Anlasamiyoruz

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
82
esimle anlasamiyoruz ama onunla bosanmak istemiyorum bir tane kizimizda var sizce uzun Süre ayri kalmak birbirimize olan kirginligimizi gecirir mi? Yada biraz da olsa ayri kalmak? Bunu yapan var mi? Ve Sonuc nedir?
Not: Anlasmama sebebim annesi ve babasi bide Ben ve cocuguma zaman ayirmak istememesi her Pazar arkadaslariyla bulusmasi Benle olunca kendini bogulmus hissediyormus Yani Sabahtan aksama kadar calisiyormus onunda hakki varmis arkadaslariyla gezmeye tamam gezsinde öglen 1 gibi gidip aksam 11 de gelmek normal mi?

Son düzenleme:
anlaşamama sebebınız nedir? Karakter uyusmazlıgı ise ayrı kalsanız ne faydası olacagını dusunuyorsunuz? Bir mevzu var ve farklı dusunup anlasamadıysanız evet ayrı kalıp sakin kafayla düsünmeniz faydalı olacaktır

anlaşamama sebebınız nedir? Karakter uyusmazlıgı ise ayrı kalsanız ne faydası olacagını dusunuyorsunuz? Bir mevzu var ve farklı dusunup anlasamadıysanız evet ayrı kalıp sakin kafayla düsünmeniz faydalı olacaktır
Annesi ve babasi yuzunden arti bide benimle cocuguma zaman ayirmak istememesi

Evet ,ayrı kalın ama küs kalmayın. Mesajlaşın flört edin ,kur yapın birbirinize,iletişimde olun. Hem özlesin hem ihtiyac duysun hem heyecanlansın :)

Sizin öncelikli düşünmeniz gereken şey eşimi nasıl eve bağlarım olmalı bence, ben evlenmeden bşle düşünüyordum evlendim çok çaba sarf ettim çok yıkıldım ama adamı eve bağladım.Sevdiği aktivitelere daha ilgili olun çocuğuyla ilgili gelecek hayali kurun bilemiyorum ne aklına geliyorsa, Allah yardımcınız olsun sonra da kk En Büyük KK

Bu dediğiniz size ve çocuğunuza karşı sevgisi olmadığını gösteriyor. Çünkü seven insanlar zamansızlığın içinde dahi zaman ayırmaya çalışır. Uğraşır. Aklınızda kalmaması için bir süre ayrı yaşayın madem pek birşey değişeceğini sanmıyorum ama sizde iyice görmüş olursunuz. Yine de umarım işe yarar.

Böyle bireyden ayrilinmaz, büyük bir sebep yok bence. Sizin biraz çabalamaniz lazım. Bir haftasonu plan yap sevdiği şeyler olsun öteki haftasonu başka birşey, bir sonraki haftasonu ikinizde arkadaşlarınızla buluşun tabi ki ayrı ayrı. Yavaştan alistirabilirsin. Anne babası ile ne gibi bir sorun var?

Adam sizle olunca boğulacak gibi oluyormuş??

Akıl tutulması yaşıyorum şu an.. Sizin evden gitmeniz böyle bir adama mutluluktan başka bişey vermez.

Çok yazık..

Böyle bireyden ayrilinmaz, büyük bir sebep yok bence. Sizin biraz çabalamaniz lazım. Bir haftasonu plan yap sevdiği şeyler olsun öteki haftasonu başka birşey, bir sonraki haftasonu ikinizde arkadaşlarınızla buluşun tabi ki ayrı ayrı. Yavaştan alistirabilirsin. Anne babası ile ne gibi bir sorun var?
Her hafta sonu yatili burdalar koca desen zaman ayirmak istemiyor Bu hayat mi ?

esimle anlasamiyoruz ama onunla bosanmak istemiyorum bir tane kizimizda var sizce uzun Süre ayri kalmak birbirimize olan kirginligimizi gecirir mi? Yada biraz da olsa ayri kalmak? Bunu yapan var mi? Ve Sonuc nedir?
Not: Anlasmama sebebim annesi ve babasi bide Ben ve cocuguma zaman ayirmak istememesi her Pazar arkadaslariyla bulusmasi Benle olunca kendini bogulmus hissediyormus Yani Sabahtan aksama kadar calisiyormus onunda hakki varmis arkadaslariyla gezmeye tamam gezsinde öglen 1 gibi gidip aksam 11 de gelmek normal mi?
Ayri kalmak birbirinizden sogumaniz demektir. Gozden irak gonulden de irak..

Sen her hafta sonu onun anne babası ile oturuyorsun, o dışarıda geziyor, evde boğulacak gibi oluyor? Kusura bakma da eşiyle çocuğuna hafta sonunu ayırmayan koca, koca değildir. Erken mi evlendiniz, görücü usulü falan mı?

X