🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Life light ve ballikabak için okudum.
Allah'ım kabul etsin inşallah.saglikli bebeklerimiz olsun kızlar
Morrmeneksee

Mavi Mandalina Cookiie Life light ve kendim için okudum Allah kabul etsin kucağımızı boş bırakmasın amin

Life light ve Ballikabak için okudum. Allah kabul etsin inşallah Morrmeneksee

Life light elif Ballikabak arkadaşlarım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile sizleride sevindirsin Morrmeneksee

Life light Ballikabak kızlar Rabbim dualarınızı kabul etsin gönlünüzün muradını versin amin Morrmeneksee

Life light
Ballikabak
Kizlar okudum rabbim dualarinizi kabul etsin insallah
Morrmeneksee

Life light ve Ballikabak için okudum allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim çok bekletmeden nasip etsin Morrmeneksee

Life light kuzum inşallah gebeliğin sağlıcakla ilerler duanı okudum Allah kabul etsin
Ballikabak ballısımm bebeğimm Rabbim tez zamanda senide hayırlı evlatla müjdelesin inşAllahh aminn
Kızlar çook teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden. Hep beraber güzel haberler alalım inşallahağzınıza sağlık

Okudum Allah kabul etsin

KIZLAR BİLDİRİMLER COK GECIKIYOR LÜTFEN 20.30 KADAR YAPMIS OLUN O AN YARIDA OLSANIZ BILE OKUDUM DIYE BELIRTIN SİZ TAMAMLARSINIZ ZATEN..

Life light
Ballikabak
Arkadaşlarıma okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Morrmeneksee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…