🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Esmalari tamam okudum. Dualaei kaldi 2 kisiye dua zor oluyor benim için keske sadece esma yapsaydik esma erken bitiyor dilim uyusutor resmen ust uste benim gibi zorlanan varmi.

Reactions: Jou
Esmalari tamam okudum. Dualaei kaldi 2 kisiye dua zor oluyor benim için keske sadece esma yapsaydik esma erken bitiyor dilim uyusutor resmen ust uste benim gibi zorlanan varmi.

Açıkçası bende oylede sevaptır diye bise diyemedim
Vallahı kızlar basladık artık ılk 6 kısı neredeysr tamam bile yarım bırakmak olmaz, hakka gırmıs oluruz Allah korusun nasıl bır çözüm üretsek bılemedım suan.. Kendı aranızda anlasabılırsınız mesela
Sızler esma okuyun
Dıger arkadasta yerınıze duayı okusun o sekıl olabilir mesela ama ozelden halledin bura karısmasın bızım fettah grubu suan karıstı mesela

Günde iki kisi olmasi zor oluyor 1 kisi olsa yine hallolur. Kizlada esmalari okudum ama dualar kaldi halen

Günde iki kisi olmasi zor oluyor 1 kisi olsa yine hallolur. Kizlada esmalari okudum ama dualar kaldi halen
Cnm tek kısı oluncada 36 gun olacak toplamda o zaman lıstede cok uzuyor insanların sıkılmasına sebep oluyor maalesef.. Yanı hemen hemen aynı sayıda bır grup yonettim 1 kısı okuduk gunluk ama gel gorkı herkes bıtse modundaydı gün uzadıkça ısteksızlıkler artıyor buda edecegımiz duanın gucunü cıddı manada etkiliyor.. Onemlı olan içtenlikle okunması uzayıncada bu sefer dedıgım gıbı bı bıtseydı moduna geçiliyor o zaman ne sevabı kalıyor ne baska bırsey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…