🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Canım çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla bir gebelik geçirsin inşallah

Yaaaaa cnm benim çok mutlu oldum Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin cnm insAllah Maşallah ya vallahi çok mutluyum
Sağol canm Amin inşallah rabbim sizinde güzel haberlerinizi almayı nasip etsin inşallah mutluluğumuza şahit olalım inşallah
Canım çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla bir gebelik geçirsin inşallah
Sağol canm amin inşallah rabbim sizelere de nasip etsin inşallah

M Morlale8 ve Vanillin için okudum. Allah kabul etsin inşallah Morrmeneksee

Sağol canm Amin inşallah rabbim sizinde güzel haberlerinizi almayı nasip etsin inşallah mutluluğumuza şahit olalım inşallah

Sağol canm amin inşallah rabbim sizelere de nasip etsin inşallah
Amin inşallah cnm benim sağol Allah razı olsun

Canımmm ben okudummm allah kabul etsin inşallahhhh <3

KIZLAR ACİL YARDIM SULTAN PAPAĞINIMIZ KACTI SABAHTAN BERİ ARIYORUZ, ASLINDA COK YAKINDA BINALARIN CATILARINA UCUP DURUYOR AMA YERE İNMİYOR LÜTFEN "YA VACİB" ESMASI OKURMUSUNUZ BELKI BİR MUCİZE OLUR VALLA SICAKTAN TELEF OLDUK

Merhaba canim ben dun bildirim yapamadim cenazemiz vardi is guc derken unutmusum burayi. Bugun mutlaka tamamlicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…