Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
edaecoo için okudum. Allah kabul etsin canım
Y yakut1 G Glsgl edaecoo Zeymuss0103 S sedeom okudum Allah kabul etsin liste bitti kızlar Rabbim hepimize evlatlarımızı kucaklamayı nasip etsin
G Glsgl edaecoo okudum kızlar allah kabul etsin hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah
edaecoo için okudum. Allahım dualarınızı kabul etsin inşallah. Hayırlı evlatlar nasip eylesin
Hepinize okudum kızlar bugün bitirdim. Rabbim en kısa zamanda kucaklarımızı doldursun inşallah. Hayırlısıyla evlat haberiyle sevindirsin, nihayete erdirsin
kızlar çok teşekkür ederim allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah hepimizin kucağı hayırlısı ile en kısa sürede dolsun

canmm amin inşallah seninde adına meryem süreni okudum allah kabul etsn inşallah bana yaz mutlaka haberlerini merak ederim inşallah ikimzde olumlu sonuçları alırız isteyen herkeste öyle

Helal olsun canım sende hakkını helal et

Zeymuss0103 S sedeom kızlar okudum sizin için de allahım hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah
Liste bitti herkesten allah razı olsun haklarınızı helal edin benden yana da helal olsun allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah burada da paylaşalım güzel haberleri kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…