🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

IMG-20210712-WA0008.jpg
kızlar yarın okuyalım inşallah ♥️

Bende 2 tane alıyorum cnm Rabbim gönlüne göre versin inşallah Morrmeneksee Morrmeneksee cnm Allah senden razı olsun gönlünden geçen ne varsa hayırlısıyla en kısa zamanda oldu mutluluğu yaşatsın Rabbim insAllah😘🥰

2 fetih ben aldım kalan 25

2de ben alıyorum kalan 23

1 tane de ben alırım adetliyim 2 gün sonra bitecek o zaman okurum kalan 22

SoLeiL12 SoLeiL12 1 Fetih de ben aldım
KALAN 21 😘

1 fetih okundu
Kalan 20

1 tane alırım,yarın okusam olur mu?

2 tane alayım cnm en yakın zamanda okumaya calisicam💙

Yeni gördüm ben de 1 tane alayım..Allah kabul etsin inşaAllah.🤲❤️Rabbim Salih bi evlat nasip etsin arkadaşımıza. (amin.)

Haa yanılmışım başlık öyleydi sanırım. 🤭Tamam yarın okurum inş.🙏
KIZLAR ÇOKKK TEŞEKKUR EDERİM 🤲 ÇOK MUTLU ETTINIZ BENİ 💜 ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN ❤️❤️

Ebriyolarda kromozom bozukluğu olunca kalitelide olsa gebelik gerçekleşmiyor maalesef.. bunun için embriyolara genetik test yapılıyor ondan yaptırabilirsiniz
Genetik testler yapıldı bize karyotip testler temiz çıktı bizim eşimin de dna hasar testi temiz çıktı embryolarda genetik bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Genetik testler yapıldı bize karyotip testler temiz çıktı bizim eşimin de dna hasar testi temiz çıktı embryolarda genetik bir sıkıntı olacağını sanmıyorum
bizimde eşimle ikimizin testlerinde ve dnaları temiz kromozom genlerimizdede herhangi bir problem yok. fakat embiriyolarda kromozam bozukluğu oluşuyor maalesef.. :KK43:

bizimde eşimle ikimizin testlerinde ve dnaları temiz kromozom genlerimizdede herhangi bir problem yok. fakat embiriyolarda kromozam bozukluğu oluşuyor maalesef.. :KK43:
Genetik testlerinz temiz çıkmasına rağmen embryolar neden sıkıntılı çıkıyor. Ama pgt pahalı bir test hadi bir tanesine yaptık ne işeyarar tüm embryolara yapılması lazm. O da eder bir tüp bebek parası o kadar parayı veremeyiz canm

Genetik testlerinz temiz çıkmasına rağmen embryolar neden sıkıntılı çıkıyor. Ama pgt pahalı bir test hadi bir tanesine yaptık ne işeyarar tüm embryolara yapılması lazm. O da eder bir tüp bebek parası o kadar parayı veremeyiz canm
aynı sıkıntı bizdede var cnm ..anne ve babanın genetiği normal ise embiriyo normal olacak diye birşey yok işte o ayki yumurta gelişimi sperm yaşam ve beslenme hepsi etkiliyor bunu.. bizim ilk denememizde 5 transfer oldu hepsi negatifti sebep bulamadılar. şimdi başka yerde deniyorum 8 embiriyomuz var dondurulmuş. istediğine tahlil yaptırabiliyorsun bu arada.. hepsine yaptırmak zorunda değilsin.. benim 2 tanesinin kromozom sayılarında fazlalık çıktı ki kaliteleri yüksek bide düşün.. şimdi diğer ikisine yaptırıyorum. evet pahalı ama öbür türlü transfer edip negatif sonucu beklemek ve almak daha yorucu ve çok üzücü oluyor. o yüzden yapıcak birşey yok. birazda takdiri ilahi ama insan bir umut her yolu deniyor.. Allah isteyen herkeze nasip etsin inşlh

aynı sıkıntı bizdede var cnm ..anne ve babanın genetiği normal ise embiriyo normal olacak diye birşey yok işte o ayki yumurta gelişimi sperm yaşam ve beslenme hepsi etkiliyor bunu.. bizim ilk denememizde 5 transfer oldu hepsi negatifti sebep bulamadılar. şimdi başka yerde deniyorum 8 embiriyomuz var dondurulmuş. istediğine tahlil yaptırabiliyorsun bu arada.. hepsine yaptırmak zorunda değilsin.. benim 2 tanesinin kromozom sayılarında fazlalık çıktı ki kaliteleri yüksek bide düşün.. şimdi diğer ikisine yaptırıyorum. evet pahalı ama öbür türlü transfer edip negatif sonucu beklemek ve almak daha yorucu ve çok üzücü oluyor. o yüzden yapıcak birşey yok. birazda takdiri ilahi ama insan bir umut her yolu deniyor.. Allah isteyen herkeze nasip etsin inşlh
Amin inşallah nasip etsin rabbim hepimize. Pgt ücreti biraz uygun olsa yapılır ama en son 300 euro diye duydum yani bir embryoya 3 bin liraya pgt yapılıyor. Eldeki tüm embryolari transfer ederz olur biter. Başka çare yok yorucu ve uzun bi yol..

X