anlaşmalı boşanmayı isteyen kocamın iltifatları

tus35em

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
5
0
40
13 senelik evliyim ve 2 çocuğum var. Birgün önce çocuklarla birlikte dışarı çıktık( hiç kimse boşandığımızı bilmiyor) saçlarımı boyatmıştım çok güzel olmuş saçların. boşanma sürecinde sıkıntıdan zayıfladım zayıflamışsın. boyun benden uzunmuş cümleleri kurdu. ne anlama geldiğini anlamıyorum. boşanmayı kendi istedi ve bende kabul ettim. bu tür konuşma ile ne anlatmaya çalışıyor. yardımcı olurmusunuz.

yer yapıyor siz müsaade verseniz belki sonu farklı bitsin istiyor
ayrılma nedeni neydi ?

Seni kullanmak için yer yapıyor, nesini anlamadın...

Sevişesi gelmiştir, kafalayıp ihtiyaç giderip ortadan kaybolur ne olacak
Sevişmeye birini bulsa sana sulanmaz zaten.
Zayıf noktalarını biliyor yatağa atıp sonra da topuk

yani anlaşmalı boşandığımızda psikolojik tedavi görüyordu. ve ben kendimi düzeltene kadar ara veriyoruz. çocuklara da sana da hiç bir şey veremem bu durumdayken dedi. ve kullanması için gereken bir durumda yok. Boşanmak isteyen kendisi. o yakken çocuklarla çok mutlu olduğumuzu biliyor çünkü evde tartışma surat asıklı vb şeyler yok çocukları hafta 1 veya 2 gün görüyor. en fazla oda benim de olmamı istiyor.

Çocuklarınız kaç yaşında?
Siz yanlarında olmak zorunda falan değilsiniz çok küçük değillerse.
Beyfendi ara vermek istemiş o arada istediğini bulamamış size yakınlaşmaya çalışıyor.
Siz istiyor musunuz bunu?
İstemiyorsanız biraraya gelmeyin. Her dediğni yapmayın.

Sevişesi gelmiş. Sevişince geçer.

biri 11 diğeri 1 yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…