🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

H M ve Meryeemmm_ için okudum. Allah kabul etsin hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah Morrmeneksee

Reactions: H M
Okudum rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize inşallah Morrmeneksee

Reactions: H M
Hatice ve Meryem için okudum Rabbim kabul etsin inşallah sağlıklı bir gebelik nasip olur inşallah güzel ahlaklı çocuklar nasip eylesin Allahım Morrmeneksee

H M Meryeemmm_ arkadaşlarım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile tez vakitte sizleride sevindirsin Morrmeneksee

H M ve Meryeemmm_ için okudum. Allah kabul etsin hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah Morrmeneksee

Okudum rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize inşallah Morrmeneksee

H M (Hatice)
Meryeemmm_ İçin okudum Allah kabul etsin inşallah Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin çiçeklerim

Meryeemmm_ H M okudum rabbim kabul etsin inşallah Salih evlatlar nasip etsin Morrmeneksee

Hatice ve Meryem için okudum Rabbim kabul etsin inşallah sağlıklı bir gebelik nasip olur inşallah güzel ahlaklı çocuklar nasip eylesin Allahım Morrmeneksee

H M ve Meryeemmm_ için okudum Allah kabul etsin inşallah en kısa zamanda

H M ve Meryeemmm_ için okudum Allah kabul etsin tez zamanda güzel haberlerini alırız inşallah Morrmeneksee

Amin arkadaşlar Allah razı olsun hepimizinndualari kabul.olsun inşallah

Iki arkadaşımızın adına okundu Ablamda okudu Rabbim kabul etsin inşallah

H M için okudum Allah niyetinizi kabul etsin inşallah
Meryeemmm_ İçin okudum Allah niyetinizi kabul etsin inşallah
Morrmeneksee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…