzeni peygamber efendimiz döneminde yapılmamıştır. Sayfa düzeni zamanla gelişmiş ve geçen yüz yılda son şeklini almıştır.

Buna bid'at yani dine yapılan ilave demektir. Dine yapılan ilave ise dini eksik görmekten kaynaklanır.

Ne olacak ki, ne zararı var ki demeyelim. Biri de çıkar der ki, orucu öğlen tutun yatsıya açın der. Ne olacak ki? Aç kalmaksa böyle de aç kalınır!

Dine yapılan ilaveler dine yapılan darbe demektir. İtikatta bidat inanca zarar verir. Amelde bidat ise amele zarar verir.

Bu tür şeyler paylaşmayalım, paylaşanları uyaralım.

Murat Padak

Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻
Canım sayı tutma .bende bilmiyordum böyle olduğunu ilk baştan beri sayı tutmadım.onu. Yerine İbrahim aleyhisselam in duasini , Meryem süresini okut istersen ve kendin oku.ozellikle namazını atlama diğer ibadetlerine dikkat et. Farzlara ve sünnetlere çok dikkat et.haram ve şüphe li her türlü şeyden uzak dur. Rabbim inşallah hepimize anne olmayı nasip etsin

X